Kodėl geriau nupiešti ir reziumuoti trumpu tekstu esančias mintis

Kodėl geriau nupiešti ir reziumuoti trumpu tekstu esančias mintis

Bet kokią informaciją dažniausiai lydi ir žmogaus savaiminis vaizduotės mechanizmas, padedantis labiau įsisavinti gaunamas žinias  – o realybėje vaizduotę atstoja praktiniai įgūdžiai, leidžiantys ilgam laikui suformuoti reikalingus bruožus.

NB: Jeigu kalbėti apie visuomeninio žmogaus formavimo ypatybes – praktikoje naudojami smulkūs ir tikslūs agitaciniai šūkiai bei stengiamasi pritraukti žmones į demonstracijas, įvairias masines akcijas. Ir daugelis subjektų(žmonių) tuo metu netgi nežino kokia tematika rengiami tie masiniai susibūrimai, pasikliaudami ankstesne patirtimi būti tarp įprastų transparantų. Tačiau tai ilgalaikis procesas ir netinkantis dabartiniam informaciniam karui, reikalaujančiam skubios adaptacijos prie naujo informacinio srauto, įvertinant žmonių vystymosi (įsisavinimo) greitį. Delsti negalima.

Taigi, nematau prasmės apkrauti skaitytojų ilgais tekstais, nes žmogaus sąmonė sugeba puikiai savarankiškai  ir teisingai apdoroti iš šalies gautus signalus. Aišku, jeigu asmenys nėra alkoholinėje būsenoje ( tendencingai trinantys savo atmintį ), nors tokie kažin ar besilanko čia.

Kuo man patinka toks grafinis-tekstinis žaidimas, tai tuo, jog išreikšdamas vieną mintį , daugelis supranta kiek kitaip ją – išplėsdami ir detalizuodami pagal savo asmeninę patirtį. Tai lyg toji daugelio žurnalistų ieškoma ir nerandama mozaikinė informacijos perteikimo schema – kai skaitytojas visiškai nejaučia dedąs pastangas suvokimui svetimų minčių.


Tiek ir tenorėjau šiam pirmadieniui. Aišku , šis būdas nuolatos naudojamas reklamos srityje (bet gana siaurai), mokslo žinių supaprastintam perdavimui klausytojams. Tačiau, dviračio išradinėti nereikėjo – tiesiog pritaikytas prie pastoviai besikeičiančios gyvenimo dinamikos.

Tie paveiksliukai iš atminties nepradingsta labai ilgai …

Beje, tas NB – kadaise, jau nebesančios, chemijos mokytojos įskiepytas akcentas.

Dėkui

Reklama

0 minčių apie „Kodėl geriau nupiešti ir reziumuoti trumpu tekstu esančias mintis“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s