O A.Valinskas buvo teisus dėl BOBOS(lesbo) D.Grybauskaitės. Kaip galima būti vadove gyvenant bulvarinį gyvenimą ?

O A.Valinskas buvo teisus dėl BOBOS(lesbo) D.Grybauskaitės. Kaip galima būti vadove gyvenant bulvarinį gyvenimą ?

Iki šiol tas visiškai abstraktus lesbiankos gyvenimas Lietuvoje nekrito į akis, nes galbūt gilinosi žmogus į valstybės sistemos funkcionavimą ir domėjosi gyventojų rūpesčiais. Juk koks skirtumas, jog ji lesbianka ir bandys įteisint (pavasarį Lietuvoje) homoseksualias santuokas, ji tik sergantis seksualiniu iškrypimu žmogus, bet tai neturėtų trukdyti kaip moteriai (o gal lesbietės nelaiko savęs moterimis) susivokti informaciniame sraute, ieškant galimybių padėti valstybės piliečiams.

Dabar gi, LESBIANKA pasirodo Prezidentūroje darbo metu vartalioja “GLAMOUR“ žurnalus ir užsiima kitokios bulvarinės moterims skirtos spaudos skaitymu ir dalyvauja jų apklausose, kas galbūt netgi sąlygos to leidimo pardavimus Lietuvoje.

Eh, tas Arūnas Valinskas, jeigu ne jo praeitis, kuri stipriai komplikavo politinį gyvenimą, galėtų daug įdomesnių dalykų atskleisti savo įžvalgomis. Ka gi, Lietuvos piliečiai turi 100% BOBĄ, o dar kai paaiškės jog lesbietė..

Nesvarbu. Tai dar viena pamoka visiems žmonėms, kurios tikslas įprasminti asmeninę atsakomybę šiame gyvenime ir to paties reikalauti iš kitų. O jeigu pamokos neišmokt – tai tokios lesbietės taps atpirkimo ožkomis išnaudojant likusius gyventojus.

NB: Pažiūrėjau turinį to žurnalo, jo istoriją, dalyvaujančius piare asmenis, auditorijos ratą ir tik po to parašiau šį įrašą. Apgailėtina boba, nepatiko ji man nuo pat pradžių.

Valstybės atstovavimas – tai ne žaidimas. Todėl, manau, lesbietės užduotis yra gomoseksualų prastumimas Lietuvoje.

Reklama

0 minčių apie „O A.Valinskas buvo teisus dėl BOBOS(lesbo) D.Grybauskaitės. Kaip galima būti vadove gyvenant bulvarinį gyvenimą ?“

  1. deja , bet niekas net negali ivardinti 3-5 geru jos darbu, nuo kuriu zmones pagaliau pradetu geriau gyventi LT, dabar tik totali vergija, kuria diktuoja oligarhines grupuotes, o reitingai auksti, tik klausimas uz ka ?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s