Žaviuosi Drąsio Kedžio neaprėpiamu indėliu į dabartinės korupcinės nusikalstamos Lietuviškos sistemos griovimą

Žaviuosi Drąsio Kedžio neaprėpiamu indėliu į dabartinės korupcinės nusikalstamos Lietuviškos sistemos griovimą

Tiesą sakant, jog prireiks daug daugiau laiko, netgi Drąsiui Kedžiui paaukojus gyvybę, bet matyt aplinka taąp susiformavo, jog reikėjo tam tikrų sudėtingų sukrėtimų mums visiems.

Kaip taisyklė, kažkam pastoviai tenka atiduoti gyvybes dėl visuomenės vystymosi kokia nors kryptimi. Ypatingai tai pastebima pavienių žmonių poveikiu visam socialiniui ratui.

Kame tie pokyčiai ? Žmonės pradėjo įdėmiai skaityti ir domėtis kas juos supa, kokias pareigas atlika ir kaip atsiliepia jų gyvenimui. Žmonės , patys tuo nepastebėdami, pradėjo naudotis naujomis technologijomis ir ieškoti savarankiškai atsakymų į kasdieniu klausimus tam tikroje srityje.

Mane žavi tai, jog televizija tapo nepatikima kaip informacinis šaltinis ir ne vien jaunimas plustelėjo gilintis į mūsų bendras problemas. Negaliu dabar netgi konkretizuoti kokia auka buvo Drąsiaus Kedžio gyvybė.

NB: Nervina mane tik tos LESBOS elgesys, negaliu į tos lervos snūkį žiūrėti, kuri laiko save moterimi. Sukiškta LESO, gaila kad nesutiko būti atkrušta to vilniečio, kurį nuteisė. Na, lesbietės , atrodo nelaiko savęs moterimis.

Jis ir mane pati paskatino gilintis į visas realijas, nepaliekant klaustukų nei sau, nei kitiems… Teisybės ir moralės paieška – pats sudėtingiausias kelias gyvenime. Be Drąsiaus Kedžio tikrai nebučiau taip išplėtęs šio blogo. Ačiū jam.

Pedofilų “ACHEMA“ tikrai neš atsakomybę už padarytas skriaudas mažamečiams vaikams. Anksčiau ar vėliau, pedofilai ar jų vaikai, ar giminės – iki jų bus dasikapstyta.

Reklama

0 minčių apie „Žaviuosi Drąsio Kedžio neaprėpiamu indėliu į dabartinės korupcinės nusikalstamos Lietuviškos sistemos griovimą“

 1. man po tokiu teismu tik kelios mintys kyla, arba emigruot arba eit kokiam pedgyniui gerkle perkast, juk ne vienas reiskesi per televizija.

 2. na cia dziungliu istatymai, jeigu tu teisus, tu vistiek neteisus:)
  o girdejot nauja prikola ? skraidantys filmavimo irenginiai, turbut ruosiasi, neramumams, kai dukra bus atiduoda stankunaitei.

 3. tai viskas yra dirbtinai sukurta, kur ekspertai.eu jau senai pasake,per tv, kad pinigu yra pakankamai, o cia krize atsirado dirbtinai ir tiek…
  paklaus isejas i gatve , del ko krize atsirado ir kas ja sukure, daugelis pilieciu negales normaliai paaiskinti.

 4. dabar sugalvojo, nauja piara, kaip biurokratams valdininkams ir dykaduoniams toliau kelti alga, isivaizduok, jie neuzdirba tokiu atlyginimu kaip verslo vadovai…
  hah… eilinis smegenu plovimas, krize , taupymas , dirzu verzimas atsiliepia paciam pazeidziamiausiam sluoksniui…
  taip,kad tas dirzu verzimas yra dirbtinai sukurtas ir tiek, daugelis ir verslo tuom naudojasi, zinau daug imoniu kurios dirba pelninga, bet savo vergams sako: KRIZE , NETURIM tau is ko kelt alga!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s