Man atrodo, jog Lietuva atsigautų, jeigu joje neliktų žydų

Man atrodo, jog Lietuva atsigautų, jeigu joje neliktų žydų

Kito kelio , atrodo, nėra ir galimai tai vienintelis kelias išsivaduoti nuo to purvo, kuriuo tiek daug visur. Žyduomenė ir jų dalyvavimas visuomeniniam gyvenime yra kenksmingas visom prasmėms – tą supranta kiekvienas mąstantis žmogus.

Nuo neatmenamų laikų visos žmonių bendruomenės pasaulyje bandė atsikratyti nuo žyduomenės, nes suprasdavo jų pavojų bendruomenės gyvavimui. Tai yra istorija ir iš jos reikia mokytis, mokėti suvokti kas stovi už visų tų nelaimių atsirandačių Lietuvoje.

Galbūt kas nors bandys prieštarauti, bet , deja, žyduomenė sugeba pasitelkti žmonių neigiamą pusę svarbiausiu momentu – paperkant ir nuteikiant juos prieš savo pačią tautą. Ir sukelti prieštaravimus tolerancijos ar antisemitizmo pagrindu.

NB: Lietuviams ir kitoms tautoms teks rinktis – arba žyduomenė deportuojama į Izraelį be jokios kompensacijos arba sprendimas paliekamas spontaniškumui.

Reklama

4 mintys apie „Man atrodo, jog Lietuva atsigautų, jeigu joje neliktų žydų“

  1. nukopinau tavo komentarą..

   Taigi, zydeliai jie buvo protingi ir gudrus. Sumanus verslininkai. O lietuviukai juoda zeme are. Kiek is to naudos… sunkiai kaip arkliai aria nuo ausros iki sutemos,o zydukai parduotuvytes atsidaro. Ir taip kurkas geriau ir lengviau gerbuvi atnesa. Lietuviai nera tokie sumanus,bet yra pakankami pavydus, atsiranda bambejimai zydu adresu. Mazame miestelyje veikia dvi zydu parduotuveles. Protingesnis lietuvis irgi nutare atsidaryti. Paklausa yra,kodel gi ne. Zydukai abieju parduotuveliu kainas susitare(kaip dabar LT degalines) pakoreguoja taip,kad lietuviukas greit subankrutuoja,o zydukai vel pasikelia. Ir taip ant vos ne kiekvieno kampucio atklyde zydai,isigyvenusius lietuvius savo gudrumu nubuktuoja. Tada jau pikti keiksnojimai pareina zydu adresu, vaikams namuose kalama i galvas,kokie jie blogi ir krauja geria matsos gamybai naudoja. Taip ir atsirando neapykanta zydams. Cia dar galima suprast ir vienus, ir kitus. Lietuvis pyksta,kad zydelis uz ji gudresnis. Sau zmogus nusistovejusia tvarka gyveno ir panosei atejes zydelis tave pastuma.
   Toliau. “Vienas pagrindinių smūgių mūsų ūkininkams buvo tai, kad jau apie 1940-uosius metus dalis ūkių buvo praskolinti žydams, prasidėjo varžytinės.“ po truputi jie butu supirke is lietuviu zemes. Ir siandiena kas butu cia seimininkai? Jei mes savo salyje bezemiai! Taigi. LT istorija pasisuko kitaip, tai dabar vaikams per istoroja turi kitokio meslo i galvas kraut seka-apie stalino represijas,koks buvo baisus komunizmas ir 50metu gyvenom sovietinej vergovej.
   Dabar paziurekim i Palestina. …ale ziuriu,ziuriu i zemelapi… kur,gi ta Palesti…namattvaju… O gi ten vienas izraelis puikuojasi zemelapyte! Smile O ten turtingi zydukai is viso pasauslio is neturtingu palestinieciu irgi supirko zemes,ka isvarzytiniu… t.t. Ir joks vokietukas ten nebeuzklydo… tik dar plius amerikoje atkute ir i senata zydai sulinde dar “pastogavo“ Vat toki rezulta sedien mapse ir matau.
   Ir siandien dar zydai pesiojasi del pastatu Vilniuje,Kaune. Bet jei ne vokieciu bespredelai ir komunistu nacionalizavimai siandien sunku ir prognozuot kaip atrodytu musu salis,kurioje seimininkai ne mes patys. Bet zydai vistiek saunuoliai,sugebejimu turi. Nors jie atrodo mums is salies,kad jie tarpusavyje draskosi,bet kur reikalas ir tikslas jie vieningi. Skirtingai negu mes lietuviai. Pykim ant saves ir is ju pasimokinkim.

   Daug kur reikėtų prieštarauti, nes visas komentaras kaba ore – kur istorinis prasilakstymas po kitas šalis , suprasti žydų genofondui ? Bandyk

 1. raktas, pvz – tai istorijos nagrinėjimas, laikant, jog kol egizistavo civilizacija tarp skirtingų tautų vykdavo įvairūs konfliktai (netgi einant link pirmykščio žmogaus)

  ne prekyboje, ne amatuose, ne bankinėje(finansinėje) slypi toji neapykanti žydams, tai daug gilesnė forma, kuri netgi privertė pakeisti dabartinį laiko skaičiavimą, išskaidant vieną laikotarpį nuo kito..

  tai kas vyksta kasdienybėje – tai rezultatas, kuris negali būti įrankiu … pats įrankis – žydų prigimtinis poreikis kenkti kitoms tautoms (keistas genofondas)..

  juk visos tautos kažkuo skiriasi, turėdamos nacionalinius bruožus ir apgyvendintos tam tikrose vietose , kas palengvina mokslo tyrinėtojams atkapstyti šaknis..

  o žydai.. kodėl jie keliauja po visą pasaulį lygiai taip pat kaip čigonynas ? kodėl jie tokie panašūs į čigonus arba , kodėl čigonai panašūs į žydus…

  taip vertinant, apie “perekupą“ pradedama galvoti kaip apie paprasčiausią išgyvenimo priemonę, nieko kito nemokant (beje, ne šiaip sau Lietuvoje po Nepriklausomybės tiek “vadybininkų specialybių“ atsirado)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s