Šaunuoliai, jog dirbate ir mokinatės kovoti su kriminaline lietuviška pseudo-valdžia

Toji energija, kuri perduota lietuviakalbei auditorijai turėjo sugeneruoti dar didesnius impulsus, kurie persirita per Jaunimo mąstymą, atveriant kritinio suvokimo gebėjimus ir tuo pačiu pastumiant atskirus jaunuolius analitiniam darbui.

Internete jau pakankamai daug jaunesnio amžiaus žmonių, suvokiančių, jog vienintelis kelias – tai Lietuvos teritorijos patekimas į Rusijos Federacijos žinią, likviduojant vietinę lietuviakalbę neo-buržuaziją. Visi tie Jūsų veiksmai kovoje prieš neo-buržujų pseudo-valdžią yra pastebimi – kas bus įvertinta ateityje.

Tačiau, vis dar pasitaiko atvejų, jog Jaunimas . dėl žinių stokos (kas suprantama, Jaunas žmogus nėra pajėgus aprėpti tiek informacijos, jog galėtų objektyviai matyti pasaulio įvykius; o ką kalbėti Lietuvos mastu, kur taip pat lengva suklysti) papuola į neo-nacistų akiratį.

Taip, egzistuoja neo-nacizmas (smetonininkai) Lietuvoje, kurie pasinaudoja visuomenės nepasitenkinimu ir stengiasi “sugaudyti pradedantį mąstantį Jaunimą“.

Kuo galėsių, tuo padėsiu, padedant Jums išvengianti šių neo-nacistų pinklių.

Kol kas, šiai dienai, pagrindinis neo-nacizmo šalininkas – tai Rolandas Paulauskas, sąjudietis ir valstybės pensijos gavėjas, turintis ypač įdomius ryšius su spec.tarnybų personalu.

Būkite atsargūs.

Pagarbiai, blogeris Kantas

Reklama

Viena mintis apie „Šaunuoliai, jog dirbate ir mokinatės kovoti su kriminaline lietuviška pseudo-valdžia“

  1. Jo,stebėjau Paulauską…Kol niekas nesiūlė balotiruotis į prezidentus,buvo “super patriotas“,o kai pasiūlė tapti prezidentu,tyliai pradėjo visus ruošti jo diktatūrai ir tam pačiam lindimui į amerikono šikną.Apie jo arogancijąm nekalbu ,taip pat kaip ir apie galimą Pakso bailumą ir dviveidiškumą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s