Nežinau ko užsibuvau prie kompo.. pradėjau vartyt 1 dolerio popieriuką ir … nustebau kas jame pavaizduota (šokiruoja)

Nežinau ko užsibuvau prie kompo.. pradėjau vartyt 1 dolerio popieriuką ir … nustebau kas jame pavaizduota (šokiruoja)

Man užkliuvo tie simboliai ant tos piramidės, kurie neaiškūs žiūrint į ją įprastai. Tada pasirinkau piramidės dalį, iškirpau su Photoshopu, apverčiau ir pradėjau ryškint tuos taškučius, suvesdamas į linijas.. Tada pradėjo atsiverti visas vaizdas “Naujos pasaulio Tvarkos“ pagal žyduomenę..  Tikrai, “šokiruoja“..

Žiūrėkite patys (ir taip jau dėka tų čigoniškų žydų tokiame purve sėdime..)..

Kodėl pateikiau viešam nagrinėjimui ? Galbūt tarp Jūsų atsiras daug gudresnių ir įžvalgesnių, galinčių išskleisti visą paveikslą, kurį žyduomenė įpaišė šioje piramidėje ir mokės sugretinti su dabartimi.

Man asmeniškai trūksta fantazijos ir išblaško pašalinės mintys., jog galėčiau dar smulkiau išnagrinėti visą kas pavaizduota piramidėje.

Realiai, paėmus popierinį variantą Jūs negalėsite įžiūrėti to paprasta akimi, kas buvo padaryta su kompiuterio pagalba padidintu dolerio vaizdu. Todėl žmonės iki šiol nėra nagrinėję to.

NB: Padidintą dolerio kupiūrą rasite wikipedia saite. Jeigu jau netikite svetimais žmonėmis ir mąstyt dar mokate, galėtumete patys ištirti.

ps: paryškintos linijos – tai bandymas suvesti neaiškius taškus, nors ir taip atsiveria pilnas vergovinės sistemos vaizdas ( tiesą, kai kam tiesiog natūraliai nepavyks įsižiūrėti dėl nemokėjimo koncentruotis – alkoholinis defektas)

komentatoriaus Omega video:

0 minčių apie „Nežinau ko užsibuvau prie kompo.. pradėjau vartyt 1 dolerio popieriuką ir … nustebau kas jame pavaizduota (šokiruoja)“

 1. Aš neturiu dolco ir negaliu pažėt. o dabar atrodo kaip pripaišyta žmogeliukų apačioj fotografijos, viršuj vėlgi kevrzonės – gal gali paaiškint plačiau? 😉

 2. Man tai atrodo , kad čia ir pats žmogus su photoshopu galėjo tuos juodus hieroglifus užpaišyt , o ne ant pačio dolerio taip yra. O ir be to , koks kupiūros kūrėjas specialiai ant tos piramidės pieštų tą egzekuciją , jei žmonės gali pamatyti ?

  1. tam kad tai pamatyt, reikia padidinti ir apversti šią piramidę; man tiesiog kilo įtarimų tuose ženkluose, kurie panašus buvo į raštą

   o apvertęs ir pradėjęs vesti linijas pamačiau, jog čia kažkokia vergų plantacija.. lyg jų “apvalymas“ ir daugelyje vietų jie ant kelių

   na patys žiūrėkite ir spręskite, kam jums makaulės duotos; o ne įtarinėkite, ir taip mažai ką žinote 🙂

 3. Pati piramide irgi ne siaip sau ideta. Bet ziuriu Kantas vis po biski dasikapsto link to. Keista tai kad ja apvertei 🙂

 4. zeitgeist dokumentinis filmas pasakoja apie ta piramide, apie valstybiu skolas. Yra sukurta tokia pinigu sistema, kad valstybes niekada negaletu islipt is skolu

  1. Ne vien zeitgeist filme, bet ir kitose tokio tipo dokumentikose apie tai snekema ir gilesniu lygiu analizuojama, tad zeitgeist aklai nepasitikeciau, bet bendra vaizda savu laiku padejo susidaryti.

   1. Šeip is sionistai, tamplieriai, masonai, “skull and bones society“ yra simbolistai, kaip ir Naciai. Pati piramidė, kaip ir ant dolerio, yra tikrai vergovės simbolis. Kažkur mačiau, kad iš 1 dolerio kupiūros galima iššifruoti: NEW WORLD ORDER.

    Tai kaip ir monarchijoje karalius yra aukščiau kitu ir niekam nepavaldus, atskiras. Tai ir ant dolerio “visa matanti akis“ yra elito simbolis.

    Zeitgeist siūlo gera sprendimą, tačiau daugeliui jis sunkiai suvokiamas ir sulyginamas su komunizmu. Kiek mačiau interviu, tai žmonėms visada parūpo žinoti kas būtu valdžioje, lyg avelėms svarbu koks aviganis.
    Vienas filmas, koks man tikrai įstrigo, tai “ Ring of Power“. Lyg 4-5 h ilgio. Ten tiesiog apie viską. Ir sionistai ir t.t. Pagrinde rodo, kodėl sionistai yra link į pasaulio dominavimo.

  1. ir niekur nėra to ką parodžiau…(nesu matęs)

   štai koks menkas žmonių domėjimasis, aklai tikėti ir neanalizuoti giliau akivaizdžių faktų

   1. Yra kitoje pusėje prie viršuje kairėje esančio vieneto pavaizduota pelėda, plika akimi jos taip pat nesimato. Pelėda nuo seno buvo okultizmo simbolis.

  1. Nu šis vaizdas tai daug nesako 🙂 čia visi save laikantys “protingi“ žmonės pasirodo. Nu bet aišku yra ryšis, tik ne tarp tavo pavyzdžiu 🙂

 5. Kantai ar matei sita filma apie R.Paksa ir ant kiek debilavota liaudis patikejo visa Mass media, matosi kai mitingas prie seimo, kazkas pasamde net nepilnamecius vaikus,kad streikuotu, patys nezinodami nei pries ka, nei kodel…
  http://ttantakalnis.com/
  idomu kodel sito filmo nera youtubei :/

 6. na artimiausiu nesciasnij sluciaj tikiu,kad gali buti N.Venckienei, nes kaip matau ji tikrai kovos iki galo, o klanui tai labai nepatinka…

  1. cia butu ne geriausia jiems iseitis, bet jei ji “dashals“ iki conspiracytheory, jiems neliks kito kelio.
   kartais svarbu neparodyt, kad zinai daugiau, negu kad kiti mano.

  1. kam dar neaisku, kad cia ne atsitiktinumas, o sukurta sistema – nubaigt lietuvius Lietuvoj.
   ir tuo paciu bizny prasukt.
   mat Lietuvoj stabili padetis, o Srilankoj pasaudo “verslininkus“, bet ten pigi darbo jega.

   Jei Lietuva butu laisva, tai tokie “verslininkai“ butu apdeti “stabilumo“ mokesciu, kuris “stabilizuotu“ ju nesveikus poreikius.

   bet Lietuva tebera okupuota kitu zidiaru, sefardu, kuriems sovietines judejos zydiaros – askenazai gudriai perleido.

   o naivuoliai gojai tai palaike Laisve.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s