Kaip dirba kriminalinė teisėsauga su propagandistais

Tikras atvejis: Kaip buvo daromas ŠOU su G.K – H.Daktaru pusbroliu

Ruduo -2013 . Penktadienis (rytas)

Žmogus buvo laikomas (iki šiol turbūt laikomas) Kauno Tardymo Izoliatoriuje ( nes pagal Europos pareigūnų atliktą inspekciją, Lukiškių kalėjimas-izoliatorius negali laikyti žmonių – ten kenksmingos sąlygos sveikatai. Žmogus buvo atvežtas iš UK, pasibaigus 18mėnesių izoliavimui, o toks laikas numatytas maksimaliai ikiteisiminiam tyrime LR teritorijoje; Tik LR MENTAMS garantavus, jog G.K nebus laikomas Lukiškėse, jis buvo pervežtas į Kauną; UK buvo surengta provokacija prieš G.K, siekiant diskredituoti jį ir motyvuotai pašalinti iš UK kalėjimo-izoliatoriaus. Keli tamsiaodžiai prižiūrėtojai (konkrečiai vienas) išprovokavo agresiją prieš save iš K.G. pusės, kas savo ruožtu eina kaip grubus nusižengimas).

Ką tik pabudę, netikėtai sulaukėme beldimosi į duris ir pranešimo, jog G.K turi skubiai ruoštis teisman. Kameroje esantys nustebo, nes taip nusimuša pasivaikščiojimo laikas ir dažniausiai laukiame grįžtančio kolegos, prieš išeinant į lauką – į komurkę 3mx3m penkiems pasivaikščioti.

Toks pranešimas buvo netikėtas, nes nėra tokios praktikos, jog iš ryto žmonės vežaimi į Teismus jiems prieš tai iš vakaro nieko nepranešus.

Tuo labiau, advokatui, ginančiam G.K. nebuvo pranešta apie “skubų“ posėdį, kaip ir kaltinamasis nežinojo datos ir negalėjo pasiruošti – kad ir susisiekti su advokatu. Tačiau apie tai buvo sužinota vėliau (pamačius kas laukia salėje).

Atvežus į Kauno Apygardos Teismą, buvo surengta “VAIZDO KONFERENCIJA“ MENTOWSKIAM FOTOGRAFAMS. Žmogų, uždarytą narve, fotografavo ir filmavo visokie MENTOVSKIŲ mylimi IŠGAMOS su fotoaparatais. Realiausia tam priežastis – APMOKĖTA PASLAUGA, siekiant psichologiškai pakenkti Lukiškėse esamam H.Daktarui. Po šio CIRKO, visi Kauno tardymo izoliatoriaus priežiūrėtojai-klounai “kalbėjo apie žvaigždę“. Primityvūs biorobotai, zombinti TV dėžės..

Teismo salėje iš proceso šalių tebuvo prokuroras ir CIRKO organizatorius Teisėjas su kitais asmenimis.

Todėl – Lietuvos Teismai – TAI NUSIKALSTAMOS ORGANIZUOTOS GRUPĖS, veikiančios savo teritorijose ir vykdančios privačius užsakymus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s