Kartais šiame bloge atsiras eilinės padugnės (gnydos) – ateities kartoms atpažinti

Interneto svetainėse užgaulius komentarus rašinėja ne tik nesubrendę, neturintys ką veikti tipai, bet ir solidaus amžiaus bei rimtų profesijų atstovai.

Ukmergės teisme už viešai skatinamą neapykantą ir kurstymą smurtauti bei fiziškai susidoroti su žmonių grupe dėl seksualinės orientacijos nuteistas 64 metų Pranas Matulevičius.Siesikų miestelyje gyvenančiam Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojui skirta 650 litų bauda.

Vyriškis prisipažino, kad šių metų gegužės 31-ąją interneto svetainėje perskaitęs straipsnį „Homoseksualų parade Rygoje plaikstėsi ir Lietuvos vėliava“ savo pasipiktinimą išreiškė komentaru: „Nu tuos k… p… reikia traiškyti. Kitaip jų neatsikratysi“.

„Aš nejaučiu neapykantos kitos seksualinės orientacijos žmonėms, tačiau man nepatiko tai, kad gėjų parade buvo nešama Lietuvos vėliava. Mano manymu, tai nepagarbus elgesys su valstybės simbolika.

Išreikšdamas savo nuomonę, nemaniau, kad darau nusikaltimą. Tai buvo paprasčiausias komentaras, žodžio laisvė“, – taip teisėsaugos pareigūnams teisinosi gydytojas.

Savo komentarą medikas pasirašęs „mp“ – savo inicialais.

Du vaikus užauginęs, su pensininke žmona gyvenantis P.Matulevičius tikino, kad nuoširdžiai gailisi dėl tokio savo poelgio.

P.Matulevičių demaskavo ikiteisminį tyrimą atlikę Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Ukmergės policijos komisariato pareigūnai.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas šių metų birželio 13-ąją, kai gindamas viešąjį interesą į Generalinę prokuratūrą kreipėsi vilnietis Gediminas G.

gediminas_gemskis11

Jis nurodė, kad straipsnio „Homoseksualų parade Rygoje plaikstėsi ir Lietuvos vėliava“ septyniolikos komentarų autoriai akivaizdžiai skatina susidoroti su kitos lytinės orientacijos asmenimis.

„Aš asmeniškai nesu nukentėjęs dėl tų komentarų, manęs jie nežeidžia. Tačiau į teisėsaugos institucijas kreipiausi vykdydamas savo pilietinę pareigą. Manau, kad prieš homoseksualios orientacijos žmones pernelyg dažnai visokiomis priemonėmis kurstoma neapykanta, skatinama su jais susidoroti“, – ikiteisminio tyrimo metu tvirtino Gediminas G.

resursas

turbūt ši gnyda galvojo liks neatpažinta

Reklama

0 minčių apie „Kartais šiame bloge atsiras eilinės padugnės (gnydos) – ateities kartoms atpažinti“

  1. Gemskis – zydiska pavarde. Tarp kitko, suima pyktis, kai pagalvoju, kad tie iskrypeliai suterse pati graziausia vaikystes simboli – vaivorykste.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s