0 minčių apie „Ten, kur jį paliko gulėti..“

  1. Per garbinga pastipusiam pedofilui ir zmogzudziui vieta. Reikia isnaikint ta kalneli, kad nebutu isniekintas pats kryziau simbolis ir Dievas….

  2. Jūsų pedofilas, tamsta Ūsas, labai garbingai nustipo, prigėrė tiek pat promylių ir savo kiauliška knysle purvyne kažko ieškojo, deja nesėkmingai 🙂 Deja tam purvyne niekas jokio kryžiaus ne pastatys 🙂

  3. XXX ! Perskaiciau pacio mintis..is pradziu atrodo,rasai kaip tikras krikscionis,bet paskui…kryziaus simbolio ir pacio Dievo tu niekuo neisniekinsi,nei pedofilu ar zmogzudziu kaipais,nei kuo kitu,nes:Jezus Kristus-musu Dievas (Dievo SUNUS)…atleisdavo kaltininkams, nors kaip Dievas,galejo juos sunaikinti ar dar kitaip pradanginti.Juk Krikscioniska religija remiasi taika ir atleidimu…net ir kunigai daznai kartoja maldos zodzius…,,kaip ir mes atlweidziame savo kaltininkams“(deje,jie tai uzmirso per velionio A.M.Brazausko laidotuves)…jei esi Tikras krikscionis-tai neturetum rasyti tokiu nesamoniu,nes..kokie mes bebutume“teisuoliai ar prazuveliai-visi stosim pries Dievo teisma. BLOGYBIU NEREIKIA TOLERUOTI IR SU JOMIS KOVOTI VALSTYBEJE,VISUOMENEJE NUSTATYTOMIS TEISETOMIS PRIEMONEMIS…Kai muitininkas pasidejavo Jezui,kad nebegali dirbti savo darba,nes tenka skriausti zmones-rinkti is ju muita,Dievas ji nuramino ir liepe Saziningai atlikti jam pavesta darba.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

sausio 13 1991

%d bloggers like this: