Kas yra EMIGRACIJA

Emigracija … kaip dirbtinis procesas, paleistas išsiurbti iniciatyvius iš svetimų valstybių

Stebiu ir matau, jog emigracija tai nėra žmonių pasirinkimas susirasti geresnį gyvenimą, nėra ir pinigų siekimas kažkokiems tikslams, nėra ieškojimas saugesnės ir patikimos vietos šeimai kurti. Tai yra primestinis dalykas. Ypatingai primestinis dalykas naujoms Europos Sąjungos šalims.

Ir, kas juokingiausia, mane stebina tie įvairūs pradiniai ES apribojimai, kuriuos dirbtinai pritaikė tam tikros šalys, jog nukreiptų emigracijos srautus į tam tikrus regionus.

Viso labo šešerius metus Lietuvos respublika Europos Sąjungoje, o jau akivaizdžiai nebelieko stipriausios kartos joje – beliko tik žalias jaunimas, kuriam bepramiška toliau konkuruoti tarpusavyje, nes tobulėjimo nebus (tuo labiau, dar auga kita jaunesnė karta iš paskos).

Šis emigracijos procesas nėra orientuotas į senesnius žmones, o tikslingai nukreiptas į gyvenimo nemačiusį jaunimą, kuriuo realybės supratimą gana lengva iškreipti ir priversti gyventi pagal naujas gyvenimo taisykles (tiesa, faktiškai daugeliui jų tai pačios pirmos yvenimiško patyrimo akimirkos – kas vėliau stipriai sugriauna gebėjimą objektyviai vertinti aplinką ir matyti galimą tolimesnį gyvenimą tėvynėje).

NB (paslaptis): Nesant iniciatyviems šalyje , lengva manipuliuoti esama šalies valdžia ir pakreipti socialinio sluoksnio vystymą tam tikra kryptimi – tarkim , susinaikinimui.

Turbūt, jeigu dar nepragėrėte myžalais smegenų, suprasite link ko eina Lietuva ir visi su tuo susiję priimami dabartiniai politiniai, ekonominiai sprendimai.

Tai, tikslinga emigracija,  kažkokio baisaus daug mandresnio mechanizmo dalinis procesas, proceso nukreipto į visą Baltijos regioną.

Netgi dabartinė , jau prabėgusi ekonominė krizė, smarkiai sudavė tik silpnoms Europos Sąjungos narėms, išvaikydama dar didesnę dalį jaunimo iš šių “nesuvokiančių“ valstybių. O stiprios ES valstybės, lyg tyčia, priėjo anksčiau minėtų apribojimų terminų pabaigos – dabartiniu metu atsiveria durys į Vokietijos darbo rinką. Lyg būtų iš anksto apskaičiuota, kuriems regionams ir kiek atiteks jaunos darbo jėgos.

Koks bus sekantis žingsnis ? Kas pajėgtų atspėti ? Manau, apribojimas finansų šioms valstybėms, suformuojant ilgalaikę krizę ir beviltiškumą, kas galutinai pakirs abejojančius išvažiuoti ir planuojančius sugrįžti į savo šalis (euro įvedimas į regionus, griaunant vidines nepriklausomas ekonomikas).

Ir to ženklai jau matosi… Formuojama stabili tendencija , jog Baltijos šalys atsilikusios ir tinkamos tik “seksualiniam turizmui į jas“.

Jaunimas atskirtas nuo tėvų ir negaunantis jokių patarimų – yra tik gyvi laikini mėsos gabalai (taip vadinama darbo jėga). Jų dauguma.. Tai tik išskaidyta darbo jėga.. Ir daugiau niekas. Tuo labiau prijaukinta prie žolės arba alkoholio.

Baisu tai, jog Jūs to nesuprantate, tikėdami įvairiom demokratijom (netgi skaitant tai ką rašau; tikėti ar ne – Jūsų pačių reikalas, bet suprasti – kiekvieno žmogaus pareiga). Jūs nepajėgiate apie tai kalbėti, nes didžiulė duobė Jūsų žiniose ir negebėjime savarankiškai analizuoti, o tik pasikliauti svetimų asmenų išvadomis ar nuomonėmis.

Žaidimas (emigracija) .. kuriame žaidžiama tautų ateitimis…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

sausio 13 1991

%d bloggers like this: