Papildymas(faktu). Dėl žydo V.Landsberg veiklos prieš Lietuvą (apie homoseksualų – pedofilų – piederastų klestėjimą Lietuvoje)

Papildymas(faktu). Dėl žydo V.Landsberg veiklos prieš Lietuvą (apie homoseksualų – pedofilų – piederastų klestėjimą Lietuvoje)

Stebiuosi intuityvia turima logika, kad “netyčia“ pavyksta aptikti būtent to ko reikia žmonėms (man asmeniškai daug kas suprantama). Jeigu nepatingėti ir užbėgti perskaityti į žydų virtualų laikraštį (alfa.lt), tan patalpinta V.Landsberg “atsifutbolinimo“ informacija. Kurioje jis dėsto apie prarastas vertybes, apie skęstančiąją Europą, nemokančią gerbti eilinio žmogiškojo darbo.

NB: Beje, patinka, kad delfi.lt šio fašistinio žydo straipsnius pradėjo “ignoruoti“. O gal pats žydas kritikos bijo ir nebenori akirartyje atsidūrti, tad ir apsiribpjęs sava “laime“ alfa.lt ? Nereikia bijoti. Tiesa visalaik skaudžiai pjauna…

Štai taip, veidmaniškumas pas žydus – tai jų pati silpniausia savybė, kurios nelabai ir nuslėpsi. Įpročiai yra blogis, bet yra daug tautų šioje žemėje. Ir ne visoms tautos šita “žydauja“ pajėgi sudaryti konkurenciją.

Tad, jau nebe tie laikai, jog pavyks fašistiniam žydui V.Landsberg ir jo giminei išsiplauti purviną snūkį. Informacija tekės stipria virtualia upe į kiekvienus mąstančios šeimos namus, kurios nebepavyks sulaikyti.

NB: Man įdomu, ką Amerikos žydai nurodė A.Kubiliui, jam viešinti JAV. Gal kas žino ? Turbūt nelabai, reikės pasikapstyti  internete…

Vieną dieną bus pasmerkta Lietuvos valstybės žmonių V.Landsberg giminė už visus antilietuviškus darbus.

Reklama

0 minčių apie „Papildymas(faktu). Dėl žydo V.Landsberg veiklos prieš Lietuvą (apie homoseksualų – pedofilų – piederastų klestėjimą Lietuvoje)“

  1. “Vieną dieną bus pasmerkta Lietuvos valstybės žmonių V.Landsberg giminė už visus antilietuviškus darbus.“

    O gal cia jau per daug zagnul? Kas liecia Lietuvos nepriklausybes atkurima 90 aisiais, tuos jo darbus priskirti ANTIlietuviskiems yra tiesiog neteisinga ir negrazu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s