Stebiuos, kaip greitai žmonės pakeitė internetines naršykles. Absoliutus lyderis – FIREFOX

Stebiuos, kaip greitai žmonės pakeitė internetines naršykles. Absoliutus lyderis – FIREFOX

Turbūt kiekvienam iš mūsų teko skaityti informaciją internete, jog naršymui pritaikytos programos tarpusavyje konkuruoja ir Interner Explorer vis netenka dominavimo pozicijų. Taip, prieš dešimt metų..pamenu

Netscate Navigator ir Internet Explorer – šios dvi programos naršymui buvo pagrindinės. Laikui bėgant Navigator transformavosi į nebepamenu ką, o Explorer – žiūrėkite paprasčiausią statistiką šios svetainės (manau, pas kiekvieną ji panaši).


Taigi, dešimties metų užtenka visiškai nukonkuruoti “monopolistą“, o juk tuo niekas netikėjo. Reiškiąs ir gyvenime įmanoma dešimties metų bėgyje stipriai pakeisti bet kokį dominuojantį reiškinį. Tereikia užsipyrimo ir gero informatyvumo – supratimo aplinkos ir jos poreikių.

NB: Man asmeniškai tikrai palieka įspūdį šis FireFox

Reklama

0 minčių apie „Stebiuos, kaip greitai žmonės pakeitė internetines naršykles. Absoliutus lyderis – FIREFOX“

 1. Situacija labai paprasta Bill Gates nekarta buvo teisiamas USA baltuju rumu nurodymu, nes jis per daug dominavo padetimi rinkoje turedamas monopoli.
  jis diktavoo salygas kitiems kurejams softo, kad viska darytu ant windows platformu,kad viskas tiktu, USA Netscape Navigator buvo mokamas, tada prieda prie WIndows dadedinejo exploreri kaip nemokama browseri…tada ir netscapui atejo galas.
  o Bill Gates kuris savo programomis uzvalde visa pasauli turejo daug rimtu bedu kaip monopolininkas ir ne karta buvo teisiamas, o lietuvoi per 20 metu nepriklausomybes ne vienas monopolininkas nebuvo teisiamas, mazeikiu naftai yra duota bauda milijonu bet iki siol pravalas:
  nes:
  http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika/ekonomikos-naujienos/mazeikiu-nafta-atgavo-32-mln-litu-bauda/

 2. Kiek pamenu Netscape bendrovė buvo kažkiek susijusi su Mozilla. Tad galiausiai po paskutinės Netscape Navigator versijos, Mozilla organizacija išleido savo naršyklę (Firefox) bei lygiagrečiai pasinaudojo Navigator baze, sukurdama SeaMonkey(dabar jei neklystu ją svetainių analitiniai moduliai atpažysta kaip mozilla grupės naršyklę ar firefox/seamonkey). Įvairiose Linux distribucijose Firefox būna naudojama kiek skirtingais pavadinimais(branding) nes yra vos vos modifikuotos, pvz: IceWeasel; bet jų esmė yra FF, todėl atpažystamos tik FF pavadinimu. 🙂

 3. as pvz. jau du metai kaip naudojoju Google chrome arba Mozilla,bet dazniausiai Chrome…bet jei nusvilsiu chrome, tai nauodosiu Mozilla ir Opra…bet Explorer sakau kategoriskai NE

 4. ir tarp kitko butu gerai suvaryti Gazprom monopolija, rinkoje reikalingi konkurentai, nes kitu atveju zmones be pasirinkimo pasmerkti ubagystei…

  1. @virga – ish kur galima butu parsisiusti ta Gazprom browseri – guglas dar jo neranda – chia pats naujausias narshytuvas ar kaip?

 5. visos atviro kodo platformos ar idejos ar organizacijos turi daugiau potencialio tobuleti nei uzdaros. Is to seka geresne kokybe.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s