Sąjūdinė atmata – Rolandas Paulauskas pradeda į savo tinklą vilioti aukas (lohus)

Interneto vatotojai jau buvo įspėti nė vieną kartą, jog lietuviška saugumiečių organizacija turi tam tikrus kuratorius, kurie nėra tokie buki, kaip galėtų atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Tarp lietuviškų kuratorių yra žmonės, kurie baigė Tarybinio Saugumo mokyklą, kurioje buvo mokama, kaip valdyti socialines nuotaikas masėse – kaip jas suaktyvinti, kaip susilpninti. Vienas iš efektyviausių metodų visada išlikdavo mąstančių žmonių, kurie nepatenkinti sistema, koncentravimas į vieną branduolį, užimti branduolio vadovybę, parinkus kokį emocingesnį subjektą (šiuo metu, nagrinėjant R.P atvejį, naudojami branduolio formavimui viešai žinomesni asmenimis – pvz , Milda Bartašiūnaitė), ir per kontroliuojamą vadovybę nukreipti visų šių aktyvių mąstančių žmonių energiją į kanalizaciją.

rolandas paulauskas

Šiam darbui atlikti dažniausiai parinkdavo žurnalistus, kurie mokėdavo dirbti su visuomene ir žinojo kaip įtakingiau , jausmingiau ir užvedančiai pateikti informaciją skaitytojams. Vienas jų yra dabartinė sąjūdinė atmata – Rolandas Paulauskas, kuris puikiai įvaldęs manipuliacinę technologiją ir tinkamas eiti pagrindinio vedlio funkcijas, siekiant surasti visus anti-sistemiškai nusiteikusius asmenis Lietuvoje ir užsienyje.

Aišku, šis darbas yra rizikingas (atpažinimo rizika) – bet tik tuo atveju, jeigu žmonės susipažinę su manupuliacijų metodikomis. Tačiau realybė sako, jog nei mokyklose, nei universitetuose nėra dėstomi tokie dalykai, o tik paviršutiniškai nagrinėjami teisėsaugos ir žurnalistinės krypties (detalus manipuliavimas suteikimas tik Saugumo ir Karinės žvalgyvos darbuotojams) studentų gretose – todėl tos atpažinimo rizikos dydis gana mažas ir kanalizatoriai gali lengvai primesti savo taisykles apdirbamai aplinkai. Ir būtent iš teisės ar žurnalistų studėntų tarpo išrenkami gabiausi studentai, kurie vėliau likusį gyvenimą yra lydimi ir aprūpinami finansiniu gerbūviu iš sistemos ( pvz, žinomesnės pavardės: Jakilaitis, Miliūtė, Čyvas, Janūtienė)

Štai čia pateikiamos kelios schemos, pagal kurias skaitytojai privalo patys suprasti (o ne būti vedami šio teksto) kaip veikia manipuliavimo technologijos ir kuo viskas baigiasi galutiniame rezultate.

pilnas_rolandas_paulauskas

Sistema nuolatos dirba, generuoja naujus saugiklius, kurie apsaugo jos funkcionalumą. Ir būtent visokie “visuomenininkai“ atlieka esmines visuomenės nuotaikų (emocijų) stabiliazavimo užduotis. Tokių “visuomenininkų“ sąrašas nebūna trumpas, jis pasižymi įvairove – nuo eilinių darbininkų, iki aktorių ar mokslo vyrų,moterų profesorių. Ir sudėtinga kartais surasti juos visus saistančius ryšius – nes jų parinkimą koordinuoja “KURATORIAI“, kurie intelektualiai daug pažangesni negu ant stalo lakstančios parinktos peškos-figūros.

Dabartinis aukų gaudymas – tai yra bendro žaidimo sudėtinė dalis. Būtent šį mėnesį ir prasidėjo įvairių antivalstybinių “sąrašų“ sudarymai ir puolimai prieš kitokios nuomonės turėtojus. Ko vien vertas puolimas prieš Ispanijos pilietį Vytauto Didžiojo universitete, kur dėstytoją ispaną pokalbiui kvietėsi VSD (Valstybė Saugumo darbuotojai) ir reketavo uždaryti Facebook paskyrą , bei nustoti skleisti savo idėjas.

Priešistorė: Kažkur 1991-1997 metais Lietuvoje buvo vedamos per radijo stotis daugelis politinių laidų, kurių metu laidų vedėjai kviesdavo klausytojus skambinti jiems į laidą – ir vertė, arba prašė, ar tiesiog provokavo klausytojus per skambučius išsakyti pačias drąsiausias mintis ( tai buvo sunkus laikotarpis – ekonominės krizės, bankų , įmonių griūtys, žmogžudystės, įvairios spekuliacijos dėl kurių kentėjo liaudis). Tuo metu, kol skambėntesnysis skleidė savo “nuomonę“ per eterį, saugumo tarnybos jau sekė jo numerį ir įtraukdavo į duomenų bazę kaip “pavojingą asmenį, galintį pakenkti nacionaliniam saugumui“. Tai buvo toks pats “VORATINKLIS SUGAUDYTI LOHUS(aukas)“ – kol nebuvo interneto ..

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s