Banderų teroristai gauna prieglobstį ir darbą Lietuvoje

VSD ir II operatyvinių tarnybų departamentai dalyvavę kartu su fašistiniais naciais banderais Maidauno formavime ir valdžios nuvertime Ukrainoje turi labai tamprius tarpusavio ryšius, kuriais vieni kitiems privalo gelbėti , esant negatyviams scenarijui.

Negatyvus scenarijus – tai Rytų Ukrainos Donbaso pergalė ir sukilėlių judėjimas link Vakarų Ukrainos dalies, su tikslu atkeršyti už nužudytas motinas ir vaikus.

Šiuo gi metu, daugelis banderų teroristų, kurie gyveno Rytų Ukrainoje ir dalyvavo vietinių gyventojų genocide, sprunka į Vakarus, o tiksliau – į Lietuvą, kur vietinės spec,.tarnybos privalo suteikti globą pagal JAV CŽV nurodymą.

Terorirstams banderams keičiamos pavardės, biografija ir darbinami į įmones, kurios susijusios su biurokratiniu aparatu. Šioms įmonės išskiriamos papildomi mokesčių mokėtojų finansiniai srautai , kurie skirti padengti socialinius paketus banderams teroristams.

NB: Šie teroristai yra puikūs kadrai atlikti kokioms nors provokacijoms Lietuvoje: nužudymams, reketui , sprogdinimams ar kitoms akcijoms. Šie teroristams net nereikia slėpti savų veidų – nes juos globoja spec.tarnybos.

g25

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s