Ir vėl “sąjūdinių“ perlas , atskleidžiantis jų buržuazinę fašistinę prigimtį

Šioje, mus supančioje, tikrovėje labiausiai išsiduoda tie, kurie nesugeba valdyti emocijų ir neapdovanoti kantrybe, nes jie greičiausiai ir, svarbiausia, viešai išsiduoda, kokiais vidiniais motyvais yra vedami per gyvenimą (vertybinė skalė).

Kad ir kaip “sauksmas.lt“ šūkautų apie neigiamą “banderų“ indėlį buvusios Ukrainos dabartinėje situacijoje, bet visada išgirsite, jog “sauksmas.lt“ laikosi pozicijos, jog Vakarinės buvusios Ukrainos gyventojai turi turėti savo teritoriją ir tuo pačiu valstybe – o tai yra savotiškas pritarimas ir jų nacistinei antirusiškai idealogijai, kitaip – dabartiniam fašizmui.

kazimieras_juraitis

Taip, keista, jog tenka “Sauksmas.lt“ vadinti nacistine (fašistine) irštva, juk jie atskleidžia buvusios Ukrainos situaciją. Jie juk “geriečiai-visuomenininkai“ ? Bet ar Jūs žinote, jog bendras visų nacių priešas yra Rusijos Federacija ?

Todėl nesistebėkite, jog “Herojam slava“ lygu “bolševikams“ ( tai yra V.I.Lenino partiečiams, kurie sukūrė CCCP, laimėjo II pasaulinį karą, atidavė Vilnių Lietuvai ir padarė be galo daug gerų darbų – galiausiai transformavus į Komunistų partiją)

Kas šiame pasaulyje “banderas“ drįstų pavadinti “naujais bolševikais“ ?  Kas norėtų sutapatinti “banderas“ su “komunistais“ ?

Ir kodėl tai daroma dabar, kada “banderos“ pralaimi ir tampa nebeveiksminga jėga. Kai “banderos“ virto atvirai sadistiniu legionu.

Taip, tik NACIAI gali nurašyti “banderas“, tik tikrijie FAŠISTAI gali išduoti savo bendrus ir stengtis jų atsikratyti, kai jie tampa nebenaudingi. Ir tik NACIAI visus, kurie netenka jų interesų, vadina “bolševikais, komunistais, sovietikais ir t.t“.

“sauksmas.lt“ – tai ne tik SĄJŪDINIŲ ATMATŲ IRŠTVA, bet ir GRYNOJO lietuviško buržuazinio FAŠIZMO veidrodis su šiuolaikine “žmogiška visuomenininko kauke“, papildomai slepiantis už katalicizmo.

NB: juk būtent šitos lietuviškos sąjūdinės nacistinės atmatos ir spjaudosi nuo Europos Sąjungos, kai ji tapo jiems nebenaudinga … – visur vienodas braižas

Tarybų Sąjungos Komunistų partija arba sutrumpintai TSKP (rus. Коммунистическая партия Советского Союза, rus. КПСС) – komunistinė Rusijos ir TSRSpartija, gavusi valdžią per Spalio revoliuciją. 1912 m. Prahos partinėje konferencijoje nuo Rusijos Socialdemokratų Darbininkų partijos atsiskyrė Lenino vadovaujamabolševikų frakcija ir įkūrė Rusijos Socialdemokratų Darbininkų (bolševikų) partiją. 1918 m. Rusijos socialdemokratų darbininkų partija pakeitė pavadinimą į „Rusijos komunistų partija (bolševikų)“ (rus. Российская коммунистическая партия (большевиков)). 1925 m. pervadinta į Visasąjunginę Komunistų partiją (bolševikų) (rus.Всесоюзная коммунистическая партия (большевиков)). 1952 m. pavadinimas pakeistas į „Tarybų Sąjungos komunistų partija“.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s