sausio 13 – “savi šaudė į savus“ – arba baranų MĖSA labai reikalinga

sausio 13, 1991 metų žmogžudystės buvo nuotabaus plano sudėtinė dalis, siekiant pralieti kraujo ir tokiu būdu radikalizuoti BARANUS (MĖSĄ), kuri nesugeba protauti, bet puikiai tinka emocionaliniam proveržiui.

Kai BARANAI arba MĖSA pamato KRAUJĄ, ir šiuos baranus (runkelius) sąmoningai nukreipia link dirbtinės priežasties, jie reaguoja vienodai – juose atsiradęs chaosas galutinai pribaigia mąstymo mechanizmą ir MĖSA pasiruošusi toliau mirti, nes joje pradeda dominuoti gyvuliški instinktai. Ir esant šitai MĖSAI Bandoje jokie atskiri išskirtiniai gebėjimai nesuveikia.

Tą puikiai iliustravo Ukrainos įvykiai, kai žmonės paprasčiausiai aklai ėjo į mirtį, nes juos nukreipdavo iš nugaros. MĖSA surinkdavo kraujojančią kitą MĖSĄ ir vėl žygiavo link skerdymo fabriko – kur snaiperiai maloniai atšaudydavo bukius runkelius, kurie automatizuotai ėjo aukotis.

Tokių atvejų būta daugelio pasaulio šalyse, kur JAV CŽV agentūra turėdavo tikslus sukelti socialinius neramumus ir pakeisti nebenaudingą jai vietinę valdžią.

MĖSA arba runkeliai – puiki tam medžiaga. Ir apie tai puikiai 1991 metais žinojo žydiara landsbergis su savo parankiniais – miškinių banditų vaikais ir anūkais, kurie buvo pasiruošę žudyti lietuvius tiek, kiek reikėtų, kad visuomenė nekęstų CCCP valdžios ir kaltintų ją mirtimis.

Tam tereikėjo sukelti demonstracijas, surinkti MĖSĄ prie tarybinių kareivių ir nuo namo stogų ar kitų slaptų vietų pradėti atšaudymą šitos apgailėtinos , bukios MĖSOS.

O įtikinamesniam suvokimui tikrovės, šaudoma ir į tarybinius karius ir į minią – taip sukeliant abiejuose pusėse sužeistuosius, kas leidžia manipuliuoti ir tarybiniai kariais, kurie manytų, jog minia turi kovinių ginklų ir gali juos visus iššaudyti.

Taip, šios technologijos yra nuostabios, nes neišsilavinusi , buki MĖSA neturi tokių žinių ir puikiai atlieka AUKOS vaidmenį.

sausio 13 savi saude i savus

 

savi saude i savus

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s