Kas PLAUNA LIETUVIAMS smegenis ?

Tai, jog per 20 metų nepriklausomas gaidynas virto vergų rezervatų, gerai identifikuoja esama žiniasklaida, kurioje dominuoja ŽYDAUJA, formuojanti šitam nubukusiam vergų anklavui (uždara vergų grupė) nuomonę.

Nebūtų Jaunimas tiek nubukęs, o domėtųsi literatūra, vaikščiotų į bibliotekas ir , galiausiai, skaitytų bent Vakarų rimtesnę literatūrą, jeigu jau nesugeba rusiškai nei kalbėt, nei skaityti. Tai Jaunimui atsivertų akys ir pamatytų, jog jį supa VIEN PURVINA ŽYDAUJA – teisėsaugoje, internete, laikraščiuose, netgi mokyklose (!) – kur direktoriai, ar jų pavaduotojai stengiasi nuleisti mokinių žinių ir supratimo lygį žemiau grindų, prilyginti jį prie Vakarų moksleivio arba JAV burgervaiko.

Šitas vergiškas anklavas galėtų prasimušti prie esamus žydaujiškus įtvirtinimus, kuriais apsupta informacinė erdvė, bet tam reikalingos pastangos – kažkoks judesys, o ne plaukimas pasroviui.

Reikia mokėti jau nuo mokyklos mokėti prieštarauti mokytojui, universitete nepasitikėti humanitarinį mokslą dėstančiais dėstytojais (atsiribojant nuo “vardų“ – kaip profesoriai, ar daktarai).

Tačiau, jeigu jau knygų neskaitoma, tai bent Internete vadovaukitės griežta taisykle – viskas kas pylama ant Rusijos Federacijos, yra pirmiausia daroma ŽYDIŠKOS TAUTYBĖS asmenų ( Jų snukių pavyzdžius lengvai rasite tinkle), o tik po to iš paskos atjoja šunauja(runkeliai – tai tie, aukščiau minėto anklavo gyventojai)

Todėl, kovokite pradžiai patys su savimi. Nes ŽYDAUJA iš jūsų formuoja nežinia ką

p.s. nekalbant apie tai , jog daugelio (tų pseudo-patriotų , norinčių būti milionieriais kaip Amerikoj) Tėvai ėjo iš paskos “landsbergiui“, manydami, jog pastarasis yra “tikras lietuvis“, o pasirodo – tai eilinė žydaujiška morda, pasinaudojusi baranais. tad Jaunimo Tėvams irgi teks apsivalyti sąmonę

254

istorikai

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s