Kraštai vietoj “lietuvos“ kaip nepriklausomo vergų gaidyno

Išskaidžius “lietuvą“ į Kraštus ( Žemaitijos, Vilniaus, Klaipėdos, Dzūkų, Panevėžio..) padidės tautinių institutų kokybiški rodikliai ir bus išvengta įtakos iš trečijų asmenų

Akivaizdu, jog Kraštai garantuos Krašto Elitų atsiradimą, kas privers juos visus rūpintis savo kraštiečiai, o ne vien Vilniaus Elitariniu Klubu (VEK), kuriame dominuoja pagrinde vilniečiai, besirūpinantys savo gerove labiausiai, ir su šleikštuliu prisiminantys, jog egzistuoja ir kiti lietuviškieji rajonai.

Tuo pačiu, Kraštų Elitas atsiribos nuo prievolės mokėti duokles į VEK biudžetą ir taip finansuoti jau senai skolose paskendusią iškrypėlių valdomą sostinę.

Atsiras kiekvienam Kraštui reali galimybė formuoti savo karines pajėgas, kurioje dominuotų ne okupantams prisiekiantys karininkai, o ginantys garbę ir orumą, bei žemes kraštiečių. Atskiru atveju, šie kariniai dariniai visada galėtų sudaryti sutartis su lygiaverčiais partneriai, kuriuos vyrauja analogiškos žmogiškos vertybės – tai būtų Baltarusija, Latvija, Lenkija, Rusijos Federacija ir kiti Rytų regionai.

krastu dalys

O kokios perspektyvos atsivertų Kraštų Inteligentijai, besirūpinančiai išimtinai savo Krašto kultūra, švietimu, mokslu, menu. Kai ši Krašto Inteligentija savarankiškai ugdyti naujoje kartoje meilę žemei, gamtai, protėvių tradicijoms ir kalbai.

Bet svarbiausia. Kraštai bus pajėgūs GALIAUSIAI atsiriboti nuo kenksmingo žydiariško elemento, kuris neša korupciją, iškrypusią moralę, purvasklaidą vietoj žiniasklaidos ir kitas sionistines nešvankybes.

Galiausiai būtų įdiegti aukšto lygio filtravimo mechanizmai , apribojantys patekimui svetimšalių į bendruomenių valdymo tarybas, į finansines Krašto institucijas.

Juk Žemaitijos Krašto Bankas (ŽKB) arba Klaipėdos Krašto Bankas (KKB) – daug vertingesni būtų savajai bendruomenei ir neturėtų kėslų masiškai ir kenksmingai spekuliuoti, esant po Krašto Taryba priežiūra ir neturint motyvacijos kenkti savo nariams – savo kraštiečiams.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s