Ale gera mano įžvalga. Siūlau paskaityti ką rašo spaudoje V. Romanovas , prieš tai nusipirkęs vieną saugumietį pidariuką-stukačių

Ale gera mano įžvalga. Siūlau paskaityti ką rašo spaudoje V. Romanovas , prieš tai nusipirkęs vieną saugumietį pidariuką-stukačių

NB: Neturiu ką komentuoti, perskaitykite, jeigu netingite sekti šio blogo pateikiamą informaciją (kantas)

Grįžęs iš atostogų, perskaičiau R.Valatkos straipsnį apie oligarchą, kurio jis ieško ir klausia prezidentės, gal aš tas oligarchas, kuris kaltas dėl visų nuodėmių ir dar „Žalgirį“ išgelbėjęs. Juk klubui sunaikinti buvo dėta daug pastangų, bet visos jos nuėjo šuniui ant uodegos. Gaila jaunojo vunderkindo, žadėjusio… už tris milijonus nustebinti Europą, bet kažkodėl nepamenančio nei buvusio premjero duotų 20 milijonų, nei ministerijų, departamentų ir verslininkų paaukotų krepšinio labui pinigų, kurie tikriausiai nukeliavo į propagandos šiukšlyną.

Nuolankiai jūsų meldžiu: liaukitės gąsdinę ir šaukę „laikyk vagį!“ Visi jau seniai žino, kas yra vagis. Pone Valatka, prieikite prie veidrodžio – tiktai kartu su G.Vainausku ir pranašaujamu į prezidentus generolu, kuris klausysis intymių pokalbių telefonu ir išdavinės jūsų žiniasklaidos priemonėms, kuriems doriems piliečiams rašyti vilko pažymas, kelti suklastotas bylas. Matyt, ne veltui tam generolui slapčia nuo tautos patikėjo statyti kalėjimą, skirtą nepageidaujamiems svetimšaliams, kadangi jis savuosius žiauriau „myli“, negu svetimuosius….

O dar geriau – pastatykite veidrodį savo ložėje „Siemens“ arenoje. Jame išvysite visus klounus, kuriuos prastūmėte į Seimą, Vyriausybę ir Lietuvos teisėsaugos organus. Tame veidrodyje pamatysite tuos, kurie tiek metų apgaudinėjo piliečius ir grobstė šalį dėl jūsų išsigimėlių, kad jie taptų kapitalistais, kuriems viskas leistina: tyčiotis, šantažuoti ir apgaudinėti savo tautą tarytum svetimą.

Kaip buvusiems komjaunuoliams jums turėtų būti žinomas mokslinis K.Markso darbas. Jame dar prieš 150 metų buvo parašyta tai, kas dabar vyksta mūsų šalyje – dėl pelno kapitalistas pasiryš bet kokiam nusikaltimui. Todėl jūs taip auklėjate savo vaiką ir mane restorane „Da Antonio“ bandėte mokyti, kaip reikia gyventi, kaip išduoti „Žalgirį“ be kovos – ir visiems bus gerai. Aš tada pagalvojau, kad ne sūnų reikia gydyti, o mokytoją. Visą gyvenimą apgaudinėti tautą – sunki profesija.

Įdomu, kada kalbėjo tiesą – sovietų laikais ar dabar?

Ir vis dėlto pažiūrėkite į veidrodį – gal pamatysite, kas sukūrė virtualaus melo žiniasklaidos priemonių monopoliją, iš kurios laistomi purvu visi tie, kurie trukdo ir nemoka neva už reklamą. Gal veidrodyje pamatysite tuos, kurių šūkis – garbinti vagis, nusikaltėlius, iškrypėlius, jeigu jie dalijasi su jumis ir gerai moka.

Aš suprantu jus – labai nemalonu, kad atsirado drąsių ir nepaklusnių žmonių, kuriems tiesiog pabodo kęsti jūsų virtualų melo pasaulį. Jūsų gyvuliška nuojauta pataria jums, kad greitai liksite be pinigų – tik bailys arba vagis, kurių nedora sąžinė, kiš jums pinigus. Dabar be generolo jūs – ropojantis vabalėlis.

Atidžiai pažiūrėkite į veidrodį: gal pamatysite pogrindžio totalizatoriaus veikėjus, kuriuos jūs šlovinate ir kurie neša nešvarius pinigus ne tik jums, bet ir tvirkina teisėsaugos organų darbuotojus, neturinčius pasirinkimo – arba jie dangsto jūsų nusikaltėlius, arba ant jų pasipils komjaunuoliškas purvas. O paklusniųjų po jūsų priedanga laukia garbė ir dalis iš nusikaltėlių iždo.

Jūsų kapitalistinis rojus, skirtas jūsų įpėdiniui, pradėjo dvokti ir jau privertė geriausią Lietuvos jaunimą palikti tėvynę, būti lyg baudžiauninkais svetimoje žemėje.

Aš nelabai noriu įsivelti į diskusiją su kapitalistais komjaunuoliais, tačiau, jei jau paminėjote mano pavardę, patariu prisiminti pamokas, kurias gavote prie sovietų valdžios, kurios simbolikos taip bijote. Negyvenkite kitų sąskaita, nes priprasite ir sunkiai seksis atprasti. Neabejokite, būtinai ateis žmogus, kuris privers jus dirbti savo tautai – štai ko jūs bijote.

Linkiu jums Naujaisiais metais gyventi vien tik iš algos, o laisvalaikiu dirbti visuomeninį darbą – nors ir sniegą valyti, kad neliktų laiko apkvailinti ir iškreipti visuomenės.

V. Romanovo prekė – Dainius Dabašinskas (stukačius).

Reklama

2 mintys apie „Ale gera mano įžvalga. Siūlau paskaityti ką rašo spaudoje V. Romanovas , prieš tai nusipirkęs vieną saugumietį pidariuką-stukačių“

  1. Is Romanovo kaikuriu pasisakymu viesoj erdvej galima suprast kad jis gan gerai gaudos tame kas pas mus cia vyksta… Cia gerai uzvaziavo per fizionomija valkatai 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s