Kodėl vilniečiai turi miesto merą kiaulę, kurią tratina tame pačiame mieste esantis Landsbergio šuo ?

Kodėl vilniečiai turi miesto merą kiaulę, kurią tratina tame pačiame mieste esantis Landsbergio šuo ?

Keistas tas miestas Vilnius, kuriame sutilpo visas “lietuviškas“ ir atvežtinis purvas, sukeliantis likusių miestų merdėjimą ir išnykimą. Tikrai, nenuostabu, jog ir patys gyventojai šio miesto, vakarais  platinasi angas homoseksualų klubuose, o daugelio tėvai veda dukras į prostitucijos mokyklas – teikdamos gana pigiai jauną kūną Vakarų ir Rytų nepilnamečių mergaičių mylėtojams.

Tame pačiame mieste filmuojamos diebilavotos TV laidos, sukuriami įvairūs piederastizmo propogavimo programos ir filmukai bei agituojama visokiems kitokiems iškrypėliškiems dalykams. Dar tas vaikų tvirkinimas, čigonų nartkotikų platinimas prideda šiokį žavesį šiam traukos centrui, paskendusiam totalioje korupcijoje.

Ir prie viso to nėra ką ir kalbėti apie pilną tarimai dirbančiųjų dykaduonių miestą Vilnių, kuriame susirinkę pati diebiliaviausia visuomenės dalis, sugebanti suvartoti visus Lietuvos mokesčius kartu su Europos Sąjungos paramos lėšomis.

Matyt viskas prasideda nuo miesto mero..

Reklama

0 minčių apie „Kodėl vilniečiai turi miesto merą kiaulę, kurią tratina tame pačiame mieste esantis Landsbergio šuo ?“

 1. apie ES parama mazai ka ismanai, kai gyveni regione, tai ES parama daugiau shansu gauti, negu didmiestyje.
  o del to,kad vln labai klesti, tai nieko cia neklesti, senamiestis primena karo laikus, puse gedo prospekto issikrauste…
  parkingo kainos dideles, del to, centras ir neturi populiarumu, visi vaziouja i prekybos centrus, tokia vartotojiska kultura…
  vilnius jau eile metu negali sutvarkyti sereikiskio parko, pvz kaunas irgi gali pretenduot i Es parama, tik kazkodel kaune laikrodis sustojo 1990metais ir iki siol stovi.

 2. Disco, bet ar neatrodo keistokas filmuko autorių siekis parodyti, kad Lietuvos energetika bus “nepriklausoma“ jei atsijungę nuo Rusijos prisijungsime prie jevreisajūzo – kur nepriklausomybė? Mano galva – jei siekiama laisvės energetikoje, tai principas toks – pats gamini elektrą, pats ir vartoji, o perteklinę būtų galima akumuliuoti, dalį parduoti.

 3. na tai bet kokiu atveju nepriklausomybes nebus, nes naujos elektrines lietuvoje nebus, tai tik butaforinis mirazas:)

 4. tada kai rinks patys zmones, o dabar vergams tik klykia,kad lietuva labai demokratiska, o realiai merai yra ne isrenkami, o parenkami… taip,kad utopija totali, tas pats ir su kaunu.

 5. Diskutuoti apie padeti LT beprasmiska, tolygu pyliojimui is tuscio i kiaura. Labai noreciau, kad zodis uzmustu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s