Jeigu čigonų tauta(žydai) švenčia šiais metais 5571 metų sukaktį, tai kokią sukaktį turėtų švesti lietuviai ? Tai dar sykį parodo Lietuvos istorijos iškraipymą žydų rankomis

Jeigu čigonų tauta(žydai) švenčia šiais metais 5571 metų sukaktį, tai kokią sukaktį turėtų švesti lietuviai ? Tai dar sykį parodo Lietuvos istorijos iškraipymą žydų rankomis

Puikiai suprantu, jog Artimųjų Rytų čigonų tauta buvo gainiojama po visą pasaulį lygiai taip pat kaip ir iš Rumunijos šiais laikais bastantys po pasaulį čigonai.

Bet niekaip nesuvokiu, kurioje vietoje tarp čigoniškų žydų gimė maišytų vaikų, kurie sugebėjo savo čigonišką palikimą primesti kitoms tautos religijos pavidalu.

Artimųjų Rytų čigonams (  kodėl čigonai? Ar Jūs kada nors lyginote juos su čigonų gyvenimu ? Meilę pinigams, vagystėms, apgavystėms, kraujomaišos faktai) teko lakstyti ir kiekvienoje šalyje su jais buvo susidorojama, todėl ir buvo pereita prie religinės manipuliacijos, vėliau virtusios kriščionybės forma.

Bet ar Jūs susimąstote, jog Lietuviai gyveno ne tūkstantį metų, kaip Jums visiems į galvas kalė žydai per istorijos vadovėlius ? Ar suprantate, jog žydai specialiai menkina kitų tautų istorinius faktus ir iškelia savus, ir dažniausiai galima sutikti filosofuojantį istorine tematika žyderą? Apsižvalgykite.

NB: Istorijoje, ne šiaip didieji karžygiai degindavo knygas, nes juose buvo perrašoma viskas kas tik įmanoma (tarkim, paimkime, vienuolynus ir jų uždarą gyvenimo ratą, o vėliau įvairius klajojančius vienuolius), siekiant tam tikrų interesų.

Galvokite, dėka J.V.Stalino gavote vidurinį ir aukštąjį išsilavinimą – turite mokėti pajungti smegenis darbui. Nors dauguma Jūsų nei ten, nei kitur nesimokino, o tik leido laiką, vis nesulaukiant popieriukų.

Man atvirai patinka intelektualus analitinis priėjimas prie įvairių traktatų iš blogerio pseudohistorian.wordpress.com pusės.

Reklama

0 minčių apie „Jeigu čigonų tauta(žydai) švenčia šiais metais 5571 metų sukaktį, tai kokią sukaktį turėtų švesti lietuviai ? Tai dar sykį parodo Lietuvos istorijos iškraipymą žydų rankomis“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s