Koks paradoksas – bufetininkės rankose visos pseudo-komunistų (socialdemokratų) partijos likimas ( patarimas TV3 žurnalistams )

Koks paradoksas – bufetininkės rankose visos pseudo-komunistų (socialdemokratų, o gal ir fašistų taip pat) partijos likimas

Net juokinga, tikrai idiotiška situacija su tais pseudo-komunistais, tiek metų kartu su fašistų partija (konservatoriais) bei liberalais (vikipartija) apvaginėjusiais Lietuvos žmones Nepriklausomoje Lietuvoje, jog jų likimas pateko į paprastos seksualines paslaugas savo laiku teikiančios prezidentui A.Brazauskui (savotiška analogija su Monila Lewinski) bufetininkės rankas.

Ir svarbiausia durno žmogaus negalima liesti, nes toks žmogus visiškai nėra nuspėjamas. O problema dar ir ta, jog bufetininkės teiktos seksualinės prezidentinės paslaugos turi būti įvertintos ir prezidentine renta, ir (manau) Seimo nario mandatu. Juk klounų partija sugebėjo ten patekti, bei įvairūs neaiškios orientacijos išsigimėliai taipogi seimo nariais besivadiną.

Kaip bebūtų, bet kulminacija garantuotai bus dokumentų paviešinime per Televiziją ir greičiausiai per TV3.  Nuo manęs nuoširdus patarimas televizijos tyrimo grupėmis stengtis gražiai įkalbinti tą pakvaišusią bobą ir išgauti iš jos kompromituojančią medžiagą apie pseudo-komunistus ir kitas partijas.

Būtų tikrai nuostabūs televiziniai reportažai su stipriu turiniu ir konkrečiais faktais. Pasvarstykite. Jūsų , TV3, rankose gali atsidurti labai galingi svertai dėka paprastos bobelkos, norinčios dėmesio ir padlaižiavimo. Tie dokumentai jos rankose – fantastiškos kainos verti. Juk tai paties Algirdo Brazausko archyvai ir įrodymai visų nusikalstamų(korupcinių, reketo ir kt) veikų , vykdytų dvidešimt ir daugiau metų, nuo pat Sąjūdžio laikų.

Reklama

0 minčių apie „Koks paradoksas – bufetininkės rankose visos pseudo-komunistų (socialdemokratų) partijos likimas ( patarimas TV3 žurnalistams )“

 1. nu jo , bet faktas, tv3 irgi turi ivairiu filtru, ten taip paprastai nepraies viskas, dabar prasidejo ataka pries juodus AMB darbelius, nors runkeliai jam nese eilemis geles, UZ KA ?!? uz isvogtas gamyklas ? bei kita turta?!?
  taip,kad patys tv3 pradejo rodyt kompromatus tada, kai jau per velu!

  1. Kaip aš daryčiau ( patarimo tąsa). Pasiūlyčiau gerb. prezidento našlei laidą , kokią seriją jų – “ Pusvalandis su prezidentine našle: Kristina Brazauskienė“

   Ir eigoje, jai norint ir toliau būti eteryje ir dėmesio centre, ji trauks iš stalčių vis naujus faktus.

   Tai būtų tiesiog nuostabu.

   TV3 Lietuvoje saugo Skandinavų bankų autoritetą, todėl viskas kas nesusiję su bankais bus leidžiama į eterį. A.Brazauskas iki šiol galėjo įtakoti bankus per tam tikrus žmones, įpareigojant sukurti tam tikrus teisės aktus. Tačiau..darba jo nėra, todėl ir atsipalaidavo Skandinavų televizija.

   Objektyviau reikia imti

 2. nu o tai kaip tas dalykas pvz: kad tv3 realiai valdo rusija, per ofshora? ir daug filtru turi.
  o kaip tv3 gali saugoti skandinavijos bankus?
  yra kitos televizijos, kurios nieko bendro su skandinavija neturi,tik aisku ten LNK ar Lrytas tai tokios tv kuriomis negali pasitiketi, kaip ir ju portalais. alfa, lrytas.
  tas pats Delfi kuris ale, labai nepriklausomas turejo daug informacijos… bet deja nieko neparase…
  man tai labiau tiketina, kad jeigu butu anksciau judine visas temas dar prie kirkilo, tai butu paprasciausiai , koks zurnalistas dinges be zinios, arba uzspringes skranddzio turiniu, o zurnalistai, del savo mazu nenori rizikuoti…
  nebent karjeristai visiski..

  1. matai, lietuvių tauta – daugumai rusų kalba kaip antra gimtoji – tai tik jaunimas, kuris 90metų gimimo nė kiek nesuvokia ką ten kalba (panašiai kai kiniečių šneka tiem kas suvokia rusų)

   todėl ir filmai rusiški ; kur čia tu radai , jog rusai valdo tv3 ? 🙂

   delfi irgi negali nieko apie Skandinavų bankus rašyti, todėl ir sakau “pederastų delfis“ 🙂 na o daugiau be TV3 ir delfio nėra nieko viešoje erdvėje

   na vėliau ar anksčiau pamatysi tuos ryšius, nes ugtelėja žmonės analizuos ir atskleis viską visuomenei

   Rusijai nėra reikalo valdyti kokius nors vietinius kanalus. Ji gi retransliuoti gali savus, kurie neturėtų konkurencijos čia 🙂 Kodėl pamiršti, jog yra draudimai įvairūs.

   Ir per LNK ir per kitus kanalus rodė korupcijos skandalus pastoviai, bet žmonių tai tiesiogiai neliečia. Todėl nieko ir neįvyksta. Vat pradėjo pensininkai sprogdintis, jau šis tas gerai. Bet reikia ne save, o biurokratus su savimi į tą pasaulį išsinešti, kuo jaunesnius tuo geriau.

  1. užvakar tingėjau žiūrėti kai perskaičiau santrauką .. bet susimąsčiau, nes ten būtų įdomios informacijos, bet nusiteikęs tam nebuvai

   bet tu vat priminei, tai būtinai pasižiūrėsiu; reiškiąs reikia pamatyti, jeigu jau pats likimas jį pakiša

   ačiū

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s