Propagandinis SIFILIS lietuvoje. Ar žinai kas platintojai ?

Nėra taip lengva JAUNIMUI gyventi šiame amžiuje, kai aplinkui tiek daug hienų, siekiančių apkrėsti JAUNIMO protus propagandiniu SIFILIU ir paversti JAUNIMĄ sisteminiu vergu arba Vakarų vergų, bet neleisti Jaunam žmogui mąstyti savo galva.

Įsukta labai didžiulė mašina, kurios tikslas paveikti visus visuomenės sluoksnius, užzombinti juos, priversti patikėti, jog egzistuoja “nepriklausoma lietuva“ (plačiai pasaulyje žinoma kaip – vergų gaidynas), kurioje gyvena laimingi ir viskuo patenkinti žmonės, europiečiai.

Šiam mechanizmui mokami didžiuliai pinigai , nes INFORMACIJA VALDO JAUNIMĄ, paverčia jį nemąstančiu socialiniu gyvuliu, kuris praranda bet kokį realų ryšį su realybe ir gyvena pagal populiarius žurnalus, video-klipus, TV laidas ar radijo linksmas programas.

Todėl kaip išgyventi Jaunimui ? Kaip nepavirsti į socialinį gyvulį ? Kaip išvengti šio propagandos voratinklio ? Kas žino ?

NB: Geras pavyzdys, kaip žmogus ištrūko iš voratinklio – tai buvusi žinoma sex-ekspertė Milda Bartašiūnaitė. Kuri sugebėjo išvalyti galvą nuo įveistų tarakonų ir dabar puikiai dorojasi su esama sistema. Jos FB profilį galite rasti žemiau pateikta nuoroda:

https://www.facebook.com/milda.bartasiunaite?fref=ts

1403731_1410001002568155_511283748_o

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s