Lietuviškai kalbantys monstrai užtvindė Angliją bei Europos miestus, kaimus

Lietuviškai kalbantys monstrai užtvindė Angliją bei Europos miestus, kaimus

Kiekvieną dieną kriminainėse kronikose mirga pranešima apie žiaurius nusikaltimus, padarytus atvykusių emigrantų, išsikraunančių ant vietinių piliečių arba ant tokių pat lietuviškai kalbančiųjų, užsikrėtusiu ‘lietuviška gencidine kalba’ ir jos suformuotu mentalitetu.

Paskutinė žinia – tai 14 metės mergaitės lietuvės nužudymas ir jos lavono išprevartavimas, nušiurpino didžiules mases europiečių, iki šiol toleruojančių lietuvius kaip efektyvią darbo jėgą, be kurios iš tikrųjų sudėtinga apseiti Anglijai bei Senajai Europai.

Šių lietuviška genocidine kalba šnekančių monstrų yra labai daug, ir jie niekaip kontroliuojami bei jų atžvilgiu nesiimamos perauklėjimo tikslinės priemonės, aukštesnės kultūros diegimo programos. Visi šie gatvėmis arba darbe esantys potencialūs monstrai yra savotiškoje laukimo būsenoje, iki atsiras tinkamos aplinkybės atverti tuos siaubo klodus, kurie yra juos paslėpti. Vien ko verta niekad nepamiršti ‘lietuviškai kalbančių’ monstrų aktyvią veiklą žudant žydų senelius, moteris ir vaikus – išnaikinant Pribaltikoje beveik visus juos.

Kiek gi ilgai demokratinė Europa kentės nuo šitų ‘genocido kalba’ vartojančius subjektus ? Juk ir demokratinės vertybės turi limitus ir negali ilgai toleruoti tokius sukrečiančius normalius žmones atvejus. O ką daryti su masinėmis jų išgertuvėmis, paleistuvavimais, narkotikų platinimais ir vartojimais ? Kiek dar bus toleruojama ir jų masinis mokesčių vengimas, nekokybiškų paslaugų teikimai, kitos finansinės machinacijos?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.