Visuomenės ateitis

Kas laukia visuomenės. Kas tas burbulas (nieko blogo tame nėra)

Štai taip, finansavo visą tą Lietuvos ekonomiką išsvajota Europa. O komerciniai bankai vykdė tų lėšų išpumpavimo funkciją.

Prisipirko į kreditus naujus vilkikus  transporto paslaugas teikiančios įmonės, žemės ūkis – žemės techniką, o statybinės įmonės – statybinė techniką ( nauji kranai, krovininiai automobiliai , nauja nuomos įranga užstatyti bankams ). Visoms organizacijoms – pelningoms ir ne –  naujus automobilius į kreditą.

Prasidėjo statybos, ir vėl bankai dalija į kairę , į dešinę kreditus – įvertinant kuo didesnėmis  sumom nekilnojamą turtą ir medžiagų kainas bei darbų kainas. Pradėjo kilti daugiabučiai namai Vilniuje, lygiagrečiai prekybos centrai daugiausiai Vilniuje ir mažiau kituose miestuose. Kurortiniai miestai – atsinaujino naujais daugiaaukščiais – viešbučiais, rekonstruotais susisiekimo mazgais  ir taip toliau.

Pramonės įmonės skubėjo atnaujinti technologines linijas, užperkant naujus technologinius įrenginius bei specializuotą techniką.  Kas norėjo – tai skubėjo ir gavo. Žemės ūkio įmonės – pastatų rekonstrukciją na ir gamybai reikalingų technologijų įsigijimas bei lygiagrečiai visokios subsidijos dykaduoniams.

Kodėl bankai užsiiminėjo tokiu kreditavimu?

Milijardinės įplaukos į Lietuvos valstybę, ypatingai į tokia valstybę, kuri pasižymi kaip importuotoja. Gana protingas Europos sprendimas – aprūpinti trečios šalies žmones darbo įrankiais ir tam tikru būtinu pinigų kiekiu. Su vienu tikslu, kad valstybė atsistotų ant kojų ir įsilietų į konkurencingą Europos rinką. Ar gamyboje, ar aukštųjų technologijų srityje, ar dar kitkame.

Bankų skaičiavimas buvo paprastas. Paramos lėšos – kurios labdaros būdu perduodamos nepatyrusiems, korumpuotiems valdininkams atneštų didžiulius pelnus komerciniams bankams. Vien tik galimybė laikyti tas lėšas investuojant atgal į Europos tarptautines biržas, milijoniniai garantuoti pelnai.

Na , nesigilindamas – kad nesulaukti bereikalingos kritikos, jeigu ir gautų paramos fondų Lietuvos verslininkai be tarpininkų bankų – tai vis vien, suneštų į komercinius bankus tos pinigėlius.

Taigi – komerciniai bankai, kurių veiklą reguliuoja pagrindinis šalies bankas – Lietuvos bankas, su pirmininku žydu – R. Šarkinu, pradėjo pačią bjauriausią antivalstybinę akciją prieš Lietuvos visuomenę.

Taigi, kas tas melagingas ekonomikos atsigavimas

Verslo planai – oro burbulai, investicinių projektų vykdytojai – oro burbulas, analitikai ir ekonomikos vystymosi specialistai – dykaduonių mažytė armija. Turto vertintojai – keturių klasių išsilavinimo – banko analitikai. Nekilnojamo turto perpardavinėtojai – agentūros darbuotojai – visai nėra ką ir kalbėti.

Vat tikrieji specialistai – tai normatyvinių dokumentų rengėjai, kurie ruošė reikalavimus , reikalingus įvykdyti paramos lėšoms gauti. Pirmieji rykliai, pagrindiniai veikėjai – buvę tuomet valdžioje, falsifikavę Lietuvos ekonominius rodyklius, kad be problėmų pavyktų gauti paramos lėšas.

Taip ir atsitiko, jog pagrindinis kapitalas tapo koncentruotas. Bankas gavo visas tas lėšas į savo sąskaitas ir prasidėjo kreditų dalybos – bet kam ir betkaip. Kas lygiagrečiai paskatino iš šalies žiūrint nelogišką kainų kilimą. O tai tiesiog buvo planingas bankų veiklos rezultatas, kuriuo valstybės saugumą garantuojantys tarnautojai nepajėgus įvertinti.

Kredituojantys bankai į nusikalstamą veiklą įtraukė statybos įmones, finansines įmones, kitokias įmones, versdami pastaruosius pateikti vystymo ir atsipirkimo planus. Taip buvo dalijama atsakomybė tarp gyventojų, o bankai vykdė penkmečio planą (keista, jog tie patys asmenys, kurie buvo išmokinti penkmetinių sovietinių programų , panaudojo tokį pat planą).

Visa Europos parama turėjo būti bankų pasisavinta per penketą metų, ką ir norėjo pasakyti Pasaulio banko specialistai Lietuvos valstybę valdantiesiems. Bet kokia prasmė tą akcentuoti , jeigu ten sėdi natūralūs vagis ?

Štai taip, Todėl Europoje ekonomistai puikiai žino, jog ekonominė krizė Lietuvos nė kiek nepaveikė, tai paprasčiausiai yra vidinė problema.

Bankų penkių metų planas

Taigi, mieli skaitytojai, kas tie bankai?  Skandinavijos mafijoziniai padaliniai. Organizuota nusikalstama grupuotė Baltijos regione, kuri nesukontroliuojama vidaus valstybių tarnybų, nes neužtenka nei kompetencijos, nei drąsos.

Suplanuotas Europos žmonių pinigų perpumpavimas į stiprią ekonominę Skandinavijos zoną. Tai yra paprasčiausia ekonominė ataka. Kurios tikslas  – garantuoti savų (šiaurės šalių) piliečių socialinį saugumą. Kas ir akivaizdžiai įrodo Šiaurės šalių puikią ekonominę padėtį pasaulinės rinkos akivaizdoje.

Štai taip. Kas gi laukia visuomenės.

Na kol kas spaudoje nesu skaitęs nieko panašaus ką parašysiu. Taigi Skandinavijos bankų savininkų plano buvę ir esami tolimesni planai ( kai pradedi analizuoti – supranti):

Buvę:

 • Perpumpavimas pagrindinių resursų iš Baltijos šalių į Šiaurę, lygiagrečiai sukuriama pridėtinė vertė – gyventojų, įmonių skolos – peraugančios į nekilnojamo turto teisių įsigijimą;
 • Supirkimas žemės resursus eksploatuojančias, ypač stambius statybos darbus įmones(leminnikainen);
 • Įsigijimas pagrindinių radijo, telekomunikacinių ryšių (kontrolė, sekimas) – Telekomas ir Tele2 – mobilus ryšys;
 • Įsigijimas pagrindinių televizijos kanalų – tikslingas diebilinimas Lietuvos žmonių (įvykdžius, parduoti);
 • Karinis bendravimas (pavyzdys) – rinka, Skandinavijos pasenusiai ginkluotei realizuoti (šautuvai, karinė technika ir kitkas).

Tolimesni tikslai:

 • Esant teisėtiems įstatymais, iš prasiskolintos valstybės – planuojamas išpumpavimas papildomo finansavimo iš Tarpautinio valiutos fondo, Europos Sąjungos papildomų lėšos;
 • Kitos lėšos reikalingos bankrutuojančiai valstybei išlaikyti balansą;
 • Išlaikyti valstybės nekonkurentabilumą Europoje, išnaudojant pigią darbo jėgą Lietuvoje: transporto koridorius, eksportuojant prekes per Lietuvos tarpininkus iš Europos į Rusiją;
 • visais įmanomais būdais stengtis užkirsti Rusijos valstybės dominavimą Lietuvoje, neprileisti prie Baltijos jūros; finansavimas nacionalistinių politinių organizacijų;
 • Švietimo sistemos žlugdymas, siekiant sumažinti darbuotojų konkurentabilumą;

Kaip gelbėtis

Iš kur žinoti.. Kai jau nieko nebeliko. Perki bilietą į lėktuvą ir emigruoji į normalią valstybę gyventi.. Juk net tautos gelbėtojas – Ladzbergiukas, pabėgo kartu su savo šeimyna…pasidomėkite…

Štai, beviltiška čia viskas…

5 mintys apie „Visuomenės ateitis“

 1. Norėjau parašyti komentarą prie šio (http://kantas.wordpress.com/2010/02/13/kaip-issaugoti-jaunus-vergus-valstybeje/) straipsnio, bet ten neleidžia, ir prie šio (http://kantas.wordpress.com/2010/02/04/kodel-taip-kategoriskai-norisi-kad-jaunimas-nepasiliktu-sioje-asaru-pakalneje/) bet ten irgi nepavyko, tai rašau čia.

  Žmonės, nemaišykite komunizmo su buržuazija.
  Socialdemokratai – tai tie patys fašistai, tik kitu kampu.

  Iš Wikipedijos: “Komunizmo metu valstybės aparatas yra nunykęs, nebėra žmogaus išnaudojimo kitu žmogumi, visuomenė nepasidalijusi į atskiras klases ir įgyvendinamas gėrybių dalijimosi principas “iš kiekvieno – pagal galimybes, kiekvienam – pagal poreikius“
  Iš Wikipedijos: “Buržuazija (pranc. bourgeois) yra prancūziškas žodis, prancūzų perimtas iš italų kalbos žodžio borghesia (nuo Borgo miesto pavadinimo). Buržuazija yra terminas, pavadinti turtingosioms klasėms kapitalistinėje visuomenėje. Terminas buvo naudojamas ir Karlo Markso, jo klasių kovos teorijoje. Ten buržuazija buvo apibūdinta kaip aukštesnioji klasė, turinti aiškių egoistiškumo ir veidmainiavimo bruožų.“

  P.S. Puslapis geras, padeda miegantiems pabusti, tačiau komunizmo prilyginimas fašizmui – švelniai tariant, negerai… Nemaišykite komunizmo su buržuazija. Negerai ir tai, kad piliečiai skatinami emigruoti…
  Taip, žmonės spaudžiami iš visų pusių, bet kaip tik tokiais veiksmais (soc.procesų valdymu) globalistai ir siekia savo tikslu per valdančiuosius (jie net patys gal to nesupranta). Jei visi mastantys žmonės emigruos, tai tada tikrai mūsų protėvių žemė atiteks globalistų valiai su visais tolesniais padariniais… Taip negalima, mes turime užauginti savo vaikus taip, kad jie užaugintu savo vaikus taip (ir t.t.), kad mūsų protėvių žemės liktų mūsų palikuonių tėvyne, nes tik tėvinėje (ne tokioje kaip dabar) galimą būti laimingam visa to žodžio prasme. Mes turime padaryti taip, kad laikui bėgant galutinai išnyktu fašizmas (po įvairiopom kaukėm), kad išnyktu visi tie konservastai, demokrastai ir kiti **astai, kad Žmonės gyventu žmoniškai – taikoje, vienybėje ir dorovėje!!! To ir linkiu mums visiems.
  Su Dievu…

  http://tiesa.ucoz.net/

  P.P.S. Palaikau sarmatus…

 2. Kaip tik tokie kaip tu žino VISKĄ… Viskas paaiškėja užėjus į tavo saitą… Pakeisk slapyvardį iš “šviesi ateitis“ į “miegantis zombi“ – labiau tiks.

 3. Gryno komunizmo dar NIEKUR ir NIEKADA NEBUVO. VISOS kada nors buvusios santvarkos tai vienos ir tos pačios GLOBALIOS VERGOVINĖS (MINIOS-ELITO) SISTEMOS MODIFIKACIJOS.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

sausio 13 1991

%d bloggers like this: