Išsigimusi genocido kalba formuoja paleistuves, amoralias moteris

Toks neregėtas masinis paleistuvavimas, kuris vyksta prie Baltijos jūros, dar niekur nėra fiksuotas. Jaunos paleistuvės, užaugintos pažeistose amoraliuose šeimose, neturėdamos jokio pasirinkimo, tampa ‘lietuviu’ padėvėtomis kasdieninėmis prekėmis, kurias ‘genetinio genocido’ pažeisti asmenys (‘lietuviai’) stengiasi kuo smarkiau išnešioti.

Jaunos merginos, pačios nesuprasdamos kas su jomis vyksta, tampa alkoholinio apsvaigimo aukomis ir virsta sugulovėmis pasenusių vyrų, kuriems jau virš 50 metų, bet sugebėjusių uždirbti užsienio emigracijos vergo stovykloje reikiamą sumą, pakanamą pririšimui prie savęs viltį praradusias jaunas, gyvenančias žiauriai pilkoje kasdienybėje, amoralias būtybes.

Apart to, ankstyva ‘lietuvių’ paleistuvystė virto neišvengiamybe ir kitoms merginoms, kiek dar padorioms, nes paleistuvių kultas (mada) arba kurwiškumas, įtraukiančių visas potencialias aukas, gyvenančias tarp ‘genocidinio lietuviškumo’.

Juk ne šiaip sau normalūs vyrai, ‘ne lietuviai’, kalbantys šeimose ir mąstantys kita kalba, suvokia kaip pavojinga susidėti su paleistuvėmis lietuvėmis, nešančiomis ne tik amoralumą tiesiai į šeimą, bet ir visą puokštę įvairių ligų, psichologinių traumų, jomis įtakojant normalius vyrus.

Būtent tas ir yra priežastimis trumpalaikio gyvenamo amžiaus šioje teritorijoje, kurioje dominuoja amoralios paleistuvės, laidojančios vyrus vidutniškai 60 metų. Ir vėliau rengiančios balius ant vyrų kapų. Šių amoralių moterų poreikis kapams – jų priežiūrai – atsirado su ‘lietuviška kalba’ ir tapo iškreipta tradicija – rūpintis negyvėliais, o jiems esant gyvais – siurti gyvenimo jėgas iš jų.

Viena mintis apie „Išsigimusi genocido kalba formuoja paleistuves, amoralias moteris“

  1. Jo, čia visiška tiesa. Visokios“žvaigždės“ prodiuserių ir visokių bernužėlių paslaugoms teikiančios saqvo klyną, tampa jau 20-ies “kaliošiais, o paskui verkšlena TV laiduose, kodėl nuo jos tokios įžymios ir gražios , vyras pabėgos pas visai negražią ir neturtingą. Jūsų vyrams atsibodo į šulinį ar gariūninę tašę, be jokio malonumo kasnakt nardyti, o norisi tamprios neišdrąskytos, kuri teikia malonumą, ir einant gatve už nugaros nesigirdi : “ va ta kaliošis (čiulpikė) pakabino asilą, kaip jis ją bučiuoti gali“…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.