Kas yra pedofilijos bylos “stogas”?

Kas yra pedofilijos bylos “stogas”?

Po to, kai Panevėžio apygardos teismas atmetė Neringos Venckienės skundą dėl bylos iškėlimo Laimai Stankūnaitei, ir tuo faktiškai nutraukė Kauno pedofilijos bylos tyrimą, visuomenei iškilo pagrindinis neatsakytas klausimas – kas yra tas toks įtakingas “stogas”, kuris sugeba numarinti ne tik pedofilijos bylą, bet taip pat ir keturių žmonių – Jono Furmanavičiaus, Violetos Naruševičienės, Drąsiaus Kedžio bei Andriaus Ūso – nužudymo bylas. Politikai pašnibždomis kalba, kad neva pedofilų klanas negali kontroliuoti visos Lietuvos teisėsaugos sistemos, tačiau paklausti, kodėl visa ši sistema dirba ne tam, kad atskleisti nusikaltimus, bet juos nuslėpti, nutyla. Prezidentė Dalia Grybauskaitė neoficialiuose pokalbiuose politikus ramina, kad reikia duoti daugiau laiko naujam generaliniam prokurorui išsrėbti jo pirmtakų privirtą košę.
 

Tačiau neatrodo, kad Darius Valys norėtų iškuopti tą mėšlyną prokuratūros darbe, atvirkščiai, jis palaiko prokurorų versiją, kad jokios pedofilijos nebuvo, D.Kedys užspringo žolės lapu, o Andrius Ūsas paskendo baloje.

Todėl norint atsakyti į klausimą, kas galėtų būti šių kraupių istorijų “stogas”, reikia prisiminti tuos, kurie politikai aršiausiai gynė pedofilus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s