Taip, tai informacinis karas – būdas išsaugoti Lietuvos visuomenę

Taip, tai informacinis karas – būdas išsaugoti Lietuvos visuomenę

Velniava visa tai šiuolaikiška, kai kiekvienam tenka pajungti protinius gebėjimus (skaityti tekstą ir suprasti) ir pamiršti regėti sunaikintus miestus, išsprogdintus kelius bei pūvančius lavonus. Laikai pakito, netgi ekonominis karas nebeatlieka savo funkcijų , tad prasideda totalus informacinis virtualus karas.

Atrodo kaip virtualus žaidimas, kuriame vienų faktų atskleidimas, kitų slėpimas, įvairus dezinformavimas arba tiesos sakymas – informacinio karo arba šio žaidimo strateginiai elementai.

Ankstesnis laikotarpis, kuriame buvo pasitelkta vien televizija bei radijo stotys su popierine žiniasklaida tapo nebereikalingais. Tačiau dabartinis virtualumas – tai mūšio laukas, kuris nulems kiekvienos tautos išlikimą arba totalų degradavimą.

NB: Kaip pavyzdį – delfi.lt nuolatos pakiša homoseksualias temas skaitytojams, visiškai neakcentuojant kokių nors ekonominių dalykų per analitinę supaprastintą aiškią skaitytojui prizmę. Tiesiog netiesiogiai stengiamasi mąstymą apkrauti “bereikalingomis“ temomis, taip užimant didesnės daugumo sąmoningo laisvo laiko dalį. Aišku tai ir finansiškai naudinga , bet objektyviai – smukdo moralinę pusę visuomenės.

Vyrai nuolatos privalo kovoti dėl savęs ar dėl kitų – kažkoks yra išsireiškimas, jog berniukai nuolat žaidžia karą (sportas, įvairi konkurencija versle ar moksle, tam tikri ginčai politikoje perskirstant įtakos zonas ir panašiai). Šis procesas yra spontaniškas , priklausantis gamtai ir jo ignoruoti neverta, bet patartina žinoti savo pozicijas jame.

Šiame kare svarbiausia teisingai suformuoti pasitikėjimo aplinką (netgi nerealią) – tai yra, informacinį lauką iš kuriuo imate informacijos ir perduodate draugams ar savo vaikams. O tam teks truputį skirti laiko skaitymui , ieškant negatyvių ir pozityvių atsiliepimų apie aplinką.

Komplikuota tai – gal patys tęskite.. Jūs jau nuo pat mažens jame dalyvaujate – kuo daugiau sužinote, tuo tampate profesionalesni

Reklama

0 minčių apie „Taip, tai informacinis karas – būdas išsaugoti Lietuvos visuomenę“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s