Nusikalstama Lietuvos teisėsauga bando susidoroti su "blogeriais" (LabasLietuva atvejis)

Nusikalstama Lietuvos teisėsauga bando susidoroti su “blogeriais“ (LabasLietuva atvejis)

Labas Lietuva pranešimas:

Sausio 22 d., sestadieni, buvau sulaikytas Vilniaus aerouoste Valstybes pasienio darbuotuoju, kurie veliau perdave Kauno VPK pareigunams. Sausio 24 d. Kauno apygardos prokuroro Rasa Verdnikoviene pareikalavo is teisejo 3 men kardomojo aresto priemones, kuri nebuvo patenkinta. Tada, per vyr. inspektoriu Simona Meskauska, kuris atsakingas uz byla ateme asmens dokumentus, tuo ribodama isvykti atgal i Dublina. Advokate, greiciausiai, uz valstybes lesas bus paskirta is Antriniu teisiniu paslaugu centro Kaune, Kestucio 41, Angele Fumoniene. Kaltinimai pagal du BK straipsnius 170 2 d nesantaikos kurstymas pries Usa straipsnyje “Nusove pedofila“ ir 154 2s smeiztas pries Jasaiti straipsnyje “Pedofilas is Generalines“. Kol kas tiek.

Reklama

9 mintys apie „Nusikalstama Lietuvos teisėsauga bando susidoroti su "blogeriais" (LabasLietuva atvejis)“

  1. Vyriausybei nepatinka kada sakai, kad JI DEBILĖ.
    Kada sakai, kad ji degradavusi ir nefunkcionali. Jai nesvarbu iš kieno lūpų tai skamba.

  2. Matomai Andrius turi nenuginčyjamų įrodymų Jasaičio atžvilgiu, kitu atveju tai būtų žmogaus šmeižtas ir už tai reikia atsakyti. Laikykis Andriau!

  3. O tiek Drasiaus smeiziku komentaruose, negirdejau kad bent viena butu sulaike? tik gaudo kazkokius neramumu kurstytojus kuriu nebutu jei pedofilai sedetu belangeje, ar ne iskreiptu veidrodziu karalyste?

  4. Perskaičius straipsnį “Pedofilias iš Generalinės“ supratau, kad Andriui tą pedofilą įvardyjo patikimas asmuo, nes tik durnius galėtų šitaip aukštą Valstybės tarnautoją viešoje erdvėje pedofilu pavadinti ir dar jo nuotrauką su užrašu pedofilas patalpinti. Beje Andrius minėjo, kad policija jo ir seniau ieškodavo pas artimuosius Lietuvoje. Andrius matomai turi kokią nors video kasetę ar kokią kitokią medžiagą apie Jasaitį 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s