Teraktai Maskvoje

Vienas iš šių variantų dėl tų teraktų RF

a) Neseniai buvo pranešta, jog nušautas vienas iš esminių narių Umarovo (teroristinės gaujos lyderis, finansuojamas ir reguliuojamas Vakarų) bandoje; Todėl dvigubas kerštas. Ir sprogimai buvo surengti labai skubotai.

b) Ukrainos nesėkmės atvejis – Vakarai atsilygina per tą patį Umarovą teraktais, taip sukeldami šventinį stresą didmiesčio gyventojams. Stiprus psichologinis poveikis.

c) Chodorkovskio dovana (galbūt žydelio aplinkos dovana jam – kaip garantas, jog prieš V.Putiną mechanizmas nesustojo; inspiruoti žydelį veiksmams) V.Putinui prieš rengiant Naujametinę kalbą visuomenei. Per Šventes į V.Putino sistemą labai kreivai žiūrės ir beklausant prisimins liaudis šiuos teraktus, o jam jų nepaminėti neišeis.

Dabar realiausia – tai variantas a+b+c (kompleksas). Naujametinės šventės ir plius įpročiai organizatorių (jų sąmatoje numatytas pinigų srautas ne vien sprogmenims ir tvarkaraštis sprogimų), sprogdinti žiemos sezonu.

Prieš tokį kompleksą įmanomas tik kompleksinis sprendimas, kuriuo V.Putinas neturi dėl esamų liberastų Kremliuje ir kitur RF.

// LIBERASTŲ VERSIJOS GALIMO TIK TOKIOS:

1. Jog tai paties Kremliaus darbelis, siekiant Putino stiprėjančios valdžios

2. Šie sprogimai tam, jog atitraukt visuomenę (įdomiausia ką ir nuo ko atitraukt?) nuo opių socialinių , ekonominių, politinių klausimų sprendimo.

3. Na , ir sunkusis ginklas – Tai kovotojai (sukilėliai) už Nepriklausomybę (neaišku už kokią šalį).

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s