Ar yra normalu, kai fašistų partija VSD naudoja kaimo parduotuvėms sekti ?

Ar yra normalu, kai fašistų partija VSD naudoja kaimo parduotuvėms sekti ?

Tiesą, manęs jie jau nestebina savo sugebėjimais ir gyvenimiška patirtimi, nekalbant apie jų galimybes dirbti kokį nors kitą darbą. Tačiau, tokie procesai, kai Valstybės Saugumo Departamentas (jo atskiri skyriai mažuose miesteliuose) gauna nurodymus sekti mažas krautuvėles kaimuose. Su tikslu išgąsdinti tų parduotuvių savininkus, jog pastarieji negalėtų nė kiek įtakoti vietinius prasigėrusius rinkėjus per ateinančius savivaldos rinkimus.

Negerumas tame, jog fašistų (konservatorių) partija supranta, jog jos narių laukia atpildo laikotarpis už visas tas skriaudas, kurias jie sukėlė Lietuvos gyventojams, vogdami mokesčių mokėtojų pinigus. Ačiū Dievui, jog nepavyko jiems visų Lietuvos piliečių, gyvenančių daugiabučiuose, įvilioti į bankų kreditavimo kilpą per daugiabučių renovavimo programą.


Suvokdama artėjantį pavojų, fašistų partija (kuriai atstovauja valstybės išdavikas Arvydas Anušauskas) įpareigojo VSD imtis parduotuvių sekimo darbų bei lygiagrečiai reikalauja policijos įsikišimo į tą pačią veiklą.

Ar normalu, jog VSD, sukurta ginti valstybę nuo išorės priešų ir kitokių rimtų grėsmių, virto vienu metu samdomųjų žudikų organizacija ( D.Kedžio žmogžudystė, Kusaitės nepavykusi žmogžudystė) ir partinių interesų vykdytojais – sekant gyventojus, kurie savo gi noru parduoda už pinigus balsavimo pasirinkimą.

Kokie gi žmonės galėtų dirbti VSD, jeigu vykdomos tokios primityvios apgailėtinos užduotys ? Maža to, jog socialdemokratai(pseudo-komunistai) dalijosi JAV pinigėlius dėl CŽV kalėjimo steigimo, galvodami kaip “nusisavinti“ statybos metu į kišenę. Tai dabartinė VSD įstaiga tampa panaši į eilinių diebilų gaują, grįžtančių prie savosios pirminės veiklos – užsienio vežėjų konvojavimo per valstybę už tam tikrą mokestį (reketas). Tik šiuo atveju – piliečiai tampa konvojavimo objektu, kuriuos vėliau pavyks reketuoti balsuoti už fašistų partiją.

Tiesiog durnynas ir tiek. Daunų tarnyba (o kaip kitaip pavadinti?)

Reklama

0 minčių apie „Ar yra normalu, kai fašistų partija VSD naudoja kaimo parduotuvėms sekti ?“

  1. Tikrai nenormalu, bet kažin ar ką labai stebina, ypač po to kai susilegalizavo mobiliojo ryšio vartotojų sekimą (daug laiko tai buvo daroma be ryšio bendrovių ir vartotojų žinios)…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s