“sauksmas.lt“ – sąjūdinis antilietuviškas lohatronas, kaip diskredituojama MOTINOS sąvoka Vakarams

Jau vėl ir vėl kartojama, jog esami žaidimai yra daug sudėtingesni negu vien skaitymas teksto ar žiūrėjimas kokių nors laidų. Norint suprasti kas vyksta aplink mus, turite labai atidžiai kartais koncentruotis ir ieškoti tikrųjų priežasčių.

Bet kuris “Sąjūdietis“ yra kenksmingas bendruomenei vien savo egzistavimu, nes jų pasaulėžiūra yra iškreipta ir orientuota tik į save – į sau naudos ieškojimą, lipant kitiems per galvas, aukojant kitus.

Šįkart galite matyti, kaip panaudojama (jau minėtas asmuo) žaidime “lietuviška motina“, kuri nuoširdžiai norėtų tapti vaikų gynėja ir sugrąžinti atimtus mažamečius iš Juvinalinės Justicijos normų besilaikančių tarnybų užsienyje (Vakaruose).

Yra sąmoningas organizuojama operacija, kurios užduotas rezultatas bus neigiamas, nors eiliniams žmonėms jis nekelia jokių įtarimų ir atrodo pozityvus. Deja, manipuliacinės technologijos NIEKADOS nebuvo žinomos eiliniams žmonėms, kaip ir slepiamos iki šiol ( pvz, sausio 13, 1991 metų snaiperių technologija mitinguose, įkaitinant liaudį ir sarkalinės aukos ).

“Šauksmas.lt“ organizatorių parenkama (įtraukiama, motyvuojama) labai negeros biografijos motina, kurią įtikina, jog ji labiausiai tinkama vaikų gelbėjimo misijoms, nes liaudis ja pasitiki.

mildos_isnaudojimas

Moteris ignoruoja logiką ir besivadovaudama emocijomis pradeda dalyvauti žaidime, kuriuo metu įvyksta pirmieji sėkmingi etapai vaikų gynimo klausimais – ji tampa visų Lietuvos vaikų gynėja užsienio šalyse. O vėliau, “netyčia, internetu“ Vakarai sužino, jog Moteris turi gana amoralią biografiją.

Greitai Vakarai pakelia šiuos faktus į viešumą ir tuo būdu diskreditujamas “lietuviškos Motinos“ vardas. Kas tampa esminiu motyvu užsienio teismams žiūrėti neigiamai į bet kurią “mamą“ iš Lietuvos, bandančią apginti savo vaikus ir įtikinti teismus, jog ji padori ir pajėgi dorovingai auklėti vaikus.

rolandas_paulauskas_vel
Pirminis laukiamas teigiamas rezultatas virsta nepataisoma tragedija visoms lietuvių šeimoms, nes VISOS šeimos patenka į TARNYBŲ akiratį. Nes jau dabar tarnybų darbuotojai turės puikią motyvaciją (faktą) įrodyti, kokios gi tos “motinos“ iš Lietuvos.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s