Kas yra koronavirusas – kaip, kodėl, kur

Breksitas, Trampas, liberalių iškrypėlių pralaimėjimas JAV rinkimuose (neapykanta Trampui), Sirija ir Irakas JAV karių išvedimas, netekimas narkoprekybos, Išmetimas liberalaus princo iš Karališkos šeimos (liberaliems iškrypėliams nepavyko gauti valdymo svertų Anglijoje), Koronaviruso paplitimas, Italijos konkretaus regiono ataka, Naftos kainų smukimas, Artėjantis Trampo rinkimai…

Koronavirusas arba biologinis ginklas atsirado ne šiaip sau, o tuo metu, kai jo ypač reikėjo konflikte tarp liberalios gaujos, susitapatinančios su specialiosiomis tarnybomis, kurios laisvai pajėgus platinti biologinį ginklą (Skripalio nuodyjimas, Litvininenko nužudymas, Sirijos baltų kaskių cheminės operacijos prieš Asado pajėgas, ir daugelis kitų atvejų apie kuriuos masinė liberali žiniasklaida nutyli – kad ir nužudymas Venesuelos lyderio Hugo.Čaveso), ir tarp konservatyvių jėgų, kurias sudaro pramoninkai įvairių sričių bei karininkija (toji tikroji, vadinama armija).

Koronavirusas paskui save atvedė ir naftos kainų kritimą, kas vėlgi yra pavaldu tam pačiam liberaliam išisigimėlių sparnui, kuris valdo bankinį sektorių kartu su finansų akcijų rinkomis. Todėl visiškai nestebima, jog Italijoje virusas buvo paskleistas Milano regiono, kur dislokuota viena didžiausių spekuliatyvaus popierinio aktyvo kontora.

Virusas tikslingai paskleistas Kinijoje, kaip priedanga buvo pasirinktas gyvūnų turgus (taip užmuilinant akis media žiūrovams). Po to užkrėčiami Irano valstybės tarnautojai, kurie didžiausi JAV liberalinių jėgų priešai. Ir paskutinėje eilėje – Milanas, po kuriuo staigiai krenta naftos kainos.

Visa loginė seka paprasta. Liberalių iškrypėlių globalinė ataka prieš Trampą ir kitą konservatyvų pasaulį (pvz, Rusiją)

Liberalūs išsigimėliai paruošę ir apskaičiavę galimus padarinius kontratakuoja, bet tai daro labai nešvariu būdu. Praradus įtaka karinei jėgai JAV teritorijoje, netekus galimybės panaudoti JAV karinio biudžeto savo parazitavimui šioje žemėje, tenka jiems imtis nešvaraus žaidimo – biologinio ginklo panaudojimo. Kuris padėtų susigrąžinti liberaliems iškrypėliams įtaką ir tęsti GLOBALIZACIJOS projektą.

Todėl, pasirinkus biologinį ginklą (koronavirusą), tai dar vienas būdas apjungti visas instancijas į vieną globalų darinį, su viena bendra problema, kuriai spręsti bus reikalingi ypatingi ‘liberalūs menedžeriai’ pajėgia suvaldyti susidariusią krizę – o , galbūt, ir ‘menedžeriai’ su vakcinomis, kuriems prieinama kaina pavyktų išspręsti šią pandemiją.

Biologinis ginklas ir VAKCINA – štai du keliai manipuliacijai visuomenių, kurie puikiai kompensuoja neįvykusio KARO, kuriuo taip smarkiai vengia ir Putinas, ir Trampas.

Damąstykit …

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.