Apie puslapį

Nevyriausybinė svetainė, skirta visuomenės lavinimui, susipažinti su šiuolaikišku brutaliu kapitalizmu ir jo vaisiais.

partizanai banditai
partizanai banditai

33 mintys apie „Apie puslapį“

 1. Dar nepriklausomybės pradžioje vienas politikas yra pasakes, kad Lietuvos kaime iš dešimties septyni yra nereikalingi.Deja žmogus nežinojo ir negalėjo pasakyti,kur gi tiems nereikalingiems dėtis…Kaimuose,jei kas ir dirba, tai už ubagišką minimalų atlyginimą,tačiau dažniausiai nėra jokio darbo,nei pragyvenimo šaltinio.Lietuva išsivaikšto,valstybė žlugdoma,ardomi jos pamatai.Nebus piliečių (mokesčių mokėtojų)nebus ir valstybės.Iki šių laikų Lietuvybė,lietuviškumas išsilaikė tik kaimo dėka.
  Renkamoji demokratija Lietuvoje neveikia.Ką žmonės be išrinktų:dešinius,kairius,ar juokdarius niekas nesikeičia…Atrodo, kad korumpuota,įdinga “SISTEMA“ neyveikiama,praėjo 19 m,o padėtis tik blogėja.

 2. tai taip..

  bet ne korumpuotoje sistemoje problema..

  yra išorinė jėga, kuri suinteresuota sunaikinti valstybės savitumą, paverčiant ja buferine zona

  Kas toji jėga? Nežinau, nes ji veikia iš visų pusių, apimdama kiekvieną gyvenimo sritį. Kovoti su ja vidaus pajėgomis – neįmanoma.

  Nežinau, bet Rusijos prezidentui V.Putinui teko stoti į kovą prieš visą žydų mafiją (tai visiems žinoma, tik iškreipiama). Ir jam pavyko sustabdyti savos tautos naikinimą ir išlaikyti satelitines federacijos sudėtyje esančias valstybes.

  Ar lietuviai norės pasipriešinti? Ar įvardins tuos, kurie tai organizuoja? Abejoju.

  O visos korupcijos, kitas vidinis neigiamas faktorius – tai gėlytės palyginus su tuo ką padarė “jie“.

 3. Esate labai aiškūs užsakomieji ‘padchalujai“. Gilesnės demokratijos tradicijas turinčioje valstybėje jūs būtumėte apkaltinti Valstybės diskreditavimu. Tačiau Valstybės saugumo tarnybos, turbūt, nusprandė duoti durniams kelią ir jie patys save diskredituos. Negalvokite, jog visi tokie kvaili, kokius jūs norėtumėte matyti. Tikitės daug riešutų, riešutaudami su velniu? Tikėkitės – viltis su velniu – durnių motina…

 4. Jooo isliejo tulzi vyriokas mergaiciokas, o juk tiek daug bijanciu aplinkui daugeja ir nesuprantanciu aplinkiniu reiskiniu esmes, kisa i smeli galvas kaip struciai kokie…
  Kantai ziurek:

 5. Jooo isliejo tulzi vyriokas mergaiciokas, o juk tiek daug bijanciu aplinkui daugeja ir nesuprantanciu aplinkiniu reiskiniu esmes, kisa i smeli galvas kaip struciai kokie…Kantai ziurek:
  +1

 6. Nugi gražus suasmenintas propogandizmas. Ypač patiko paskutiniai najezdai ant Vyreusiojo Redagtoreuz…

 7. Jei tauta-is vidaus stipri,tai turi daug sansu atsilaikyti pries isores priesus.Jei tauta silpa viduje-isores priesu nenugaleti. As asmeniskai V.Putina laikau tikru PREZIDENTU ir tikru vyru ,nesvarbu,kad ne savo salies…

  1. todėl reikia kiekvienam save vertinti ( kur gimei, kokį vandenį gėrei, kokiu oru kvėpuojai, kas pirmas žinias suteikė ir kokias , bei visą kitą aplinką, kuri leido saugiai užaugti ir turėti asmeninę nuomonę), taip netgi suskaidžius išlieka tauta

   pavienių jie nesunaikins, tas tiesiog neįmanoma; o atskiros detalės jungiamos į bendrą mechanizmą, bet tos detalės neturi būti brokuotos, būtina stengtis kuo esi ir pateikti save savimi ( kaip Jettisons paminėja V.Putin – jis nėra marionetė ir niekada ja netaps)

   viskas , manau, bus gerai, nes internete ( kaip matau ) yra gana daug mąstančių ir norinčių suvokti pasaulio santvarką be jokių papildomų tarpininkų

   kiekvienas turi savo nuomonę, bet dėl tam tikrų dalykų būna tik dvi – arba juoda arba balta ( mirti ar gyventi )

  1. Matai kaip yra…

   Žmonės, viso pasauli mastu, tik penkerius metus naudojasi internetu ir gauna teisingą informaciją, skaitydami įvairias nuomones.

   Tik 5 metai kaip pasaulyje egzistuoja laisvas žodis. Nes iki šiol žmonės buvo be nuomonės arba be nuomonių. Visi masiniai renginiai turėjo režisierių, viskas yra dirbtinai ir apskaičiuojama.

   sunku nagrinėti ir analizuoti kas dedasi pasaulyje, nes visur prikišta įvairaus melo; o po viso to rašyti įrašus

   Kaip per TV. Gali paimti laikraštį ir matyti programą bei tematiką. Matyti kaip plaus smegenis ir t.t.

   afroamerikiečiai ir žydai pateikiami gana švelniai šiame bloge 🙂 Baltoji rasė gana tolerantiška visom tautoms (pvz Sovietų Sąjunga), todėl sugebės ir žyduomenę bei negroidus perauklėti su laiku. O kol kas karas – informacinis karas.

 8. sunku net patiketi, kad pasaulyje gali atsirasti tokiu atmatu, kaip sito tinklapio kurejai. Tai net ne meslas – tai daug blogiau.

 9. Robertai,gal kai kur truputeli ir “persudai“,bet dekoju uz tinklalapi.Labai daug kam nepatinka tiesa,arba net neuztenka smegenu suvokti esme.Sekmes Tau…

 10. Geras tinklapis,daug kam nepatinka,bet taip buna tiem kas nesaziningas,o mums tai gerai nors truputi tiesos suzinome.Nes lietuvoje viskas sislaptinta.

  1. reikalinga kooperacija, ko labiausiai bijo žyderos… kai kooperuojasi priešingų moralinių nusistatymų žmonės prieš juos

  1. Na šitame gyvenime yra juoda ir balta pusės. Taigi žyduomenė man asocijuojasi su juodąja.. Nuo mokyklos prisimenu vien tik purvinom sielom žydelius.. mokytojus, jų vaikus, tų vaikų tėvus.. Užaugęs, supratau, kodėl žydai kelia tokią neapykantą sau patiems. Panašiai reaguoju į čigonus.

   Kol kas nesu sutikęs padoraus čigoniško jevrejo arba čigono. Maišytų santuokų vaikai – visai kiti žmonės, kol jų nesuveda , bandant iš naujo gryninti. Taigi, maišytiems pretenzijų daug mažiau turiu, pvz – žydo landsbergio sūneliui ir vėlesniems jo vaikams. “praskiestas šūdas…ilgainiui.. visai nebesmirda“

   tiek pradžiai

 11. Aš turiu kaimynus žydus.(tiksliau mano močiute,nuosavam name) Jie yra labai didelė šeima ir visi vagiai,narkomanai. Jie platina narkotikus, kiekvienas iš jų yra kalėjime buvęs. Žodžių siaubas. Bet aš pažystu vieną žydę (mamos klasiokę) tai jį nėra tokia kaip visi kiti, tik kad labai jau “skūpa“ taigi negaliu pasakyt kad visi žydai yra blogi.

  1. įtartina tu Eva, gal jauna dar…

   žydai į kalėjimus nelenda – jie stengiasi mokytis, net būdami vargšais (čigonai – taip, tai antros rūšies žydai, turintys įgimtą trauką narkomanija, vagystėms iš silpnų žmonių, žudymams iš nugaros, vaikų prievartavimui ir vagystėms. Deja, vyresni lietuviai myli čigonus – pvz Radžis arba Jurgeleičiūtė ) ; ne “skūpumu“ matuojamos žmonių sielos… o jų poelgiais kitų žmonių atžvilgiu, išreikštais pagarboje kitiems (taip iš tikrųjų vadinamas žmogiškumas)

   visi žydai (aišku jeigu tokia tautybė egzistavo šioje žemėje..klausimas) tikrai negali būti blogi.. 50/50

   1. Kam cia kurstai tautine neapykanta, tu rimtai tiki kad zydai valdo pasauli? turbut, kartu su masonais, ir tinkuotojais ir gelezinkelininkais, ir bankininkais, ir reptilijom, ir landzberg. paranoja tau, seni. pasaulis per sudėtingas kad supista saujele zmoniu ji suvaldytu. atsigauk nuo narkotiku)

   2. politikos mokslas, tuo labiau geopolitika, tau vienam tikrai per sudetinga suvokti. atsirado supistas Mohamedas propagandistas pranasas. ruso nupirkta komunistine suka.(subjektyviai)

 12. ar zinojote kad visi zydai, nesvarbu tai vyrai moterys ar vaikai, turi dvi siknos sklyles. kitaip nei mes, zmones. va dėl to jie taip stipriai ir pasika visus reikalus. cia genetikos mokslu yrodytas faktas. jei pazystat žydų, galit patys patikrinti. (bet neabejoju, kad jei kas ir pazystat tai sitoje erdveje tikrai neprisipazinsit)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

sausio 13 1991

%d bloggers like this: