Pedofilijos ratas žinomas

Pedofilijos ratas žinomas

Aiškėja Kauno pedofilijos bylos įrodymai – pasirodo, kad šioje byloje yra įrodymų, kurie patvirtina įtariamojo pedofilija Andriaus Ūso lytinį iškrypimą ir ko visiškai neanalizavo šią bylą tiriantys prokurorai. Paaiškėjo, kad Andrių Ūsą, lytiškai santykiaujantį su kitu homoseksualistu, garsiu politiku ir buvusiu Seimo nariu, artimu buvusio Seimo pirmininko Artūro Paulausko partneriu (pavardė redakcijai žinoma) Kauno Kleboniškio miške dar 2008 m. vasarą buvo pagavę policininkai – reketininkai Paulius Sakalauskas ir Algimantas Babilas, kurie gaudydavo besimylinčias poreles, ir reikalaudavo iš jų pinigų. Būtent šis Andriaus Ūso “draugas“, pagautas lytiškai santykiaujantis su pedofilijos bylos įtariamuoju, ir yra pagrindinis tiek pedofilijos, tiek D.Kedžio bei kitų nužudytų žmonių šioje byloje raktas. Ir būtent dėl šio piliečio milžiniškos įtakos visai Lietuvos teisėsaugai prokuratūra iki šiol naikina nusikaltimo pėdsakus.

Pedofilijos byloje ir šiame ikiteisminiame tyrime svarbūs ir liudytojų Pauliaus Sakalausko, Algimanto Babilo ir Aivaro Alimo parodymai, kurie iš esmės patvirtina įtariamojo A. Ūso lytinį iškrypimą. Liudytojas Paulius Sakalauskas parodė, kad atsimena, kad nagrinėjant baudžiamąją bylą, vieną iš vykusių teismo posėdžių metu, datos nurodyti negali, teisėja Regina Mąjauskienė jo paklausė, ar jis su Algimantu Babilu buvo sulaikęs pedofilijos skandale minimus asmenis. Jis jai atsakė, kad 2008 metų vasaros metu jis su A. Babilu Kleboniškio miško parke buvo aptikę du automobilius, viename iš kurių buvo užtikti du nuogi vyrai, kurie lytiškai santykiavo. Jis pasakė, kad vienas iš tų vyrų pedofilijos skandale minimas asmuo, kadangi apie tai jam, maždaug 2009 metų pabaigoje, pasakė A. Babilas, t.y. jis jam pasakė, kad vienas iš minėtų vyrų galėjo būti pedofilijos skandale minimas asmuo. Liudytojas Algimantas Babilas parodė, kad jis girdėjo, kaip P. Sakalauskas teisėjai R. Majauskienei pasakė, kad galimai vienas iš sulaikytų vyrų yra minimas pedofilijos skandale. Kurį būtent asmenį P. Sakalauskas turėjo galvoje taip sakydamas, jis nežino.

Maždaug 2009 metų spalio mėnesio pabaigoje tarp jo ir P. Sakalausko buvo pokalbis apie tai, kad vyrai, kurie buvo sulaikyti Kleboniškio miško parke, galimai yra įsipainioję pedofilijos skandale. Apie du vyrus, kurie buvo aptikti lytiškai santykiaujantys automobilyje Kleboniškio miško parke, gali pasakyti, kad toks atvejis tikrai buvo, t.y. 2008 metų pavasario pabaigoje vasaros pradžioje Kleboniškio miško parke buvo aptikti du automobiliai, viename kurių buvo užtikti du nuogi lytiškai santykiaujantys vyrai. Apklaustas liudytoju prokuroras Aivaras Alimas parodė, kad abu kaltinamieji Paulius Sakalauskas ir Algimantas Babilas patvirtino, kad galimai 2008 m. vasarą buvo Kleboniškio miško parke stovinčiame automobilyje užtikę du lytiškai santykiaujančius vyriškius, tačiau tu asmenų tiksliai nejvardino. P. Sakalauskas paminėjo, kad vienas iš šių asmenų yra pedofilijos skandalo „herojus“. Teisėja dar paklausė, ar kalba eina apie nušautą teisėją, tačiau P. Sakalauskas atsakė, kad ne apie teisėją, o „apie tą kitą“.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s