Pastebėjau (arba) , jog kai kurie žmonės praleidžia gana daug laiko sukurdami įrašus. O mums užtenka kelių minučių pažinti visą jų darbą

Pastebėjau (arba) , jog kai kurie žmonės praleidžia gana daug laiko sukurdami įrašus. O mums užtenka kelių minučių pažinti visą jų darbą

Manau, jog tai nepaprastai nuostabus gyvenimo elementas, gebantis vieno atskiro žmogaus mintis paversti daugumos. Tiesą, prieš tai tam atskiram blogeriui tenka įdėti šiokias tokias pačias brangiausias gyvenimo laiko sąnaudas.

Nebūtinai blogai, nes šis elementas pastoviai egzistavo tarp žmonių, dalijantis informacija ar kokiais nors asmeniniais įpūdžiais. Tačiau virtualumas dar sykį įrodo, jog tai žmogiškoji kultūra, tam tikrų skonių ar nuomonių vertinimo aplinka – moralė joje taipogi nugali kaip ir realybėje.

PVZ:  Tarkim, Jums patinka kokie nors pasaulinio masto tapytojai, bet tuo pačiu domitės ir eiliniais, tik ką pradėjusiais tapyti meninkais. Taip , lygiagrečiai prie mėgstamų, kokią nors idėją perteikiančių kūrinių, išstatote visai nežinomus, bet vėliau sulaukiančius dėmesio darbus.

Paprastai sakant, žmonės kaupia ilgas valandas savyje informaciją, sunaudodami tam gyvenimo laiką (jiems išskirtą likimą) ir per trumpą laiko tarpą išdalija jį kitiems. Stebėtina, bet tai nuoširdus darbas, nesiekiantis jokios materialinės naudos. Tai kažkas tokio, ko dar nebuvo šiame pasaulyje tarp žmonių. Tai nėra dainų dainavimas prie laužo gyvame pažįstamų ir nepažįstamų rate – tai daug labiau nesuvokiama rizika likti šešėlyje, liekant nesuprastiems.

Kažkas neaiškaus.. Kiekvienas tuo keliu atskleidžia kas jame užkoduota.. Nesuprantu ( ir žinau, jog  niekur atsakymų nerasiu )

NB: Aišku, absoliutu skonį (ar nuomonę) neįmanoma suformuoti savyje – tai tiesiog įgimti bruožai ir spontaniškai vedantys prie virtualios saviraiškos.

..kartais, kai norisi pasiklausyti muzikos, eini tiesiog į svetimus blogus ir klausais jų surinktų kūrinių… Tokių tikrai nerasčiau , bereikalingai švaistydamas laiką..

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s