Dingę milijardai iš Lietuvos, viena paprasta lentelė

Ką gi norėjau padoryti šia lentele? Norėjau išgirsti kokių nors pamąstymų, suvokiančių kur pradingo tie realūs pinigai, kurie figūravo apskaitoje Valstybės biudžeto. Norėjau išgirsti ar kas suprato, jog pinigai negalėjo šiaip sau išgaruoti arba staigiai pradingti per metus laiko, nes tai gana mažas laiko tarpas dėl “šiaip sau priežasties“ ar “ekonominės krizės“.

Paaiškinimas tam yra tiesiog vienas, kai bankai nustojo kredituoti įmones ir gyventojus, prieš tai išdalinus paskolas namas, verslams ir kitiems poreikiams. Bankai vienu metu pradėjo tik atsiiminėti skolintas lėšas (realiai perskolintas), kai gavo tokį nurodymą iš “tikrųjų savininkų“ – Tarptautinio valiutos fondo (manau).

Toks atsiėmimas ir užšaldymas lėšų naujoms paskoloms ir verslui staigiai sukėlė:

 • didžiulę bedarbystę;
 • įmonių bankrotų seką – nemokumą;
 • ypač didelę emigraciją;

Mąsčiau kitus variantus, vertindamas pinigų už kurą, už dujas (žiemos metu už šildymą ir gamybą), bei maistą (Lenkijos produkcija) ir prekes (MAXIMOS faktorius) pradingimo priežastis. Tačiau tai tik iš dalies susiję, bet pagrindiniu varikliu buvo įsakymas, duotas iš šalies per Lietuvos Banką, jo pirmininkui žydui Reinoldijui Šarkinui (kuris yra atsakingas už žmonių sunkmetį ir neturi teisės kvėpuoti Lietuvos oru).

Tiek, jeigu turite pastabų – panagrinėkime.

Reklama

3 mintys apie „Dingę milijardai iš Lietuvos, viena paprasta lentelė“

 1. Nu jo, biski daugiau aishkumo del skaichiu shaltinio butu OK, nes jei melyna spalva nupieshtos planuotos biudzeto pajamos, tai jos anot FinMin’o:

  Nacionalinis biudžetas

  2010 m. nacionalinio biudžeto, kuris apima valstybės ir savivaldybių biudžetus pajamos be ES paramos lėšų sudarys 16 507 mln. litų, arba 1688,6 mln. litų mažiau nei 2009 m. Nacionalinio biudžeto išlaidos be ES paramos lėšų sudarys 21 436,9 mln. litų, t.y. 1 580,5 mln. litų mažiau nei 2009 metais. Nacionalinio biudžeto pajamos 2010 metais, kartu su Europos Sąjungos ir kitomis tarptautinės finansinės paramos lėšomis, bus 24 398,9 mln. litų. Planuojami 2010 metų nacionalinio biudžeto asignavimai – 29 328,8 mln. litų.

  Taigi, jie planavo 16.5, o tu nupaishei mazhiau nei 15 litu. AnyWay, del klausimo, kodel toks skirtumas, mano galva, ta PLANUOTA ES parama nebuvo visa pilnai isisavinta (ishgraibstyta).

  FinMin’as:
  2010 metais planuojama į Lietuvos biudžetą gauti 7892 mln. litų ES finansinės paramos, o Lietuvos įmokų į ES biudžetą sumokėti 1030 mln. litų.

  O kiek ish tu 8 lt buvo panaudota realiai?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s