Šauktinių kariuomenių panaikinimas prieš globalų chaosą Europoje

Gudrus tas ėjimas (globalistų organizuotas) visos Europos mastu atšaukti šauktinių kariuomenes ir uždrausti visiems tai daryti

Tačiau ir ne tai pagrindinis faktorius, kuris nulems daugelio miestų sudėtingą padėtį karinėse konfliktuose. Esminis dalykas – tai socialinė gyvulystė, kai netgi šiuolaikinės JAV pajėgos apsiriboja vien bombardavimais iš tolo ir snaiperių šaudymais , dažnai beginklių žmonių.

Už viso to slypi SOCIALINĖ GYVULYSTĖ, kuri privertė Europos ir Pribaltikosvisuomenes pamiršti visas vertybes ir atsiduoti materialumo tenkinimo besaikiam sindromui, o neturint galimybės materialiai savęs patenkinti – atsiduoti TV eteriui, kuriame galima prisisotinti įvairaus purvo, greitai gebančio suardyti paskutinį likusį žmogiškumą visuomenėje.

Todėl tokios žiaurios skerdynės Sirijoje, kai miestai paverčiami griuvėsiais, nes gana aklai žiūrėta į globalius procesus ir atsainiai vertintas Libijos scenarijus, kai gyvuliai skerdė M.Kadafį.

Tas pats vyksta ir netolimoje nuo lietuvos Ukrainoje, kur jau randamos taikių žmonių kapavietės, vyrauja masinis moterų ir mergaičių prievartavimas, kurį atlieka nevaldomi fašistiniai banderos.

Miestai dar nevirsta griuvėsiais, bet dalis infrastruktūros jau virtusi – ypač tai atsispindi Donecko oro uoste ir aplinkiniuose rajonuose.

Socialiniai gyvuliai gi, netinkami kovoti, virtę pabėgėliais, kurių tarpe ypač daug jaunimo, vyrų , teoriškai galinčių kovoti ir apginti savo teritoriją – bet socialiniai gyvuliai kitaip mato šiuolaikinį pasaulį, asmeninė subinė ir naujas telefonas arba nepraleistas “Baseinai su šuoliais“, “Talentų“ seriijos per TV daug vertingesnės. Todėl ir pabėgėliai Sirijoje ar Ukrainoje skaičiuojami milijonais.

Lietuvoje lygiai tas pats ( Europoje analogiškas pavojus ). Pastarieji 20 metų, programuojamo “telefoninio“ priklausomumo visuomenės yra labai lengvas grobis bet kokioms kovinėms grupuotėms – ar turinčioms idealogijas, ar vedamom tik materialių interesų.

Vienintelis šiuolaikinis kovos būdas Europietiškam standartui – tai valdomi nuotoliniu valdomi ginklai, technika ir , bet labai abejoju, snaiperių veiksmai pavieniuose operacijose, kurios visiškai nieko nelemia, tik garantuoja laimėti kažkiek laiko sprunkant iš mūšio lauko.

Rytų gi mentalitetas nėra taip smarkiai sugriautas, kaip norėtųsi Vakarams (konkrečiams polit.technologams iš JAV). Rusijos Federacija gana rimtai nuolatos žiūrėjo į parengimą būsimiems kovos veiksmams miestuose (tą puikiai nusako V.Putino politika). Dėl to DNR ir LNR taip lengvai dorojasi su socialinių gyvulių banderų armija, nes jos gretose dirba buvę karininkai, kuriems garbė ir apginti visuomeę daug ką reiškia.

Baigiant, konstatuotina, jog pasmerktos tos Europos šalių visuomenės. Juk užteko vieno Breiviko parodomosios akcijos tam įsitikinti. O kas bus kai pradės veikti grupuotės ? Baranų (socialinių gyvulių ) skerdynės garantuotos

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s