Priminsiu dar sykį kas iš esmės kaltas dėl pedofilijos Lietuvoje – IŠGERIANČIOS MOTERYS

Priminsiu dar sykį kas iš esmės kaltas dėl pedofilijos Lietuvoje – IŠGERIANČIOS MOTERYS

Nesvarbu kokiais kiekiais, kada , kur, kaip – išgerianti moteris tai ne tik būsimų apsigimusių vaikų motina, bet ir prostitutė (paleistuvė) ir mažamečių vaikų pardavėja pedofilams.

Būtent geriančios motinos parduoda vaikus, leidžia juos tvirkinti savo partneriams ir netgi ŽUDO vaikus ( prisiminkite neseną istoriją apie nuskandintus keturis ar tris vaikus ežere ).


Gerianti moteris – tai yra esminė problema bet kurioje visuomenėje. Todėl , kol Lietuvos visuomenėje vyraus alkoholį vartojančios moterys, tol pamirškite apie kovas su pedofilų klanais.

NB: Kiekvienas turi suprasti, jog Drąsius Kedys buvo pats kaltas, jog jo dukrą prievartavo. Jis pats pasirinko tokį kelią ( nereikėjo jam vartoti alkoholio ). Toks likimas galimai laukia kiekvieno vyro, kuris negerbia savęs.

PEDOFILŲ KLANAS turi teisę prievartauti vaikus išgeriančių moterų – ir tai yra gyvenimo taisyklė. Už alkoholį parsiduodančios, alkoholio paveiktos moterys – tai pedofilijos džiaugsmas.

ir nėra prasmės kovoti prieš juos Lietuvoje, jeigu tokie  jau (alkoholikai) esate – neturite teisės teisti pedofilų už jų patyriamą malonumą

Reklama

0 minčių apie „Priminsiu dar sykį kas iš esmės kaltas dėl pedofilijos Lietuvoje – IŠGERIANČIOS MOTERYS“

  1. sorry, bet kad isgeriancios moterys linkusios vaikus parduoti , ar kaip kitaip isnaudoti, tai cia kantai apsirikai 100%…jei visos isgerinacios moterys, pradetu elgtis, taip kaip Stankunaite, tai jau seniai butu Lietuva paskendusi pedofilu s….
    O as asmeniskai zinau daugybe isgerianciu moteru, kurios del vaiko gerkle perkas, kurios pedofila geriau paciau nubaus, savais metodais…bet vaiku pasinaudoti, neleis nei vienam iskrypeliui !!!….Daugiau nei puse LT moteru vartoja alkoholi(bet su protu), bet nei vienai is ju nesautu i galva tokia mintis parduoti vaika pedofilui….!!!

  2. virga :
    tamstos uzvadinime turetu buti “Girtuokliaujanciu moteru vaikai, issigimsta tiek fiziskai, tiek veliau dvasiskai”

    virga teisyngai pakoregavai.kantai,ne jau pas tave tik juoda ir balta?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s