Maybach420 gavo 30 dienų baną nuo heiterinių labusų ir gėjų

Laurynas Dekanidzė arba gerai visiems žinomas kaip Maybach420 tapo dar vienu taikiniu siautėjančiai (rūjuojančios) homoseksualų ir rusofobinių labusų gaujai. Šis taikinys, pasižymintis unikaliu humoro jausmu, gebėjimu režisuoti gyvas transliacijas (‘live, laivus’) su didžiausia auditorija žiūrovų, negalėjo likt nepaliestas ir neapdirbtas.

Todėl buvo skubiai mestos didžiausios pajėgos iškrypėlių susidoroti su jaunimo terpėje populiaria asmenybe. Šios gaujos komandinis darbas greitai pasiekė savo rezultatus, gaujos susidedančios iš įvairių apsigimusių tolerantų, kurios vedantysis tvirtas šūkis kovai su normaliais vyrais  – “Kas netolerastas , tas ne žmogus!“. Ir 24/7 bombardavimas skundais bei kitokiais pranešimais Facebook administacijos žydrąjį padalinį davė rezultatą. Žydrieji homoseksualai pradėjo šalinti įvairius Maybach420 įrašus ir neapsiribodami tuo, nušalino ŠANCHAJAUS VIERCHĄ nuo galimybių bendrauti su ištikimais followeriais (siekėjais).

Šiame paniekos veiksme prieš Maybach420 pasižymėjo ir homoseksualistų bei rusofobinių labusų klounas pseudonimu ‘Vaiduoklių vierchas’. Kuris ir tapo aktyviausiu nariu gaujoje, iškeldamas kovos vėliavą prieš netolerantus bei inicijavo patį puolimą prieš Maybach420.

Sprendžiant iš to, jog prieš Maybach420 nusiteikė ženklūs skaičius tolerastų, vienu paprastu 30 dienų banu jie nepasitenkins. Ką įrodo šios gaujos aktyvi veikla įvairiose grupėse, platinant homoseksualią propagandą, kol ŠANCHAJAUS VIERCHAS yra izoliuotas virtualiame kalėjime. Ši gauja turi dar pakankamai dienų, jog galėtų paskleisti iškrypėliško tūrinio informaciją ir užzombinti Maybach420 potencialius followerius (siekėjus).

Stebim kuo viskas pasibaigs ..

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.