Skirta diebilams: JAV mokslininkai atrado, jog geriantys gyvena ilgiau negu negeriantys

Skirta diebilams: JAV mokslininkai atrado, jog geriantys gyvena ilgiau negu negeriantys

šaltinis: http://singularityhub.com/2010/09/02/heavy-drinkers-outlive-non-drinkers-longevity-never-tasted-so-good/

Reklama

7 mintys apie „Skirta diebilams: JAV mokslininkai atrado, jog geriantys gyvena ilgiau negu negeriantys“

  1. Kiek keistai šitas faktas skamba, nes jei tai būtų paplatinta masinėje spaudoje, būtų galima daryti prielaidą, kad taip skatinama JAV alko rinka – t.y. produkcijos vartojimas.

  2. Tik va įdomu kokia tyrimo metodika buvo ir kokia imtis, šeip etetiniai alkoholikai su stažu tai ilgai nebetempia, kai kepenys susidrožia galutinai dėl cirozės, arba inkstai nebesugeba susidoroti su krūviu ir akmenimis, tai tas galimas ilgaamžiškumo siejimas su nesveika alkoholiaus vartosena man skamba tikrai abejotinai. Žmogaus sveikata bus geležinė kol jis bus sveiko proto – t.y. moralė, elgsena ir savikontrolė bus normali, tai ir rūpinsis savimi deramai, tačiau kai jau pilt pradeda be prašviesėjimų, tai nejaunėja žmogus.

  3. Jokia alkoholio taip vadinama nauda negali atsverti žmogaus organizmui padaromą žalą! Ar tai būtų degtinė su medumi ant žolelių, ar cigaretė su uogiene, ar dar kokio šūdo – tai tik parsidavėlių mokslininkų ir alkoholio gamintojų gražios etiketės. Jų svarbiausia užduotis tik užkabinti jauną žmogų kad jis tik pradėtu (nuo alaus, mix‘ų), o toliau viska padarys pats alkoholis. Tarp kitko krikščionybė irgi tuo užsiima. Atminkite – alkoholis – tai genocido ginklas! Jis žaloja ne tik fizinį kūną, bet ir dvasinį. Smunka intelektas, dorovė, sąžinės jausmas; žalojamos reprodukcinės funkcijos, ateinančių kartų genomas – žodžiu nacija degraduoja ir išnyksta. O tie kas išgyvena tampa lengvai valdoma banda, biorobotais, o kai reikia – patrankos mėsa.

  4. Na, jei ir galima butu gincytis del ilgaamziskumo, tai tikrai negalima gincytis del to, kad nevartojantis alkoholio zmogus nugyvena kur kas kokybiskesni gyvenima.

  5. tokius kurie vartoja, lengviau kontorliuoti,nebutinai alkoholis -cia viskas kas pakenkia tavo mastysenai.Zmogus pasineres i filmu,knygu,istoriju sukuri irgi tampa vergas (kazkuria prasme norkomanas).Jei knyga neidomi perskaicius puse- reikia ja daskaityt,bet jei bonka degtines liko puse, nors bloga- reikia ja dagert irgi:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s