Pasaulio kitimai

Per nepilnus metus situacija pasaulyje smarkiai pasikeitė. Niekas netikėjo, jog tai įmanoma pasiekti, bet deja – įmanoma keisti globalinius procesus, nes civilizacijos vyksme nuolatos dalyvauja mažos grupės – iš vienos ir iš kitos pusės, kurios egzistuoja kiekvienoje šalyje su savo energetiniu potencialu.

Šiaurės Afrikoje “Broliai musulmonai“ jau nebekontroliuojami ir nereikalingi JAV spec.tarnyboms, nes diskreditavo save ir nepatraukė masių su savo radikaliuoju islamu.

Rusijos Federacijoje, tas pats, intesyvūs , stipriai finansuojami bandymai islamizuoti jaunimą – sustojo, teliko ir pavienių grupių chuliganiniai išpuoliai (padegimai, sumušimai ir kita smulkmė).

Kataras , pagrindinis variklis tos islamizacijos, konflikte su JAV, nes galutinai sustojo SIRIJOS mechanizmas. Vakarai, o konkrečiai JAV, turėdama stiprų karinį jūsų laivyną prie Sirijos krantų, nepasinaudojo galimybe atlikti okupacijos. Tuo keliu, Saudo Arabijos šeichai prarado pasitikėjimą savimi ir JAV, nebežino kur pasiduoti.

Ukrainos “EuroMaidanas“, tesibaigęs neo-buržujų susitarimų – kaip kompromisu – išleisti žydaujos atstovą chodorkovskį (galbūt pastarasis sugebės pateikti naują puolimo taktiką? )

Totalus Lietuvos pseudo-valstybės sukompromitavimas Europos Sąjungos mastu, paliekant įvaizdį kaip nepatikimos narės, susidedančios iš nevykėlių pseudo-politikėlių gaujos.

Todėl.. būtina iš naujo apžvelgti, pergrupuoti mintis ir išryškinti planuojamą JAV žydaujos atnaujintą schemą.

// PS: // Bet paskelbti pagrindiniai terminai (iki 4 metų – permainų laikais) nekinta. Bus reikalingi Žmonės kovoje prieš neo-buržujus – tas neišvengiama

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s