Ar gali būti taip, jog Valdas Adamkus priklauso pedofilų klanui? (bevaikis, impotentas, CŽV agentas) Mano tvirta nuomonė – TAIP

Ar gali būti taip, jog Valdas Adamkus priklauso pedofilų klanui? (bevaikis, impotentas, CŽV agentas) Mano nuomonė – TAIP

Nežinau, bet intuityviai jaučiu, jog būtent su šiuo žmogumi Lietuvoje prasidėjo visos “negeros“ permainos, leidusios už pinigus ne tik nupirkti “prezidento postą“, bet ir įvesti totalų nebaudžiamumą biurokratinio aparato atstovų.

Kas yra Valdas Adamkus? Tai, jog CŽV (JAV Centrinės žvalgybos valdybos) agentas – tai jo paties biografijos faktas, didžiai vadinama – karinės žvalgybos karininkas.

Bet, kodėl Lietuvoje pedofilija susijusi su teisėtvarka, Valstybės saugumo departamentu, STT, FNTT ir kitomis instancijomis ? Nes pinigų ratas yra cikliškas ir daugelis dalyvauja šiame amoraliame vaikų tvirkinimo žaidime.

Tam, kad nuspręsti nužudyti Drąsių Kedį, reikėjo ypatingos priežasties – tokios, nuo kurios priklausė gana daug. Juk patį Generalinį prokurorą atleido ( Valantiną ), kuris faktiškai nebuvo susijęs su šia sistema(pedofilijos klanu ir VSD nusikalstama organizacija), bet nuolatos bandoma buvo jį pakišti visuomenei kaip kaltininką. Ir tuo tikslu darbavosi Valstybės Saugumo Departamentas. Buvo saugojamas dar aukštesnis asmuo. Taigi.. juo gali būti tik Amerikos atsiųstas, CŽV agentas Valdas Adamkus.

NB: Jeigu netikite, tai cyvas.wordpress.com rasite kaip VSD valdybos viršininkas, dėl savo durnumo, pateikė asmeninės desertacijos turinį.

FAKTAS: Galimas Pedofilas Valdas Adamkus nė sykio nėra užstojęs visuomenės nuomonę dėl pedofilijos skandalo. Nėra pareiškęs savo asmeninės pozicijos.

FAKTAS: Galimas Pedofilas Valdas Adamkus, buvo tas žmogus , kuris finansavo dabartinę nusikalstamą VSD struktūrą JAV lėšomis. Ko pasekoje garantavo savo ir teisėtvarkos saugumą bei automatiškai įvedė Lietuvoje “policinės valstybės“ sąvoką. Žmonės tapo vergais.

Tai mano asmeninė pozicija.

Reklama

0 minčių apie „Ar gali būti taip, jog Valdas Adamkus priklauso pedofilų klanui? (bevaikis, impotentas, CŽV agentas) Mano tvirta nuomonė – TAIP“

 1. Pats autorius, tai turbut teisejas yra, nes surinko visus irodymus, isklause ivarias puses, atliko issamu tyrima, remiasi ne jausmais, o faktais, tikrais faktais, o ne asmeninemis prielaidomis. Dar teisejas del to, kad tikrai labai teisingas ir objektyvus zmogus, kuris VISKA zino, kuris neskleidzia demagogijos ir neeikvoja savo gyvenimo neprasmingiems dalykams. Prasme siu teoriju yra tikrai didele! Jei ne jos, gyvenimas turbut netektu prasmes, nes daugiau daryti nera ka… Neapykanta, pagieza, lydinti kasdienybe, tos pacios kalbos, ta pati tematika… Zodziu, sekmes skleidziant labai vertinga ir turininga informacija i placiaja visuomene, juk ka mes be jusu darytume…?!

  1. Žinai, jeigu abejoji.. Ar normali “šeima“ – Adamkus ir Adamkiene negalėjo įsivaikinti vaikų ? Tuo labiau gyvendami JAV. Tuo parodydami meile vaikams.

   Nenoriu plėstis. Čia tik pradžia. Bus dar įdomiau

 2. kam nauja V#S#D pastata stato… ar gali buti, kad isgamos planuoja ir galetu daug ivairiausios medziagos pradanginti… buktai netychiniu praradimu (netekimu) persikraustant ? ar tam ir taip nera problemu pas juos ?

  1. matai, cekliokursiai, douktris – teisus

   tai ką jis rašo apie Rusijos, Baltarusijos įvykius – tai tiesa

   Nes visos reformos, vykdomos Rusijoje, yra ne Rusijos Federacijos žmonių (ar sistemos) sugalvotos – tai primesta iš išorės, lygiai kaip ir Lietuvoje

   šito negalėjau suprasti (nenorėjau), bet dabar viskas stojasi į savo vietas

   Rusijos valstybė ruošiama galimam karui prieš Kiniją.

 3. Deja, žydams neliks kito kelio – Kinijos kultūra per stipri žyduomenei įtakoti , nekalbant apie kitką (jeigu pamenate nepasitenkimą dėl nacionalinės valiutos manipuliavimo iš kinų pusės)

  Kinai – realus priešas.

  Mes per siaurai suvokiame globalinius reiškinius, neįvertindami atrinių scenarijų (jeigu kažkas eitų ne taip).

  Neįvertiname, jog vamzdžių tiesimas per Baltiją – tai galbūt nėra…

  parašysiu kelis užrašus..

   1. Manau, reikia žyduomenei duoti reikštis, jog galima būtų identifikuoti kiek jų, ko siekia ir su kuo susija.

 4. “Jus taip pat buvote laimingi vaikai, jus begiojote sauleje. Bet atejo zmones is kito zemes krasto ir jusu jau nebera. Kiti, kalbeje apie Dieva, taika, brolybe, jums isakinejo, o jusu juokas ir akiu spindesys tada paskendo dulkese“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s