Ateina fizinio susidorojimo su biurokratais metas. Kodėl būtina tai padaryti ?

Ateina fizinio susidorojimo su biurokratais metas. Kodėl būtina tai padaryti ?

Neslėpsiu, juk mes turbūt dažnas norime matyti numirusius(nužudytus) Seimo ar Vyriausybės narius, o ypatingai tuos, kurie papuola į stambius skandalus ir ciniškai išsišaipo iš žmonių, žinodami, jog jų nusikalstamos grupuotės išteisins juos ir dar finansiškai kompensuos už atrakciją – atrakcija, kuri virsta šou visuomenei, imituojant teisingumą.

Nuo tų mūsų svajonių mus riboja tie patys Seimūnai ir Vyriausybės nariai, pastoviai per televiziją rodantys įvairius Etikos, Korupcijos komitetų posėdžius ir skelbiantys kokia baisi bausmė laukia nusižeidusių Lietuvos įstatymams.


Taip tai viso labo eilinis gąsdinimas ir priminimas vis dar nedrįstantiems vergams imtis ginklų ir fizinio susidorojimo būdų. Tiesiog jie puikiai suvokia, jog neįvarydami baimės sukeltų pavojų sau.

NB: Beje, Rusijoje uždraudžiami savisaugai skirti ginklai, o kovinių ginklų reglamentavimas stipriai sugriežtinamas, norint neleisti žmonėms turėti ginklų.

Kodėl būtina? Na, matote, Lietuvos valstybė (jos visuomenė) nebesivadovauja savo tautos poreikiais, o vykdo Europos Sąjungos arba Tarpautinio Valiutos Fondo nurodymus. Nurodymus gauna biurokratai (kaip ir Lietuvos Bankas) ir nuleidžia juos ant žmonių galvų. Tai parodo, jog biurokratija – tai nusikalstamos organizacija konservatorių, liberalų ir socialdemokratų veide.

Todėl ir būtina, nes tolimesnė perspektyva yra tik į blogąją pusę, nors ir vėlgi per Televiją ar kitą informacinę priemonę bandys įpiršti, jog viskas atsigaus artimiausiu metu, o dabartiniu metu yra įvairūs atsigavimo požymiai.

NB: Kai mes suprantame, jog valdžia tai nusikaltėliai, valdomi išorės jėgų , mes nusiimame visą moralinę atsakomybę ir kovojame prieš  valstybės išdavikus. Nes būtent nuo šios kovos ir spręsis tolimesnis žmonių išlikimo klausimas.


Juk, pagalvokite, Afganistane ir Irake, Lietuvos kariai šaudo paprastus taikius piliečius, garantuodami sau “europinius atlyginimus ir greitą pensiją“. Šaudo paprastus žmones, už jų norą kovoti prieš okupantus.

Ar norite , jog su jumis susidorotų lygiai taip kaip su D.Kedžio šeima ? Nejaugi sausio 16 dienos įvykiai neparodė prie ko einama ? Juk jau tada turėjote suprasti, jog D.Kedį tokioje sistemoje nužudė dėl to, jog norėjo kovoti.

NB: Šis įrašas tai ne jokių specialių spec. tarnybų agitacija, o visų beskaitančių noras apsivalyti nuo tų padugnių, kurioms visiškai nusispjauti į nykstančią lietuvių tautą technologiniame amžiuje. Amžiuje, kai gyvenimo gerovę galima labai nesudėtingai susikurti.

Nereikia Lietuvai jokios demokratijos, o reikia savo galvomis kurti visuomenės poreikius atitinkančias gyvenimo sąlygas. Nereikia vadovautis jokia svetima idealogija ir tikėti įvairiomis politinėmis partijomis. Asmeninėmis galimybėmis verta tik tikėti.

Nėra demokratijoje kito kelio. Tik per smurtą auginama pagarba žmonėms. Tik per kančias ateina išsilaisvinimas. Patys puikiai žinote.

Reklama

0 minčių apie „Ateina fizinio susidorojimo su biurokratais metas. Kodėl būtina tai padaryti ?“

  1. aga ir poto dar parase po situo irasu, visokius psichologiniu pagalbu numerius,
    tipo jeigu ka tai psichas buvo.
    kaip senai pagal CCCP metodika… aiskus pedsakas.

  2. Žiūriu Rusija kai kuriais teisiniais aktais nuo JAV stengiasi neatsilikti – pvz. ribojant teisę apsiginti legaliu ginklu. JAV jau kelinti metai vykdoma populiacijos nuginklavimo akcija, pradžiai ginklai surenkami savanoriškai(vėliau, pasilikę ginklus bus apkaltinti bendradarbiavimu su teroristais, ar teroro kurstymu, nors to viešai nepasakoma,bet duodama suprasti) – nors vienas iš pamatinių tos šalies potvarkių yra piliečio teisė į ginklą gynybai. Atrodytų vyksta kažkokia kontradikcija įstatymams – tačiau tai daroma sąmoningai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.