“Ginklų miestas”

Ginklų miestas

Filipinuose šį miestą vadina “Ginklų miestu“, kuriame daugiau negu šimtmetį žmonės uždarbiauja pragyvenimui gamindami ginklus. Tai auksarankiai meistrai, kuriem nesudėtinga pagaminti pistoletus, revolverius ir netgi automatus. Toks meistravimas nuėjo iki to, jog kokybiška ginklų gamyba tapo legali ir nepersekiojama valstybės institucijų. Tačiau šioje rinkoje, kaip ir visame pasaulyje, labiausiai dominuoja nusikalstamo pasaulio interesai.

This slideshow requires JavaScript.


Chose, imdamas į rankas pistoletą, žvilgteli į jo taikiklį – akimirkai susimąsto ir puola prie staklių realizuoti gimusį sumanymą iš paprasto metalo gabalo, pasitelkdamas visą žmogiškąją fizinę galią kovinio ginklo gamybai.

Šiame ginklų gamybos ceche, esančiame  Danao, pačiam centre Filipinų, dirba iki 30 profesionalių ginklų gamybos meistrų. Paprasto pistoleto gamybai, kuriuo kaina svyruoja nuo 30 eurų, vienam meistrui prireikia savaitės laiko. O mėnesinis atlgyninimas svyruoja ties 70 eurų – kas yra minimalus uždarbis šioje valstybėje.

šaltinis

Reklama

0 minčių apie „“Ginklų miestas”“

  1. apsivalymui nereikia proto, taip daug lengviau “valytis“

   o protaus žmonės, kai likviduos savo problemas, prisėdę prie apskrito stalo

  1. Gera pastaba, nemačiau šio įrašo žiniasklaidoje dar.

   matai kaip.. Mečys Laurinkus pagavo kampą ir supranta…

   hmm, visa laimė, jog Valstybės Saugumo Departamentas – tai dalbuojuobų organizacija, kuriai vis vien reikia veikti per įstatyminę prizmę; o šios prizmės Europos mastu nepavyks reguliuoti, tai tik Lietuvoje įmanoma ( netgi susidorojant pvz su D.Kedžiu ar kitais )

   Taip, problema. Vaikų namų augintinis neturinti tėvo labai pyksta ant visuomenės, vat ir įveda abstrakčius apibūdinimus bet kokios žmogaus veiklos kaip teroristinės.

   Hitras tas mažamečių vaikų tvirkintojas Mečys Laurinkus

   Nu nežinau. Einama neteisinga kryptimi – bandoma suspausti besiplečiančią masę.

   Man vat šiandien tokia fantazija atsirado, kurioje nelaimingas žmogus švysteli moloto-kokteilį į A.Kubilių , prie jo kojų, ir padega jį. Ir niekas nepuola gesint iš apsauginių – juk dega, galima nusideginti…

   Kokiu būdu jie apsisaugos ? Jeigu žmonės norės , o Baltijoje gyvena baltoji rasė, tikrai pasieks savo tikslų.

   Realiai tai ruošiamasi riaušėm ir įvairiems nusikaltimams. Bus žudomi politikai ir kiti. Iki to nedaug beliko, vertinant kokioje padėtyje žmonės dabar.

   Baltieji vergauti nelabai mėgsta – tai ne čiornožopinė rasė. Matysim kaip bus. Gal ir pasisekė Brazauskui mirus sava mirtimi

  2. tai sitas istatymas nukopijuotas nuo USA.
   juk USA vistiek mus kontroliuoja kaip ir atskira Bilderbergo grupuote kontroliuoja pasauli:

 1. nu cia ta ka paresei tai graikijos scenarijus galbut prancuzijos, vokietijos ultru,
  bet LT ka tu rasai tai tik fantastika.. i paprastus taikius mitingus pries oligarjus GEGUZES 1d. susirinko 560 zmoniu GEDA ubagams, kurie net bijo streikuoti…
  o balti lietuvos vergai emigruoja ir dirba juodus darbus ES salyse…
  o LT kaip zinia dauk kas moka vokiskai.. o nuo 2011 gali laisvai dirbti tai is tikro bus batai… cia netgi tie kurie dabar turi darbus daleiskim uz 1500lt, vaziuos i vokietija uz 1500eu dirbti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s