Ginkluotė: Šiaurės ir Pietų Korėjos

Reklama

0 minčių apie „Ginkluotė: Šiaurės ir Pietų Korėjos“

 1. Nors ginkluotė galima būtu pavadinti galinga, daugelio nuomone Šiaurė ilgai neatsilaikytu bendroms JAV ir Pietų pajėgoms. Gal labiau tik JAV pajėgoms, nes jos kaip ir kitose “okupuotose“ šalyse turi dauguma. Taip pat Šiaurės karinė technika ne iš moderniausių, daugelio manymu net pasenusi.
  Nors branduolinis ginklas svarbus faktorius, o tokia valstybė gal ir panaudotu, tačiau jei tai būtu prieš JAV pajėgas, atsakomasis smūgis nušluotu šalį. Mano manymu būtu panaudotas taktinis branduolinis užtaisas, jis labiau veiksmingesnis.
  Kada Šiaurė testavo savo branduolinį ginklą 2006, pagal seisminius duomenis tai buvo plutonio sudėties bomba. Tačiau pagal sprogimo galingumai tai buvo “chlapūškė“ ,kadangi tokias bombas sunku pagaminti dėl jų dizaino. Kita vertus urano branduolinę bombą galėtum pagaminti iš patrankos vamzdžio 😀

  Jeigu kiltu konfliktas Korėjos pusiasalyje, Kinija kaip Šiaurės sąjungininkė, galimai įsikištu. Nes jai būtu pavojinga strategiškai šalia savo sienų turėti JAV kariuomenę po neabejotinos pergalės.

  1. Nu šeip JAV yra jų mirtinas priešas jeigu apie Šiaurės Korėja kalbama. Ji yra net formaliai karo padėtyje, nes tikros taikos sutarties nebuvo pasirašyta, o vietoj jos tik ugnies nutraukimo sutartis.
   Nors Š Korėja yra izoliacinė valstybė, ji turi sąjungininkę Kiniją, labiau kaip ekonomine. Nes Š Korėja prekiauja labiausiai su Kinija. Pati Š Korėja turi nedidele eksporto rinką, o kadangi ji leidžia didžiausiai savo populiacijos daliai badauti, tai tau ir pinigai kariuomenei. Nes ji kariuomenei išleidžia 50-60% savo BVP ( už JAV kelis kartus daugiau)
   Pietų Korėja tai iš JAV gauna gauna paramą, kaip ir Izraelis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s