Informacija kiekvienam asmeniui mokančiam skaityti, ypatingai jaunimui nuo 12 metų

Informacija kiekvienam asmeniui mokančiam skaityti, ypatingai jaunimui nuo 12 metų

Valstybės Saugumo Departamentas negali leisti pasikeisti esančiai Lietuvoje situacijoje, nes jo agentai yra pilnai finansuojami JAV (amerikos) žvalgybos padalinių ir reguliuoja pačios neaiškios lytinės orientacijos prezidentės Dalios Grybauskaitės veiklą. Beje, pastaroji yra paskirusi nauju Valstybės Saugumo Departamento vadu žmogų, kuris stažavuosi JAV ir buvo ruošiamas naikinti Lietuvos valstybę.

NB: Rusijos Federacija nėra pajėgi kovoti su JAV žvalgyba , nes pastaroji įtraukdama Lietuvos Valstybės Saugumo Departamentą stengiasi įvairiais būdais įtakoti Baltarusijos prezidentinį aparatą. O konkrečiau, lietuviai sudėtingoje padėtyje, nes Rusijos Federacijai reikalingos nepriklausomos valstybės  – Lietuva su Baltarusija, jog suprasti kokiais metodais ir kaip informatyviai  Amerikos žvalgyba paruošia visuomenę per žiniasklaidą.

Principas “atpirkimo ožio“ – Lietuva būdama prostitutės vietoje (neturinti savo nuomonės) išnaudojama įvairia forma. Lygiai kaip mokykloje yra išnaudojami silpnesni berniukai, kurie atlieka kažkieno jiems primestas užduotis ir negali prisipažinti kas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s