Kodėl Jūs nesidomite savo valstybės biudžetu ? (kuriam tereikt 8klasių išsilavinimo suprast). Kodėl Jums patinka būti bukiais ir žiūrėti “Šok su manimi” ?

Kodėl Jūs nesidomite savo valstybės biudžetu ? (kuriam tereikt 8klasių išsilavinimo suprast). Kodėl Jums patinka būti bukiais ir žiūrėti “Šok su manimi“ ?

Tai, jog dauguma laikytina avinais – ne paslaptis. Nes kad ir kaip išvadink – jiems vis vien, svarbiausia per ragus niekas neduoda, tai galima kentėti įvairius žodinius ir emocinius pažeminimus – tikrų avinų būsena. O štai kai pradeda pjauti – netingi užbliauti taip, lyg dangus griūtų.


Įdomiausia tai, jog paprasti biurokratai pradeda tyčiojimąsi iš gyventojų. Suprantu ten LESBOGrybauskaitė (nu pastatė lesbianką valstybei valdyti) ar ten DALBAJUOBAS nelaimingas laborantas A.Kubilius. Bet kai paprasti valdininkai viešai meluoja ir vien tam, jog sudaryti užsienio kreditoriams stabilumo išraišką vardan kelių metų asmeninės gerovės. Na, tai jau nežinau kaip apibūdinti.

Negerai, bet suprasite rezultatus vėliau. Vis , Jūsų tarpe,  per daug avinų, jog nenorėti sėsti prie stalo ir nepatingėti pastudijuoti jau suskaičiuotus dalykus. Kitaip tariant, smegenim pajudinti nenorima (jeigu jų esama).

NB: Beje, tas skyrelis, kurį pavadinęs “Valstybės biudžetas“ pastoviai praverčia, nes prieš metus sudėti skaičiai kasmet vis iš naujo papildomi, kuriais galima susidaryti puikų vaizdą kaip PIZDABOLAI dirba finansų ministerijoje, ir apskritai.

Reklama

0 minčių apie „Kodėl Jūs nesidomite savo valstybės biudžetu ? (kuriam tereikt 8klasių išsilavinimo suprast). Kodėl Jums patinka būti bukiais ir žiūrėti “Šok su manimi” ?“

 1. Siandien man noris ka nors nusaut arba iseiti i gatve ir visa gerkle saukti. Uzkniso viskas tiek… Matyt, atejo laikas ir man isvaziuot is to beprotnamio. Pasiziuriu i aplink gyvenancius zmones ir pagalvoju, kad del tokiu tautieciu ne pirsto nepajudinciau, jie del manes taip pat.

   1. nereikia šaudyti, reikia daryti viešas auklėjimo akcijas

    pvz geriausia dabartiniu metu priemonė:

    tai) apipilti kažkuo ir nufilmuoti ( aišku reikia nufilmuoti kas dedama į skystį )

    jie jau ne žmonės; užsidėjai maskę (vis tik šalti orai) ir įvykdei parodomąją akciją su vienu ir dedi video visam laikui į youtube ar į rusišką serverį

    tai yra taikus ir efektyvus auklėjimo būdas su jais; o kitos atrakcijos savaime gims žmonių galvose;

    nereikia jų gailėti ar ten moterys ar vyrai, vis vien jie negerbia žmonių – šiaip, atmatos

    jaunimas turi greitas kojas ir orientaciją, turi ir suprasti, jog šis metodas nėra kažkoks antidemokratinis ar amoralus – tai atmarozų atmatų gydymas visos visuomenės labui

 2. Bet užvirė galvoje kaip tik šiandien klausimas “Kur prapisami milijardai?“… jei gatvės, skylėtos, policijos etatai mažinami, pensininkai smaugiami, mokytojas iš viso nebeprofesija, buitinio patarnavimo (komunalkės) įkainiai brangsta – paslaugų kokybė faktiškai nekinta. O tokie bulvelės kaip Bradauskas ir kiti milionieriai seime sėdi ir pizdelina atsiprašant.

  Negana to, sužinojus, kad žydas Zinger iš pagyvenusio žmogaus per biurokratinius mechanizmus sugebėjo pasisavinti(pavogti) žemę, suvokiau, kad jiems esam kliūtis vogti to kas kad nepavogta (dėl to neišeina sakyti, kad esame nulis). Toliau dar įdomiau – ta žemė, kurią užvaldė Zinger buvo parduota už nekuklias sumas, o dabar kiek žinoma ten Mertinų-Brazauskų šeimyna tvarkosi.

  Gaila neivyko vienas dalykas šią savaitę, kuris būtų nevienam širdį pradžiuginęs – nedaug trūko, kad Raselę afgankėj būtų nukirtę.

 3. Mane sokiravo zinia del sekanciais metais ivyksiancio gyventoju ir turto surasymo. Tikrai tu snipu i savo namus neisileisiu.

 4. kantas :nereikia šaudyti, reikia daryti viešas auklėjimo akcijas
  pvz geriausia dabartiniu metu priemonė:
  tai) apipilti kažkuo ir nufilmuoti ( aišku reikia nufilmuoti kas dedama į skystį )
  jie jau ne žmonės; užsidėjai maskę (vis tik šalti orai) ir įvykdei parodomąją akciją su vienu ir dedi video visam laikui į youtube ar į rusišką serverį
  tai yra taikus ir efektyvus auklėjimo būdas su jais; o kitos atrakcijos savaime gims žmonių galvose;
  nereikia jų gailėti ar ten moterys ar vyrai, vis vien jie negerbia žmonių – šiaip, atmatos
  jaunimas turi greitas kojas ir orientaciją, turi ir suprasti, jog šis metodas nėra kažkoks antidemokratinis ar amoralus – tai atmarozų atmatų gydymas visos visuomenės labui

  Teisėsauga traktuos kaip chuliganizmą/pasikėsinimą nužudyti/garbės ir orumo pažeminimą ir.t.t. BK yra daug straipsnių, tad tokios akcijos yra labai rizikingos. Reikia kažkaip kitaip viską daryti.

 5. Prie ko čia šliaužiojimas keliais? Keliais šliaužioti pradėjome jau po to.
  Kodėl tapome abejingi tautiečiui ir svetimam skausmui?

 6. Būtent tame ir bėda, jog vieniems interesams paleidus į laisvę žmones, kurioje tenka asmeniškai rūpintis savo gyvenimais, susipjovė tarpusavyje žmonės gyvendami mažoje valstybėje.

  Ar norėjo žmonės būti laisvais? Kažin, bet kitokios alternatyvos neturėjo kaip eiti iš to kalėjimo, kuriame baigėsi maistas.

  Ilgas , kiek suprantu, buvo padarytas įvadinis kelias žmonių psichologijai sužaloti. Taip įmanoma tik sistemiškai, turint aiškiai parengtą strategiją kaip sukiršinti tautą viduje ( ką ir patvirtino JAV kryptinga antisovietinė veikla )

  Tu , balalaika, užduodi klausimą taip, lyg žmonės turėtų jaustų kaltę, nes iš tikrųjų kaip galima taip paniekinamai žiūrėti į tautiečius? Bet kaip jiem elgtis, jeigu tarpusavio konkurencija tapo išlikimo garantu, o pagalba – silpnybės ir pozicijos užleidimo forma ?

  Žaidimo taisyklės nebuvo paprastų žmonių rankose, nes informacijos ribojimas gyvavo tuo metu ir manipuliatoriams buvo lengva pateikti blogį gėrio formoje.

  Ir Vakaruose lygiai tas pats..

  Šioje vietoje galėčiau Rusijos Federacijos dabartinę padėtį palyginimui įvesti, kai visomis išgalėmis resursų dėka iš paskutiniųjų stengiamasi išsaugoti esama Federaciją. Užsimerkiant ant tos besaikės vidinės korupcijos, stengiantis sukurti branduolį, kuris vėliau galėtų leisti panaikinti vidinį korumpuotumą ir valdžios dominavimą visuomenės vystyme (smarkiai naikinant biudžetinį aparatą).

  Tie mitingai, įvairūs juodi straipsniai Rusijos žiniasklaidoje, susišaudymai pavienių jaunų žmonių ir pensininkų, norinčių tiesos lokalinės korupcijos liūne ( kas buvo ir Lietuvoje prieš sovietinę valdžią, kuri taipogi stengėsi iš paskutiniųjų išlikti eidama kompromisan su daug kuo ).

  Tai sistema.. Daroma pagal instrukciją, kas pvz Kirgizijoje nuvedė visuomenė link susiskladymo. Armėnijoje, Azerbaidžane, Gruzijoje. Pastoviai stengiamasi Baltarusijoje, Ukrainoje ( paminklų griovimas, padegimai, TV ir radijo laidos, žiniasklaidos publikacijos kapstantis istorijoje ).

  Ir , įdomiausia, visame tame dalyvauja JAV doleriai. Bankinės operacijos, žmonių turguose, kaip atsiskaitymo forma stambesnių prekių. Užsienio pinigų judėjimas – ir buvo Lietuvoje ta gyvatė, kuriai iki šiol sekasi griauti įvairių šalių ekonomikas ir skaidyti tautų tarpusavio vidaus santykius.

  Daugiau nėra jokių įrankių, tik šis popieriukas. Nežinau kada Sovietmečiu apyvartoje (turguose) buvo atsiradę doleriai Sovietų Sąjungoje.

  O pinigai.. tūkstančius metų žmonės už juos ir savas šeimas išžudydavo, svetimus vaikus gyvus užmušinėdavo (už atlygį)..

  Ne šiaip I.Kant gyvenimą atidavė žmogiškai moralei pabrėžti, kurios jokiom religijom, jokiom materialistinėm sąvokom neįtalpinti į kišenę… Moralus žmogus – sugebantis suvokt neigiamą ir teigiamą – bet kurioje visuomenėje išlieka žmogumi, gebančiu padėti kitam ( gaila, bet tokių gimsta vis mažiau, o išauklėti – išryškint šias savybes neduodama, žlugdant auklėjimą įvairiom materialumo pagrindu sukurtom reformom )

  kitaip sakant, žmonės jau tokie; nėra kuo čia stebėtis – jeigu jiems patinka kentėti, tegu ir kankinasi; bėda tame, jog žmonės tai bendruomenė ir anksčiau ar vėliau paliečia visus ( pvz pedofilijos skandalas su D.Kedžiu, kai išsigimėlių klanas tratindami vaikus, tiek išsiplėtė, jog kažkin kuo tai baigsis )

  1. kantas :

   Tu , balalaika, užduodi klausimą taip, lyg žmonės turėtų jaustų kaltę, nes iš tikrųjų kaip galima taip paniekinamai žiūrėti į tautiečius?…

   Manęs visiškai nesupratot.
   Apgailestauju.

   1. tai pagvildenkim plačiau, o konstatuokim esamus dalykus

    gi , jeigu suprantame gamtos analogijos dėsnius viskame, amoralumo ligą identifikavus, reikia priežastis išskirti

    žmogus toks gyvis, kuriame arba egzistuoja balansas arba ne – savitvarda; alkoholiu ir rūkalais pusiausvyros atsikratoma

    beje, nuo kada lietuvoj alų atrado ? mat dabartinė dauguma jį laiko tradiciniu gėrimu. O ir rūkymas? ..jeigu suvesti skaičius, manau, pateksim kažkur į 15 amžių.. 500 metų debilizacijos yra daug

 7. Kantai tu išsigimėlis, atmata, šunpalaikis ir paskutinis išgama visiškai parsidavęs rusiškoms jėgoms ir čiulpiantis Viktorėliui by.by. Tokį kaip tu -tik iškastruot. Tavo problema yra ta, kad tavo motina laiku nepasidarė aborto.

 8. Matosi yra tikrai piktų žmonių. Nu bet tikrai, kaip “zsaas“ pasakė, kad demokratija yra vergija. Ji tikrai yra, nes šiuolaikinės demokratijos aš net nevadinčiau demokratija. Aš ją pavadinčiau savanoriška oligarchija. Tikra demokratija buvo Antikos laikais, bet ne dabar kada metams išrenkame oligarchus į valdžią , be realios galios ar noro ją vėliau kontroliuoti. Tai tiesiog savanoriška vergystė kada patiki valstybę, kuri priklauso tautai, kažkokiems verslininkams, kurių per kitus rinkimus žmonės nesugeba neįleisti atgal į valdžios lizdą.

  Kaip Aristotelis pasakė: “Blogiausios valdymo formos yra demokratija ir oligarchija.“

  1. Idiote tu idiote, būtent antikoje egzistavo ne demokratija, bet vergoninė demokratija (nereikėjo per istorijos pamokas gert), kuomet demokratija buvo suderinta su vergija. O šis blogas man panašus į viskuo nepatenkintų, užguitų išsigimėlių-nevykėlių sambūrį su rusiškos saulės elementais, besitikinčių, kad putino saulė gali jūs išgelbėti nuo baisiosios demokratijos. Tai išsigimėliai pirmyn emigruokit į kacapyną, baltarusiją ar šiaurės korėją, kas jus trukdo atmatos??? Ten demokratijos nei lašo nėra išsigimėliai, galėsit garbinti didyjį KIM ir keikti demokratiją žemę by.biu ardami.

   1. Matosi labai išsilavinęs žmogus esi. Aš kalbu apie demokratijos tikrąją esmę tarp patricijų ir plebėjų. Demokratija tai iš esmės daugumos valdymas kart buvo įmanoma tik Antikoje. Šiais laikai tai tiesiog neįmanoma, dėl žmonių skaičiaus šiuolaikinėje valstybėje. Todėl šiuolaikinė demokratija yra labiau vergovinė negu Antikos laikais, nes tada žmonės buvo vergai fiziškai, o kaip dabar jie ir jų vaikai yra vergai finansiškai. Tik su iliuzija, kad jie yra laisvi. Putino saulė, ko tu man ją pripaišai?

   2. Niekas paskolų per prievartą nekišo. Prieš imant paskolas 50-čiai metų ir užsikraunant tokią naštą sau ir savo vaikams, reikėjo įvertinti savo ubagiškas galimybes, nes noras gyventi geriau negu leidžia kišenė juos ir pavertė finansiniais vergais. Tik, deja, jie patys dėl to kalti, jie pasirinko tokį kelią (ir man asmeniškai jų nei kiek negaila). Antikoje vergas pasirinkimo neturėjo.

    P.S. Nuoširdžiai atsiprašau jei neesi putino saulės šalininkas, nes išgama šio blogo savininkas – tikrai toks, pastoviai bandantis menkinti lietuvių tautos identitetą, protekcianuojantys rusiškas jėgas ir galiausiai varantys seną kacapinę propagandą, esą lietuviai – fašiskai, nors fašistų kacapyne ieškot reiktų, kur fašistuojantys putino pakalikai užsieniečiams gerkles pjausto rėkdami “slova paccuja“.

 9. prie ko paskolos? kvaily, ne vien paskolose blogybes, dabar lietuvoe ir yra vergija, kai zmones gauna ne algas, o pashaltas, uz kurias puse atiduoda geriausiu atveju , maisto ir prekybininku karteliams, kita puse energetiku karteliams…
  TAI NE VERGIJA?!?! zmones neturi pinigu susitaupyt geresniam rubui, prekybos centruose, beveik rubu niekas neiperka, o Humanos net ir sekmadienieniais pradejo dirbti,
  mes esam nuodyjami E , konservantais ir kancerogenais, o kazkas is maisto kontroles vergams akivaisdziai meluoja,kad visa tai legalu!

 10. Tomukas matyt konservatoriu salininkas, na is tu megstu bereciu, aklu fanatiku 🙂
  “kamūnystai lauk!“, “Landzbergis prezidentas“! ania?

  1. Ne, aš tiesiog vergvaldys :D, o jūs – juk patys save vergais įvardinote, niekas kitas jums šitos etikėtės neuždėjo. Malonu, kad suprantat savo vietą, vergai-atmatos. Esat vergai – nes esat idiotai (ir vice versa), jūs niekuo kitu ir nesugebėtumėt būt, nes visų pirma jūs esat vergai savo smegenyse nes net nematot alternatyvų iš kur gauti maisto be E, kaip nusipirkti butą nepaėmus paskolos, galiausiai kaip susirasti darbą, kur gautum ne pašalpą, o normalų atlyginimą. Bet kadangi jūs esat vergai ir idiotai jūs net neieškot alternatyvų, o tik verkiat forumuose ir bloguose, tokiuose kaip šis, vietoj to, kad realiai bandytumėte kažką pakeisti. Galbūt todėl jūsų dalis taip ir simpatizuoja SSRS. Juk ten vergams labai gera gyventi buvo (tiems kurie į Gulagą nepakliuvo) – jums viskas kaip ant lėkštutės buvo patiekta, nereikėjo išvis galvoti, už jus galvojo, o juk jums galvoti taip sunku. 😀

   P.S. Žinau, kad jums galvoti sunku ir jūs to daryti nepratę (čia su kantu turiu sutikti – matyt daug šokių “konkursų“ žiūrite), tačiau net jūsų smegenėlės turėtų suprasti paradoksą, kad tik dėl demokratijos galėdami išreikšti savo nuomonę, jūs niekinate savo nuomone tą pačia demokratija. Labai retas bukumo pavyzdys.

   1. Man vis įdomu kas tu esi per sutvėrimas? Toks piktas ir pesimistiškas, problematiškas ir pasimetęs. Vis apsilankai čia ir nežinai ką daryti. Gal tik sunku patikėti tuo kas yra sakoma, kartu tai palyginti su tave supančiu burbulu. Gyventi burbule yra blogai, bet dar blogiau nesuvokti, kad toks egzistuoja. Gal mes ir kritikuojame, tačiau mes matome tai kas yra. Ir nors tai ne vaivorykštės ir gėlynai, bet suvokus tikrovę, kad kokia bloga ji būtu, tada bent žinai, kad gyveni.
    Tave manau pasamdytų koks žinių kanalas. Puikiai tiktum kritikui, kuris net savo motiną iškritikuotu negyvai. Suprantu, koks kitas atsibeldžia, bet kam čia tau ir laikytis.

   2. Koks aš sutvėrimas jau atsakiau – ne vergas. Kokie jūs – taip pat atsakėte – vergai. O vergai turi būti po botagu antraip išsiskers patys ir išskres ką sugebės (pirmas komentaras iliustracija).

    P.S. Pesimizmu su jumis tikrai nekonkuruoju. Juk tik čia pas jus visi vagys ir priedo dar pedofilai.

   3. tu Tomuk , šaunuolis, parodai statistinį landsbergio gerbėjo pavidalą

    žino , tikrai, žmonės visuomenės nueitus kelius praeityje, vergvaldžiams ieškant alternatyvos išlaikyti įtaką vergams ir pastaruosius ramioje būsenoje palaikyti

    paskaitęs Tomuko komentarus, na neturiu ką pridurti – jam tiesiog pykta, jog vyraujančios nuomonės visai kitokios negu rodomos per TV

    ir didžiausia turima problema – tai neofašistinis polinkis susireikšminti, išugdytas to paties didžiojo žydo ; kas ir sukelia nepasitenkimą viskuo – kompleksą

    Taip, bus premjeru V.Uspaskich, bus daug pokyčių, ir R.Paksas taipogi perreguliuos esamą rinką. Bus ir V.Putino atvykimas į Vilnių bei raudonas kilimas jo lėktuvui. Tai – viso labo netolima tikrovė.

    O kas belieka ? Sužlugdė šalį socdemukai su fašisteliais. Atvėrė vartus Rusijos žvalgybai reguliuoti dar vienai šaliai, kuriai iki bankroto beliko nedaug. Taigi, nieko jau nebepakeisi.

    Visi esame vergai šiai žemei, tik vieniem vėliau ateina to supratimas. Kaip ir klaidingas manymas, jog izoliavimasis(atsiribojimas) nuo visuomenės rūpesčių yra įmanomas.

    Tad kol kas tiek. Jeigu norėsi, galiu atsiųst megztąją beretę (paradoksalu, bet ji primena Sibiro šalčius).

 11. galim keikti susiriesdami blogo savininka, taciau turim pripazinti, kad jei ne sis blogas, kur kitur taip aistringai galetume isreiksti savo nuomones.

  1. Paskolos tai čia amerikiečių gyvenimo būdas. Vergija kaip ja bent pavadintum. Ar paskolos , ar bankų ir korporacijų tautų išnaudojimas kaip WTO ar WMF. Tai yra bankinė vergija. Nebent kam reikia metalines grandines uždėti, kad pajaustu esantis vergas.

   Jei ne blogas, tai parėkęs prie prezidentūros, galima būtu visi drauge rėkti tarp keturių sienų. Nu žinot, kur vienaragis medyje dviratį mezga.

   1. Pakartosiu dar kartą, – niekas paskolų per prievartą nekiša. Jeigu savo noru eini į vergiją, toks tavo pasirinkimas. Nematau tame niekuo blogo.

   2. tomukas neskiria tikriausiai paskolos butui nuo valstybines skolos, kuria nusikalteliai valdzioje daro musu visu vardu. bet kokia skola uz procentus yra nusikaltimas zmogiskumui. kaskodel japonu paskolos procentas nevirsija berods 0,2%, ir nieko, ju bankai nebankrutuoja?

   3. O kokia alternatyva? Eilinį kartą sugeba kritikuoti, bet nesugeba pasiūlyti alternatyvos ir tai yra vienas iš idioto požymių. Neradus, kur pigiau pasiskolinti (o skolinosi kur rado pigiausiai, nieks pigiau neskolino), gal išvis nesiskolinti ir tarkim kokių pensijų nemokėti, kas praktiškai būtų valstybės žlugimas? Kokia alternatyva. O Lietuva ne Japonija, mūsų skolinimo reitingas svyruoja nuo B+ iki A-, kai Japonijos tvirtai stovi AAA. Nors abejoju ar apie tokį dalyką kaip skolinimo reitingai jūs išvis esate girdėję, svarbu tik pašikt.

   4. gojai yra atprate galvoti be kosheriniu patarimu.
    tau nedaeina , kad ekonomika gali buti ne tik kabalistine-kosherine-procentine, bet gali buti ir beprocentine- nedeficitine-neinfliacine.
    viskas priklauso tik nuo to, kas valdo pinigu spausdinimo masina. pasidomek, kodel prezidentas Kenedis buvo nusautas, kodel pasauline zydija paskelbe Hitleriui kara, berods dar 1933, nors pries tai finansavo jo atejima i valdzia. duodu atsakyma, kad ilgai neklaidziotum: Kenedis ruosesi sugrazinti valstybes zinion pinigu spausdinimo masina, Hitleris – tai padare.
    islipk is tatos tanko, pasidairyk po internetinius kitu tautu patriotinius forumus, pasidomek konspiracy theory

   5. Tikrai, Kenedis ruošėsi sugrąžinti tautai-valstybei pinigų spausdinimo ir reguliavimo galią iš federalinio rezervo ir dar dėl kelių priežasčių, kuriu dabar nenoriu supainioti. Linkolnas, Kenedis- buvo grėsmės bankams ir elitui.

    Vienas įdomus dalykas. Hitleris techniškai išžudė 6 milijonus ne entninių žydų. Pagrindinės aukos buvo žmonės, lyg 18 amžiuje migravę į Europos šalis ir priėmę žydų religiją. Tektu labiau pasiknaisioti šaltiniuose. Pas Hitleris yra tariamai giminingas ar Rockeffeleriams ar Rotchchildams.

 12. Airijai irgi niekas per prievarta nekiso. Tuoj Portugalijai niekas per prievarta nekis, po to Ispanijai, o po to jau ir visas ES kortu namelis baba, nes kazi ar ilgai Vokietijos darbo liaudis ( ne vergai) patemps ES saliu skolu dengima.
  Modelis visur tas pats, per pinigus parklupdyti zmones.

  1. Jo, JAV irgi buvo AAA reitingas. Tik, kad jis buvo manipuliuotas, o kur dar jis nebuvo. Ten namų statė daugiau negu žmonių buvo. Įdomų ar tu Tomuk išvis žinai kas sukėlė nekilnojamo turto krizę. Jei ne, tai kada pagrindiniai JAV bankai kaip Goldman Sachs ir kiti suteikė paskolas žinoję, kad žmonės jų neišmokės. Vėliau visus tuoj paskolų paketus per pardavę kitiems bankas. Kurie pasekoje juos sumaišė su kitais paskolų paketais ir taip be galo kol neįmanoma buvo atrinkti kur kas kieno. O kada ši tiesa išlindo ir jų paskolų paketai tapo beverčiai. Štai tau ir krizė.

   1. Pagarba docentui, žinote ką rašote, o Tomukas matomai labai džiaugiasi, kad pats sugebėjo už savo (ne banko pinigus) verslą susikurti, namą įsigyti ir komfortišką automobilį.

 13. Kantai eik toliau viktorėliui by.by pačiulpti, nerašinėjęs. Ir sėkmės jūs visiems čia besirenkatiems atmatoms-vergams, malonu, kad jūs suprantant realybę – kad esat tikrų tikriausios atmatos, nes nesugebat nieko pasiekti tik verkšlenti kokie visi blogi – tipinio idioto išsigimėlio bruožas.

  P.S. Kadangi gyvenimas toks jau jums juodai supistas, kodėl jums visiems neįvykdžius masinės savižudybės su kantu priešakyje? Juk jūsų egzistencija neturi prasmės – esate vergai ir atmatos, tad nuo to ir visuomenei bus lengviau ir jums patiems.

  1. Ko taip susijaudinai Tomuk? Nors gali neatsakinėti, ir taip aišku kas esi. Kai trūksta argumentų pereiname į asmeniškumus. Sveikinu užėjus į kantas.net! Dažniau čia užsuk, gal prablaivėsi :))

 14. Pagarba Tomukui aiskiai ivardijusiam, kad kantas dirba rusams, o visi ji palaikantys – sumanipuliuotu idiotu gauja. Neverta isvis cia su idiotais sneket nes 90% sio blogo lankytoju turetu vasaros gatvej atostogaut, nes kai per daug pradedi dometis zeitgeist zydais ir masonais daznai stogas nuvaziuoja o su kantu tikiuos saugumas pasielgs taip kaip kanto seiminkas pasielge su litvinenka, jeigu jo sitas sudblogis kartais pradetu kelti gresme valstybei.

  1. Jonai, šiame gyvenime stipresni daro įtaką silpnesniems, tuo pačiu išsaugojant ar sukuriant jiems galimybes sustiprėti. Taip viskas evoliucionuoja.

   Lietuvoje gi, silpnesni (beretininkai) tų pačiu silpnesnių rinkti suformavo valstybinę griovimo sistemą, orientuotą į svajonių Ameriką (jų konsultantus: Zingeris, Šarkin, Landsberg). Stipresni gi – buvę komunistai, tapę aukomis pačiu globalinių procesų valdymo amerikietišku specialistų – vėliau vis vien grįžo į valstybės valdymą, bet jau tik dėl asmeninės naudos.

   Lygiai tą pati schema ir Drąsio Kedžio nužudymo atveju, norint kurti partiją. Vėliau būtų subyrėjusi antipedofilinė emocija ir vėl atsirastų tie patys prie vairo.

   Negalima duoti valdyti paprastiems žmonėms to valstybės laivo, neturint aiškių žinių ir supratimo ( V.Petkevičius). Tad gana sudėtingas yra dalykas valstybių kūrime, kuris gali prasidėti tik nuo vietinių bendruomenių atsiradimo (rašęs apie tai). Kaip ir laikaus nuomonės jog Lietuvos valstybė neegzistuoja iki šiol.

   O dėl Jono ir Tomuko.. yra toks gražus apibūdinimas, kuris nusako apie kažką kas kitkame neskęsta. Arba vienas kitą(atitiko) rado.

 15. Matos pyksta oponentai, bet argumentu 0, tik izeidinejimai,kantas nagrineja astrias temas ir tegu dirba tas kantas kam nori, irodykit, uzgincykit jei norit. Atsidarykit savo blogus pagaliau ir propaganduokit ES veliavas, su sorosais, vanrompeis, landzbergiais ar dar kokiais velniais.
  Beje Kantai su Islamas neiseitis, pasidomek Vedomis.

  1. Visai neseniai su vienu lenku ginčijausi apie lenkų kalbos uždraudimą Lietuvoje. Tai gal kokia savaite. Niekaip nepasidavė, citavau ES įstatymus, niekaip jų jis nesuprato. Tik kalbėjo kokie mes lietuviai blogi lenkams ir taip toliau. Pradėjo įžeidinėti anot mano anglų kalbos, matyt neturėjo ką pasakyti. Bent dabar dingo iš horizonto. Gal suprato, kad jau su ES įstatymais nepakovosi. 😀

   1. matai, docente, remtis ES įstatymai nevertėtų; teisinga yra pozicija – Lietuvoje turi būti lietuviškai pavadintos gatvės, parduotuvės ir kitkas (leidžiant tik komercinės paskirties objektuose naudoti užsienio kalbą šalia lietuvių, bet ir tai, jeigu tie komerciniai objektai orientuoti į svetimą tautą – kas yra UK ir išvengiama kokių nors nesusipratimų)

    tačiau Europos Sąjunga anksčiau ar vėliau ims ir pareikalaus visoje bendrijoje šalia vietinių kalbų dar ir privalomą anglų įrašyti… štai kame problema

    po truputį vis labiau žmonių mąstymą stengiasi nutolint nuo vietinės savivaldos į svetimo centro reikalavimus (Briuselio)

    kaip ir biudžeto formavimasis, kuris be Europos Sąjungos paramos negalėtų palaikyti biurokratinį aparatą Lietuvoje (ieškoma finansų iš šalies, atsiribojant nuo savo vidinių galimybių – lygiai kaip ir su kalba, lendama kitiems į kišenę, darant nuolaidas; arba euro įvedimu, atsisakant finansinės laisvės netenkant savos valiutos)

    smulkmenos tai, kurios veikia pagal bendrinius principus, bet visos jos suvedamos į bendrą kompleksinę ES strategiją – išskaidyti žmonių pasitikėjimą savimi, priverčiant mąstyti, jog ES pasirūpins ES piliečiais ( rezultate, tų pačių lenkų skundai į Briuselį ir panašiai ).

    įdomių gana dalykų vyksta, kartais sunku suprasti kurie teisingi, o kurie slepia savyje gilesnius užmuojus

    bet žmogiškas pamatinis moralės principas – tai pagarba kitam ir sau; jeigu gerbiamos vietinės bendruomenės (pvz Vilniaus krašto – kaip dalis Lietuvos), niekas neturi knaisiotis po svetimą daržą; o jeigu tas vyksta – reikia ieškoti manipuliatorių

    ps. Sovietų Sąjungos metu vykusi rusifikacija (pvz užrašomi pavadinimai rusų kalba) buvo klaidinga idėja, atsiradusi iš paprastos imperalistinės ambicijos ( tais laikais tai buvo būdinga ; nuolatiniai karais ir nesutarimai globaliniu mastu dėl teritorinių klausimų); tad nesiskaitymas(nepagarba) ir sukuria klaidingus sprendimus

    lenkai puikiai žino, jog nėra teisūs; tad bet kokie ginčai – tai tiesiog , kaip liaudis sako pilstymas iš tuščio į kiaurą

   2. Patikėk, diskusija pradžioje buvo rimta. Pagrindinė problema, visų neaptarsiu, buvo ta, kad jo manymu Lietuva esanti ES turi beatodairiškai klausyti ES valdžios. Jo argumentas buvo tas, kad mes esantis ES turime leisti naudoti lenkų kalbą pagal ES tautos mažumų chartiją. Problema ta, kad tai prieštarautu Lietuvos konstitucijai, kuri yra aukščiausias dokumentas pagal galią. Pati ES Judicial Newtork nustato, kad valstybė turi pirma vadovautis konstitucija ir pagal ja reaguoti į susitarimus. Toje pačioje chartijoje tai nusakoma. Tai buvo jam sunku išaiškinti. Bet mes čia ne apie tai kalbame 🙂

 16. Kiekviena tauta verta valdzios kuria turi, kaltinate esa valdzia vagys, bet is esmes niekuo nesiskriate nuo ju, nes runkelis stovintis darbo birzoje ir kartu dirbantis nelegiai, besipilantis baltarusiska saliarke, rukantis kontrabandines cigaretes yra toks pats vagis kaip sedintis valdzioje, tik jo galimybes vogt ne tokios placios.

  1. Vagys, vagys, vagys. Kiekvienas ši žodį naudoja kaip gali. Jeigu žmogus pasisavina tai kas ne jo- jis vagis. Bet ar galima žmogų vadinti vagimi, jeigu jis pavagia(atsiima) tai kas iš jo buvo pavogtą. Valstybė, bent demokratinė, yra tautos nuosavybė. Žmonėms valdžioje mes valdžią tik skoliname, todėl mes turime teisę, atsiradus pasipiktinimui, šaukti “taip negalima“ Jeigu žmogus stovintis darbo biržoje, dėl gaunamos pašalpos( kuri yra jam valstybės suteikiama )yra vagys. Tai reiškia tu, kada buvai išlaikomas tėvų, buvai vagis. Nes gaudavai kažką už nieką. Taip ir darbo biržoje. Viskas priklauso nuo moralės. Aišku fiktyvus valstybės vagys yra vagys, bet ar jie visi tokie.

   Kiekvienas iš musų siekiame išgyventi. Todėl jeigu žmogus neturi pakankamai pinigų pirkti “Marlboro“ iš Maximos ir nusiperka kontrabandines cigaretes- jis vagis? Nes neperka iš prekybos centrų ir nestimuliuoja Lietuvos ekonomikos. Nors kapitalas vis vien išplaukia į bankų sąskaitas.

   Vagys yra labai klastingas žodis, kuris yra naudojamas nepagalvojus. Ar vagys valstybėje ar vagys visuomenėje. Abi puses tik mėtosi žodžiais. Mes irgi matome, bet ne žodžius, o informaciją. Kaip žmonės elgsis su pateikta informacija ar žodžiais, tai jų reikalas.

 17. Jonai, sveikinimai, padėjai atsiskleisti vagiui visame jo gražume. Belieka pasiūlyti tik nusipikrti veidrodį vagių paieškai detalesnei.

  Pasirodo jūs ne tik vergai, atmatos, bet dar ir vagys pykstantys ant kitų vagių. Tai dabar viskas aišku kodėl valdžioje anot jūsų vien “vagys“ – juk jūs patys vagimis būdami kitokių net ir rinkti nesugebat. Paskutinis mano komentaras šitame bloge, ir linkiu tikrai apsvarstyti savo egzistencijos klausimą, nes jeigu žmogus neturi pinigų Malboro, ir vietoj to, kad mestų rūkyti perka kontrabandines cigateres – jis tikrai degradas, atmata ir visiškai bevalis savo užgaidų vergas.

   1. man kyla itarimas, kad tomukas nera toks glusas kaip atrodo. jis greiciausiai arba zydiara, arba zidiara dirbantis inete uz pinigus.
    pasiulyt gojams nusizudyt, isvadint nevykeliais – zydiaros sielos sauksmas,
    kazkada mano “delfio laiku“ senai girdetas

 18. Man irgi juokingai skamba esą vogti iš valstybės mokesčių pavidalu nieko blogo, nes valstybė vagia iš mūsų. Debiliukai jūs, jūs vagiat iš valstybės, valstybė nesurenka pakankamai mokesčių ir todėl tuos mokesčius tenka didinti ir ratas vėl kartojasi. Galiausiai dėl to nukenčia sąžiningi piliečiai, kurie sąžiningai moka mokesčius, o vieni vagys kaltina kitus. 😀 Juolab, kad toks dalykas kaip cigaretės išvis yra PRABANGOS PREKĖ, kuri išvis nebūtina yra!!! Juokingai atrodo, kai verkia, kad nėr pinigų duonai, bet jų randa rūkalams.

  1. Tai eik mokesčius sumokėti 🙂
   O jau sakė paskutinis komentaras 😀 Nu šeip reikia jiems dėkoti, nes kuo daugiau jie nesąmonių komentuoja, tuo tik šio Blog’o reitingas kyla 🙂 Tik, kad vėliau pinigų prašys už tai.

  2. Kas juokingiausia. Visi vagys pirmi šaukia, kad nėra vagys. Kaip ir jo “nick“ 😀 Ir šeip, pavieniai “account’us“ susikūrė plaukioja interneto gelmėse.

 19. Mes zydai esam isrinktoji tauta, Dievas mus issirinko, kad valdytume kitas tautas. Jums nera kito kelio kaip tik mums paklusti, nes tie kurie priesinasi mums, priesinasi paciam Dievui.

  Kita vertus argi sis kelias yra toks jau blogas, juk iliuzija kuria mes sukureme tenkina milijardus zmoniu ir jie jauciasi laimingi. Argi tai yra blogai? Juk kiekvienas zmogus is prigimties yra gyvulys, o jo gyvuliskosios savybes isryskeja kuomet suyra sistema ir bausmiu uztikrinimo aparatas (paprastai snekant – chaose). Mes dirbame tam, kad sistema butu stipri, jeigu mes apleistume sistema ji subyretu ir jus tiesiog vieni kitus isssaudytumet ir isskrestumet. Tuo paciu mes prarastume savo banda, kuri mus maitina, o mes ja ganome ir priziurime, tai visgi butu sioks toks smugis mums, bet banda prarastu daugiau. Paprasciausiai mes esame aukstesnis laiptelis zmogaus evoliucijoje, ir jus visi ta puikiai suprantat. Gero vakaro. 🙂

  1. čia tas pats Tomukas vis kompleksą rodo ir tiek ; netgi įpročio nepakeičia keisdamas IP address (atrodo kairiarankis jis)

 20. Tiesiog ima siutas, kai žinai tiesą ir negali nieko pakeisti. Tačiau tu, labai vienoje vietoje klysti – mes ne gyvuliai ir mes (lietuvių tauta) tą įrodėme. Jūsų dievas – mums ne rodiklis, mes turime savus dievus.

  1. visi dievai , kaip ir žydų dievas yra pavogti iš senesnių kultūrų:D “Nuskriaustųjų tauta my ass“. Man tikrai atrodo, kad čia koks vienas žmogus kuriantis “nick“ pagal pokalbio temą 😀

   1. vienas prie vieno. troliu taktika. kaip tik ivardiji zidiara, taip ir pasireiskia jau atvirai. jei galetu tai dar ir uzfludintu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s