Buvo Lietuvoje toks R.Kalanta, kuris susidegino žydų draugų paskatintas, nesuprasdamas ką daro

Buvo Lietuvoje toks R.Kalanta, kuris susidegino žydų draugų paskatintas, nesuprasdamas ką daro

Keista, bet tai ką rašysiu senai primiršta tikroji lietuvių istorija, nuo kurios prasidėjo Lietuvių tautos genocido pradžia, vykdoma žydų rankomis. Galbūt iš pradžių ir nesuprasite, bet vėliau ar anksčiau suvoksite ką norėjau pasakyti.

Buvau dar tada negimęs, bet jaunystėje man visados kildamo klausimas kaip jaunuolis, kuris gyvenimo nebuvo matęs ir supratęs kas dedasi visuomenėje galėjo susideginti. Juk nė vienas iš mūsų, netgi sulaukęs 25 metų, negali aiškiai išdėstyti ir paaiškinti sau veikiančios visuomenėje politinės sistemos. Ir tai šiais laikais, turint pakankamai informacinių šaltinių, bet nebūti pajėgiais apibendrinti viskuo.


Tiesiog pats gyvenimas pakišo šią istoriją, nes sudėtinga grįžti atgal į istoriją ir atsekti nuo kada Lietuvoje žydai pradėjo žlugdyti Sovietinę respubliką. Nuo kada ir kieno rankomis jie siekė tų kenkėjiškų tikslų.

NB: nueikite ir panagrinėkite biografiją Arkadijaus Vinokuro. Ir vėliau gautus apdovanojimus.

Romas Kalanta buvo vienas iš tų naivių lietuvių, patekusių į tokį draugų ratą, kuriame kažkas buvo gerai informuotas apie baisią Sovietų sistemą ir jos blogybę. Jog netgi atsirado provokaciniai pasiūlymai, jog Lietuvai išsivaduoti tereikia siaubingo susideginimo akto. Bet kas tam aukosis ? Taip, iš jaunatviško kvailumo R.Kalanta paaukojo gyvybę.

Kas organizavo R.Kalantos savanorišką savižudybę ? Atsakysiu. Žydo tėvai Arkadijaus Vinokuro, kuris savo ruožtu pastaruoju metu kiršina lietuvius tarpusavyje.

NB: Jeigu manim netikit, o to ir norėčiau, eiki į google paieškas – skirkite pusvalandį ir suprasite patys kokia purvina žydauja gyvena Lietuvoje. Ir kodėl Jevreiskaja avtonomnaja respublika Rusijos Federacijos sudėtyje yra iškelta į tolimiausią užkampį (tarp Kinijos ir Japonijos).

Kažkas turi parašyti kaip iš tikrųjų buvo įvykę. Ar verta rašyti apie lietuvius , kurie buvo nušauti sausio 13 dieną Audriaus Butkevičiaus (dažnai matomo ekstremistinių organizacijų fone) snaiperių, ir apie tuos, kurie papuolė po tankų ratais dėk žydo landsbergio provokacijų ?

Reklama

0 minčių apie „Buvo Lietuvoje toks R.Kalanta, kuris susidegino žydų draugų paskatintas, nesuprasdamas ką daro“

  1. daug kur maciau melagingos informacijos, kad neva jisai susidegino del to,kad buvo alkocholis, jam parejo smegenys ir tipo del to, nu senas kgb sovietinis metodas, jeigu ka, tai psichas ir t.t.
    kaip ir tas Pilietis kuris susiprogdino sios savaites pradzioi.
    is karto delfinariumas 20 pagalbos numeriu psichiatru parase,jeigu LT esi truputi kitoks nei visi, kovoji uz save kovoji pries neteisybe, tave pavercia psichu…
    juk vergai turi buti viename buryje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s