Kas yra WikiLeaks ? Turbūt kiekvienas norėjo sužinoti tai


Reklama

0 minčių apie „Kas yra WikiLeaks ? Turbūt kiekvienas norėjo sužinoti tai“

 1. Wikileaks tikrai yra įdomi organizacija. Jos šaltiniai, nors pilnai nežinomi, gali būti tiek tiek tiesos ieškotojai, tiek ir tiesioginė dezinformacija. Tačiau paskutinis WikiLeaks dokumentų išplatinimas, daugelio manymu, nėra tai ko visi nežinojo. Kalbu apie kitų šalių lyderių diskreditaciją, spauda seniai žinojo kaip Putinas ir kiti yra vadinami. Šis išleidimas tik tai patvirtino ant popieriaus. Daug svarbesnė informacija buvo apie JAV karo nusikaltimus Afganistane ir Irake.
  Pagrindinis, mano manymu, WikiLeaks tikslas yra menkinti JAV ir parodyt tikrą jos veidą. Tačiau tai gali būti ne kokios nors šalis tikslas, nors jų finansavimas yra tikėtinas, o vadinamo “Elito“ įrankis kaip visada manipuliuoti geopolitine situacija.

  1. matai, docente, yra Lietuvoje vyresnių žmonių, kurie sugeba įžvelgti kas yra kas

   vienas tokių – T.Čyvas , kuris išreiškia asmeninę nuomonę atsižvelgiant į savo patirtį

   yra ir kitokių subjektų, bet jais galima pasitikėti, jeigu ilgesnį laikotarpį stebėti jų išsakomas mintis, analizes įvairių įvykių

   Pvz, pedofilintoje “Lietuvos ryto“ spaudoje yra ypatingų “fruktų“, nes jų visų idealoginiai lyderiai (pavyzdiniai iniciatoriai idealogijos minioje): Valkata(Valatka) bei Laurinkus. Kas ir menkina likusius, pasirodžiančius jų šešėlyje ( pvz. D.Kedžio istorijoje žurnalistė… Lavastė ).

   Taigi, tiek. O gyvenime geriausia melą paversti tiesą ir ginčytis kuri dalis tos tiesos svarbesbė. Atlik analizę to WikiLeaks savarankiškai, pagal jų duomenų svarbą visuomenei ( būtent kokiems sluoksniam jį būna skirta ).

   Tiesą, pats irgi esu naiviai patikėjęs iš pradžių WikiLeaks “nuoširdumu“, kol nepradėjau nagrinėti viešai išplatintų dokumentų ( ir apie Lietuvą, kur figuravo JAV investicijos sukurti “nepriklausomą šalį“, netgi įrašą esu paskelbęs – tiesą, tai tik apibendrinantis dokumentas tebuvo to, kas įvyko nuo 1989 metų ) .

   Reikėjo laiko suvokti kas tai per daiktas(wikileaks), bet užtat dabar aišku. Iš vienos pusės gerai, jog jie kažką nutekina į viešumą, nes taip mes visi mokomės atskirti kas už to gali stovėti ir kokiais metodais jie veikia.

 2. jo , praktiskai isitikinau,kad 99% portalu LT yra pilnai kontroliuojami klano , pedofilu ir is kitu instanciju, nes apie lietuva yra apie 900 irasu, taciau portalai paskelbe max 5-6 pranesimus ir to nelabai reiksmingus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.